4-miesięczny pies jest bardzo młody,w okresie wzrostu-tylko naprawdę bardzo wąskie grono lek.wet jest w stanie ocenić w tym wieku dysplazję.ja osobiście nie widzę nic niepokojącego,ale zawsze możesz skonsultować się(spróbować) z jednym z lekarzy oceniajacych dysplazję.jeśli pies nie dostaje chondroprotektorów to zacznij je podawać,właśnie teraz kiedy wszystkie chrząstki rosna razem ze szczeniakiem.to ważne,nawet podawanie w/w preparatów w okresie treningów u psów dorosłych jest wskazane.