myślę że łazienka może byc-pewnie będzie dużo płaczu i pisku (mam nadzieję ze masz złotych sąsiadów),klatka ok.pamietaj o zabawkach.
moze zostaw coś swojego np.przechodzony t-shirt -żeby było mu razniej,
klatke może wyłóż moze podkładami chlonnymi-jak się zsika w klatce to podkład wymienisz na nowy.
mam nadzieję że wypowiedzą sie jeszcze inne osoby które miały do czynienia ze szczeniakami(przyznaję-ja miałam do czynienia 4 lata temu,więc niewiele pamiętam,przepraszam)