Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. a badała qpę?może ma problem z pierwotniakami(isospora felis)
  2. gryf80

    Barf

    podobno kurze żoładki w piwie sa bardzo dobre.ja nie cierpie tego rodzaju mięsa,moje psy tez jakoś nnie bardzo za tym przepadaja
  3. a odrobaczała?!!!!
  4. kochani nie wiem gdzi eto podpiac więc tu napisze:potrzebuje imienia dla szczeniaka 12 sto tygodniowego mieszanka suki amstaffki z nie wiadomo czym.psiak samczyk,koloru bezowego z biała łata na pysku przechodząca na lewa przednia łapę.plis!!bo te ktore ja proponowałam nie podobały się(bruno,brego)a pies nie ma imienia jeszcze.ach jeszcze żeby się łatwo wymawiało
  5. ale psy nie są u monany i nie są jej własnością nz razie
  6. evel może uzupełnij o sikuty do badania.może to "zwykłe zapalenie pecherza"z krwi rzadko cos przy tej jednostce wychodzi
  7. nie pozostaje nic innego tylko kciuki trzymac
  8. gryf80

    kleszcze

    a no widzisz ja nie o tej ;)
  9. wygooglaj sobie marzec miesiącem sterylizacji 2012 i znajdziesz bez problemu
  10. gryf80

    kleszcze

    niusiu w dziale podajże ch zakazne jest o tej szczepionce,a informacje mam potwierdzone o tym że nie daje odporności na tę chorobe -od przedstawicielki i z ulotki.wierz mi gdyby dawała odpornosc pewnie byłabym pierwsza która zaszczepiła swoje psy.tak samo na borelię -u nas w regionie jej nie ma wieć nie szczepię.ale to nie ten watek,odnośnie szcepień jest gdzie indziej.przepraszam i spadam ;)
  11. gryf80

    Barf

    u moich czasem też się zdarza gnatko-wymiot ale najczęściej ranny ze slina.
  12. gryf80

    kleszcze

    effipro,fiprex,gryf-advantix bo na meszki+bros na meszki i komary,niusia po co wydajesz kaskę na szczepionkę na babeszkę?ona nie chroni przed choroba tylko maskuje objawy.
  13. i jeszcze żeby dawałao satyfakcję finansowa to byłaby chyba najlepsza robota pod słońcem
  14. ja sie podpisuje pod rozwiazaniem zaproponowanym przez sybel.ja wam przetoczę prawdziwa historie:w mojej byłej firmie mieszczącej się na parterze w domu wielorodzinnym gdzies na któryms pietrze pies wył/szczekał po 8 godz.wszystko słychac bo w wc był chyba ciag wenty6lacyjny.tak było codziennie.pewnei teraz jest tak samo bo przez ten cały czas nikt z sasiadów "nie porotestował"
  15. można nazwać sportami siłowymi wyrabiającymy muskulaturę u właściciela zwłaszcza rąk ;)
  16. gryf80

    Barf

    u moich po gnatkach wieprzowych białawe i twarde(kasztanki),na poslizg daje mleko lub watróbki drobiowe
  17. ten niebieski diabełek dosc oryginalny
  18. gryf80

    Wzdęcia u psa

    idż do weta (bo zwykłe ludzkie typu lakcid,multilac daja efekt tylko na tydzień)kup sobie bioprotect firmy vet expert(1 kapsułka dziennie,nie zależnie od psa wystarczy,koszt coś ok 1,2 za kapsułkę)weci sprzedaja tyle ile chcesz,ach zapomniałabym-espumisan 2 kuleczki dziennie możesz dac dorażnie jak będzie gazowała ;)
  19. gryf80

    Barf

    ostatnio w lbn w leclercu nie było kości łapatek tylko na wagę od schabu,ale takie ładne że tylko 3 sztuki dałam rezte sama sobie zostawiłam na zupę ;)
  20. orzechy wszelakie bardzo lubia w szczegolności arachidowe
  21. mogę potwierdzic pozytywne działanie na stawy.prep.bardzo dobry.mój olbrzym jest na nim dośc dlugo.stosuje codziennie-pies ma lekką dysplazję
  22. gryf80

    Wzdęcia u psa

    pisząc "brzydkie zapachy"masz na myśli wiatry?może jest to spowodowane zła dieta.co piesek je na co dzień?może brakuje mu pozytywnej flory w jelitach?
  23. ja kupowałam u nich jakoś 3 lata temu-chwalę sobie ich usługi
×
×
  • Create New...