-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
może psa powinien obejżec lek wet który zna się troszke więcej na dermatologii.byc moze to łojotokowe zap skóry(sugerowało by to te"spocone"plamy na ciele).jak pisałea - pobierali zsekrobine ze skóry to rozumiem że pasozytów skórnych takze nie wykryto
-
najlepszym wykładnikiem tego czy podajesz za dużo czy mało jest ważenie psa np co 2 tyg.jeśli bedzie zwiększal mase ciała wtedy nalezy zmniejszyc dawke
-
Coś na temat PEDIGREE JUNIOR (nie chę struć pieska :-))..
gryf80 replied to odin1983's topic in Marki karm
może przydała by sie wizyta u lek wet,skoro piszesz że leci z psa "woda". -
[B]shnriele[/B] czy systematycznie stosujecie preparaty p/pchłowe?a jak często kapiesz swojego psa i w czym
-
różne wersje diagnozy moga miec zwiazek z pobraniem materiału.
-
[B]krakow2000[/B] proponuje kota,pisze serio.oczywiscie jesli je lubisz. [B]denis02[/B] owczarki srodkowoazjatyckie dosc dobrze znosza skrajne temp.ale nie sa to łatwe psy-charakterne,dominujace,szczekliwe-szczególnie noca.uwielbiajace kopac doły
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='vetches']Zgadzam się z tym co piszesz, nie chciałam żebyś traktowała tego co ja napisałam jako ataku na Ciebie. Z tego co tu wyczytałam wynika że to autorka jest lekarzem weterynarii :)[/QUOTE] daj spokój.nie traktowałam tego jak atak na mnie.to sa własnie uroku jakiegokolwiek forum ;). może faktycznie sa/były to sprawy niedoborowe u tego psiaka
-
[quote name='Victoria']my zapisane na 23go.. strasznie sie boje pomimo ze jeszcze prawie 2 tygodnie xd Nu ma alergie na penicyline wiec bdzie ciezko.. ma dostac jakis antybiotyk przed znieczuleniem i reakcja alergiczna moze wustapic dopiero po przebudzeniu. Szwy mialy byc rozpuszczalne ale bda zwykle wlasnie ze wzgledu na alergie.. dzwonilam do dwoch klinik, w tej 'naszej' powiedziala pani ze u czteroletniej suki nie trzeba robic badan krwii przed zabiegiem. a powinno sie chyba robic, nie? :hmmmm: taaa nie ma to jak mieszkac na zadupiu ;/[/QUOTE]mo żesz zrobic dla swojej spokojności.może poproś o podanie antybiotyku juz na 2 dni przed zabiegiem-oczywiście myślę o formie injekcyjnej
-
Co oznacza taki wynik histopatologii dziąseł?
gryf80 replied to bianka010211's topic in Stomatologia
z nadziąslakami psy zyc moga,problemem jest brzydki zapach z pyska.nadziaslaki tworzac cosw rodzaju kieszonki wokól zeba ,gromadzi się tam pokarm+bakterie i mamy własnie taki oto efekt.przewaznie z tego powodu własciciele psów decyduja sie na zabieg usuniecia tych kalafiorowatych wyniosłosci.jak otrzymałas w odpowiedzi -mogą one odrastac w miejscu wycięcia.ni e usunięcie ich moze skutkowac w końcowym efekcuie rozchwianie zeba. -
może to jakis guzek.no i oczywiście -skoro pies przejawia zainteresowanie ta zmiana-warto byłoby pokazac lekrzowi
-
nie napisałam że advocat jest super lekiem na nużyce-choc mam pozytywne skojarzenia,bo mój pies ja miał i prócz wzmocnienia odporności stosowałam m.in advocate.stronghold nie jest prep,na nużeńca. moim zdaniem zeskrobina powinna byc wzieta.a w/w preparaty wymieniłam w przypadku gdyby autorka tematu nie chciała/nie mogła udac sie do lek wet
-
lepiej przejdz się do lek wet i popytaj.czasem na własna reke nie stosować.
-
dokładnie.a nie posadzałabym o to kota na pewno.jeśli oddawany stolec w ciagu dnia jest wielokrotnie to także nie jest ok.odrobaczany jest regularnie lub badany stolec na obecność pasozytów?
-
jeśli kąpałas ok tydz temu to -albo jak pisała przemówczyni-[B]strongholda[/B] lub troszkę tańszego [B]advocata[/B](ten dodatkowo działa na nużeńca).ale tak czy siak powinno się pobrac zeskrobinę. moim zadniem nie powinno sie od razu zwalac swiądu na karb nadwrażliwości na karmę,oczywiscie nie powinno się tego takze wykluczyć.
-
[B]czi [/B]jeśli w przyszłości nie planowaliby drugiego psa to mogłabym polecić smiało owczarka środkowoazjatyckiego.krótki włos,dośc zdrowy,fakt-dużo szczeka zwłaszcza nocą.cały dzień przesypia.kocha domowników.dośc dobrze znosi skrajne jak na polske temp.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
na poczatek "zwykła "wizyta powinna wystarczyc byc moze nie trzeba bedzie robic dodatkowej,kosztownej diagostyki.wizyta cenowo różnie się kształtuje.więc nie sadze że ktos napisze ci dokładnieile bierze twój lek wet.cena wizyty przewaznie nie zawiera ceny leków ewentualnych
-
byc moze.włosy bardzo drażnia blone śluzową żołądka i jelit u kotów,więc u psów moga powodować podobne dolegliwości.moje psy uwielbiaja olej lniany
-
czyli wszsytko jasne.a wcześniej pies otrzyymywał jakikolwiek prep witaminowo mineralny?
-
kasikz-czy twój psiak jest leczony?
-
bo jest gorąco za pewne
-
spójż na termometr na zewnatrz.podejdz do tego lek wet i spytaj o prep.witaminowo-mineralny dla swojej suczki
-
a ja myśle że jest to problem neurologiczny(móżdżkowy i/lub nerwów unerwiających tył ciała czyli nogi ogon)
-
może to byc kilka spraw-nie sadzę że związane to jest z tym szczepieniem p/wściekliznie:nadwaga u psa,skutkiem czego jest duże obciażenie np.na stawy oraz kregosłup.,nastrepnie tzw.zespół ogona końskiego-pojawia sie u starszych psow duzych ras(najcześciej),problemy z kregosłupem np.zwapnienia. tak czy siak jak pisałes sam-wizyta u weta wskazana.dostaje jakieś suplementy na wzmocnienie stawów?
-
zobacz sobie w internecie objawy hyper oraz hypomagnezemii. z tego co opisujesz objawy -tak jak mówił pierwszy lekarz-wskazywałyby na padaczkowe,na jakiej podstawie "ten ostatni"lekarz stweierdził że to na pewno nie ona?ciekawa jestem.
-
zarówno diety od"specyfic'a" czy od royal'a moga być,tak uwazam-ale zaznaczam DIETY,nie karmy bytowe. karma domowej roboty takze moze byc,ważne aby pies otzrymywał leki na te wymioty.