Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. ok.czaję.ja mam "na utzrymaniu"nie swoje 2 suki i kocicę także dostaja zastrzyki,niestety.bo sponsorować zabiegu im nie będę.może idż do weta i się zapytaj ,ale moim skromnym zdaniem na zastrzyk to juz czas.
  2. kurcze ja farmę zdawałam u prof.rolińskiego-sympatyczny,ale strasznie magłował mnie ze swoich skryptów(chodziłam do niego 7 razy0dosc dokładnie(napisał leki autonomicznego ukł.nerwowego i chyba obwodowego takie niby cienkie ksiazeczki,ale trzeba bylo znać dosc dokładnie)
  3. gryf80

    Barf

    jeśli mu nic nie dolegaóo to wyniki powinny byc ok.a robiłaś może fosfor i wapń?
  4. dziewczyny z molosów chciały ja wziąc pod skrzydła fundacji,ale tak czy siak funduszy na razie na jej utrzymanie brak.pozdrawiam.
  5. jeśli nie będzie to suczka przeznaczona do hodowli-wysterylizuj-marzec miesiącem sterylizacji/kastracji wszystko za połowe ceny,niektóre lecznuice biora w tym udział,można sprawdzić na stronie(wygooglać można "marzec misiącem steryl.2012)nic nie wiadomo o tej suczce-kiedy miała cieczke czy jest może przed cieczką.podanie zastrzyku w nieodpowiedniej fazie(musi być zachowany termin 2 miesiące przed cieczką to minimum )kończy sie ropomaciczem i sterylizacją,więc...
  6. tak zarówno przy chorobach serca(większośc nie wszystkie)czy niewydolnosć nerek pies chudnie
  7. o predyspozycjach do chorób też(głównie skóra,która sie leczy długo i kosztownie)
  8. wetka dobrze mówiła 2 wystarczą
  9. gryf80

    nasze staruszki

    vectra co ty nie widać po niej czasu.no może troszkę broda zsiwiała
  10. hmmm,domciu pewnie wet.zobaczył w ksiazce produktów ile powinna dostawac i cizaznaczyła a dane w tabelce na worku czy ksiazce sa tylko orientacyjne,program slim fit traktuje kazdego psa wyjatkowo,ale dobra kończmy temat obesity.może po prostu zmniejsz jescze ilosc karmy,ale-bardzo wazne kup preparat witaminowo-mineralny,żebys nie poszła z torbami to polecam z mikity(bo ma dobra jakosc w niskiej cenie)rumen tabs+multivit canis
  11. kurcze aniu troche przykro,ale przynajmniej te ostatnie dni była kochana...
  12. kiedyś najłatwiej było dostac się do lublina
  13. oczywiście,że tak :)
  14. domciu nie napisałas ile wazy twoja psina-większośc dobrych lecznic ma taki program slim fit od rc.oblicza on ile karmy suchej obesity menegment i/lub puszki obesity pies ma dostać(tylko to +woda).może,jesli twój psiak jest nieduży(bo nie wiem co to znaczy średni)wyjdzie np.po 20ndag karmy suchej rc obesity dziennie,psy ładnie na tym "zbijają"wagę.o ile stosuje się ścisle w. tego programu.niestety innych karm do odchudzania nnie znam,nie wiem jak działają i czy wogóle działają.
  15. bardzo prosze
  16. łatwo podać drontala junior.bo w płynie a na małe rasy szczeniat dawki sa minimalne,rottaska ja osobiście nie lubię pyrantelum,bo mój sczeniak miał efekt niepożądany,a kto chciałby problemy-cytuję: Działania niepożądane pyrantelum pasta dla psów: U młodych zwierząt mogą wystąpić nudności i wymioty. Działania niepożądane nasilają środki fosfoorganiczne i dietylokarbaminiany, stosowane często jako środki biobójcze przeciwko ektopasożytom. O wystąpieniu działań niepożądanych po podaniu tego produktu lub zaobserwowaniu jakichkolwiek niepokojących objawów nie wymienionych w ulotce (w tym również objawów u człowieka na skutek kontaktu z lekiem), należy powiadomić właściwego lekarza weterynarii, stzw-można kupic u wetów tylko tyle ile potzreba preparatu,nie trzeb całej flaszki
  17. stzw-pyratelumm jest dla ludzi sam tak napisałaś/łeś nie dla psów.raczej na gliste psia słabo działa sara-moje uwielbiaja chleb najlepiej suchy
  18. powinna sie zmniejszać,poinjekcyne sa przeważnie nie bolesne,spróbuj przykładac woreczki z ciepłą woda(woreczki żelowe dostepne w aptece lub po prostu termofor lub butelka miejscowo),przyspiesza zaniaknie guzka.jesli ten stan utrzyma się dośc długo radze iśc z tym do weta-mięsaki po inj(ale przeważnie po szczepieniach)nie zmniejszaja sie i trzeba chirurgicznbie wycinać,ale to juz określi wet
  19. rufanko obejrzałam wszystkie fimiki-sama się zmeczyłam jak patrzyalm na teziejacą sunię.
  20. a niusia dobrze radzi ja swojego pita kapie w alervecie tez z eurowetu.ładna sierśc
  21. gryf80

    Barf

    evel pisała że nie ma ryżu :)
  22. ja się juz gdzies wypowiadałam na ten temat,albo podobny odnośnie rc.dietry wet.sa bardzo dobre,bytówki-całkiem niezłe,mam 3 różne rasy i na rc co tu dużo kryc wygladały bardzo dobrze,wiem że tam na pierwszym msc-u sa zboża,fakt cena ciut za wysoka,ale czego się nie robi dla swoich podopiecznych. inna sprawa że każdemu psu służy co innego,ale to chyba wiadomo,nie pozostaje nic innego jak przetestować "na psie"rózne karmy(u suki testowałam 7 lat-zaczynałam od rc potem rózne inne,znów wróciłam do rc)
  23. mój sie przerzucił na kocie z ryba oceaniczną.i są troche tańsze niz psie
  24. aguja-mysmy z mężem wynajmowali studentom mieszkanie 54 m 3 pok,za 1100+rachunki..mieszkanie na parterze,dlatego taka cena,ale z tego co wiem ceny na czubach sa dużo wyższe.zobacz sobie np.gratkę.
  25. a no może tak być-watroba i nerki najbardziej sa obciażone
×
×
  • Create New...