Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. mógł zjeś ć trutkę?
  2. [B]hej[/B] jeśłi nie"ciśnie"cię teraz ten kaganiec to wstrzymaj się jeszcze 2 m-ce az pies osiagnie dojrzałość.jeśłi musisz juz-to moze kup taki zwykły szmaciany(wet,autobus,pociąg).na moje "oko"to kaganiec typu pudel będzie dobry
  3. płyn który dolewa się do wody na pewno nie rozp.kamienia nazębnego,nie zaszkodzi na pewno psiakowi-przeciez to prep.ddla psów/kotów.inna kwestia-czy pies będzie taka wode pił.jeśłi kamień jest spory to radziłabym najpierw usunąć u weta a potem wdrożyć pastę do zębów dla psów. jeśli twój pies nie toleruje szczotki sa prep.które rozsmarowuje sie po zębach bez użycia szczotki np.orozyme. zęby psie myje się bardzo podobnie jak ludzkie
  4. [quote name='Tessi&Tola']mam poprosić o wypowiedź? ;) jak to jest w przypadku psów kojcowych? czy powinny w przypadku tej rasy być przez pierwsze miesiące w domu? takie było pytanie Camille i ja też jestem ciekawa odpowiedzi:p[/QUOTE] camille raczej chciała mniejszego psa,a co do cao-mój do 6 m-ca wychowywał się w bloku,w mieście.nie był nigdy zamykany w kojcu na dlużej niz 8 godz.uważam że rasy przez ciebie wymienione powinny mieć kontakt z domownikami i mozliwośc wchodzenia swobodnego do i po domu.z reszta nie tylko przez krótki szczenięcy okres ale także przez całe swoje życie.nie wyobrazam sobie totalnej izolacji psa od domowników. nie wiem czy ta odp wystarczy.
  5. nie jestem hodowca cao ale mam psa tej rasy coś nie cos o nich moge powiedzieć....
  6. może faktycznie [B]cytrynaaa[/B] westa czy cairn teriera-dosc dobre do sportu,długo żyja(wszak to teriery),z pielegnacją to....chyba nic nie musze komentować
  7. [B]hej[/B] a do jakiej rasy twój zwierz podobny
  8. powiedz mu że tamata suka prawdiopodobnie nie miała raka tylko ropomacicze,jeśłi faktycznie miała raka to jest to spowodow.hormonami żeńskimi-po to sie strylizuje żeby takich rzeczy nie było,o guzach na sutkach tez mu powiedz że to spowodow hormonami, to że raz czy 10x bedzie miała szczeniaki nie spowoduje że będzie na starość u suki ok. co do szczeniat kazdy szanujacy się wet nie uśpi kilkudniowych szczeniat,chyba że trafi na konowała
  9. [B]bejasty[/B] dobrze mówi \pisze :cool3:
  10. z tymi włosami w uszach-zależy jakie to ucho,czy mocno owlosiony kanał słuchowy np,jak u yorka czy ubogo owłosione jak np.u owczarka niem. owszem sa krople do leczenia uszu które stosuje sie 7 dni,ale wszstko zależy od stanu zap.
  11. powinno wystarczyć
  12. no to ja dołączam do was.moja 8 letnia sterylizowana suka ma podobny problem-nie ma rzeczy której by nie zjadła,rzeczy jadalnych na szczeście-nie tyka sie zwierzęcych ani ludzkich odchodów,ani padliny.chyba że sama upoluje mysz. sucz zje każda ilość żarcia,nie istnieja chrupki których by nnie lubiła.koszmar...
  13. gryf80

    Anglia

    jakie obecnie obowiązują przepisy jeśli chcemy przewieżć psiaka z Polski do Anglii?wiem że procedura jest uproszczona ze nie ma kwarantanny 6-cio miesięcznej.czy wymagany jest tylko paszport,szczepienie p.wściekliżnie i chip.no i jak wyglada obecnie sprawa z odrobaczaniem i srodkami na kleszcze.
  14. nic dodac nic ując co powiedziały przedmówczynie,ja tylko dodam że ucho chore leczy sie,zakrapla jeśzcze przynajmniej 10 dni po ustąpieniu objawów(trzepanie głowa,przekrzywianie głowy,itd)
  15. no to nieżle
  16. kurcze,współczuję
  17. ja się tam na jużakach za bardzo nie znam,ale nie wiem czy to byłby dobry pomysł przy duzej ilości zwierzaków,jak zastrzegłas [B]delph[/B],dochodzących
  18. no nie wiem n&n-do mnie nawet jak najlepiej zbudowany cc niekopiowany nie przemawia,niestety.takie mam widzi mi się
  19. [B]delph[/B] może ci dopomoge-jełsi mieszaksz w bloku to moze jakas duża rasa gładkowłosa,no wiesz z sierściucha jak bokser
  20. fredzia cos koło tego,jadąc po mieście widuje 2 egzeplarze ,jak na moje oko,wiekowych juz bokserów własnie z takimi uszami
  21. to ja cos napisze w sprawie trzymania malych terierów w kojcach-obok moich teściów mieszka mylsiwy,ma 4 welshe w kojcu,moim zdaniem mały bo taki myśle 3x3m,psy są tam cały rok.wychodzi z tymi psami na spacery i na polowanie ale one nie przebywaja w domu,więc jak to jest mogą mieszkac czy nie?
  22. o grzybicach takze warto wspomnieć,
  23. tygryska ale co tobyło to cialo obce.mówili ci?(przynajmniej powinni)
  24. no własnie te okaleczone ogony,te nie bola?
  25. mówię ci damian do twojego opisu,a raczej opisu twojego taty pasuje kundelek "z tych mniejszych ,wiejskich szczekaczek".pisze to serio
×
×
  • Create New...