Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. gosiu a czy teraz dostaje jakieś leki a ten szampon to co to?
  2. zapomniałaś dodać,że pies twój powinien być w nocy na uwięzi blisko twego namiotu;)
  3. olin takich tematów jak zostawanie po 7-8 godz było wiele w dziale wychowanie na pewno znajdziesz.od siebie dodam że spokojnie może.czy byłby to twój pierwszy pies?
  4. to jest proces postępujący powoli,gdyby mu zacząć mierzyć poziom kreatyniny co pół roku od np.2 lat regularnie zobaczyłabyś różnicę.nerki"dają znać "o sobie dopiero wtedy gdy wieksza cześc jest już niewydolna.mówie tu o reakcjach psa
  5. a mierzyliście mu temp?
  6. mój pit jest najszczęśliwszy jak w mrożny zimowy wieczór wciągnie sie pod kocyk,generalnie nie jest nastawiony bojowo w stosunku do psów
  7. sara a jaki masz nr do nich?może być na pw
  8. gryf80

    Barf

    tylko poczekaj z barfowaniem aż kiszki będą ok.póki co pies ma chory przewód pokarmowy i wprowadzenie nowego rodzaju karmy może spowodować....i takie tam...
  9. podskórnie powinien dostawać wówczas gdy żyły po wenflonach sa"zapalne'.teraz powinien dostawać dożylnie szybciej działa czyli szybciej są efekty.czyli jest szansa że kreatynina szybciej zostanie wypłukana i pies będzie się czuł lepiej.najlepiej podawac 5% r-r glukozy +te leki o których ci napisałam +furosemid.potas uzupelniamy tylko i wyłacznie gdy pies dużo sika
  10. gryf80

    Barf

    a coś sie dzieje obecnie z twoim psem(rozumiem że jest teraz na barfie)
  11. dziewczyny a zamiast tego drogiego malasebu może hexoderm firmy eurowet tez ma chloreksydynę(grzyb i bakteria)a kosztuje ok 30 zł za 200 ml,a jak chciałybyscie p/świądowy p/łupieżowy to tej samej firmy sebolan cena podobna do kupienia także(przynajmniej miesiac temu widziałam)w zoologiku nie tylko u weta.oczywiście to szampony lecznicze
  12. jeśli policja lub jakakolwiek straż podjechał i wypytała się jestem święcie przekonana że nagle by sie znalazła i słoma i woda zmieniana 2x dz(przecież wiadomo,że przy takiej temp.zamarza po pół godzinie).takie"naloty"robią swoje
  13. jesli pies mało pije musi dostawac 2x dziennie,może sama mogłabys to robić w domu?mam nadzieję,że dożylnie pies dostaje leki
  14. ciężar przy niewydolnych nerkach jest niższy niż 1,010
  15. gryf80

    Barf

    takie wypadki moga się zdarzyć nawet gdy pies na spacerze odgryzie np.kawałek patyka
  16. tylko nie zapomnij wyników i rtg jeśli pójdziesz za radą bejasty
  17. czyli 3,1 mg/dlprzy normie 1,5.ile waży twój pies i ile ma lat.może kroplówki za mało?filtracja powinna byc cały czas z dodatkiem leków(a jakie dostaje bo pisała "dostał czyli juz dzis nie dostaje?)
  18. merys madi przypadkiem nie ma "czegoś współnego"ze strażą miejską?
  19. [quote name='camelek']A po co studiować kierunki ściśle związane z psami? Na takie specjalizacje w Polsce nie ma popytu. Lepiej skończyć weterynarię, pracy po niej nigdy nie zabraknie. A hobby niech zostanie hobby[/QUOTE] akurat tu bym polemizowała,ale nie ten dział
  20. gryf80

    Barf

    no właśnie,duża zamrazara to coś czego się niestety nie dorobiłam i niestety psy są na....nazwijmy to pół barfie.masz fajnego weta.większośc mówi że barf jest bee,a surowe gnaty to wogóle porazka
  21. ok.jutro założe tematy na terierach dla tego małego rudego i tej szorstkiej miokrosuni
  22. koszmar-pies w sidła wpadł?
  23. merys myslisz że pojadą?ja z policją mam srednie doświadczenie jeśli chodzi o przypadki z udziałem zwierząt(przetaczałam tu chyba kolizje auta z sarna na moich oczach,facet odjechał,policja miała to gdzieś)
  24. mini.199 jednostek kreatuniny to 2,2 mg/dl więc nie jest tak żle.dieta dieta i jeszcze raz dieta przez bardzo dlugi okres czasu potrzfi przy takim poziomie kreatyniny("ważniejsza"niż mocznik)stworzyc cuda,mój kolega miał owczarka na hillsie u/d(też nerkowa dieta)-kreatynina z ponad dwóch spadła nawet do 1,4(pies stary zaznaczam,nie będę opisywała całej jego historii chyba że chcesz).naprawde nie jest żle.moja suka miesiąc temu miała badana kreatynine i ma 1,8 mg/dl.żadnej diety nie stosuję na razie. moim zdaniem taki poziom nie kwalifikuje jeszcze do dializy.raczej stawiałabym (ewentualnie gdy pies nie chce jeść i /lub wymioty,kroplówki)
  25. gryf80

    konsultacja

    o matko trzymaj się
×
×
  • Create New...