Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. pilnuj zaleceń lekarza,kroplówki jak najbardziej wskazane jeśli praca nerek zaburzona(crea to kreatynina nerkowa),cierpliwie czekać,normalnie wychodzic na spacery,dostaje coś na regeneracje watroby?
  2. przypuszczam że szczaniaki waza terz ok 5 kg?
  3. szceniory ładne,mnie podoba sie ten pierwszy,myslę że będą z nich dobre stróże,mam w nadmiarze tabletki na robaki wewn(optivermin)kupione w nadmiarze,nie zeszły mi sa oczywiście "w terminie".mogłabym im przesłać.jeśłi potzrebujecie to napiszcie na jaki adres wysłac paczkę.
  4. szczeniaki ładne,one będa sredniakami czy raczej małe w przyszłosci?mam nadzieje ze babesziozy nie złapały bo głusk to az kipi zarażonych kleszczy...
  5. pewni zezarła cos na dworze ;)
  6. pytaj najlepiej tych co się psem opiekua.jeśłi czegos ni rozumiesz to śmiało ich pytaj.powinni ci wszystko wytłumaczyć
  7. victoria podejdz do lek wet niech zobaczy oceni ten szew,u każdego psa czas gojenia moze sie nie co różnić.
  8. mozarcik ma racje-zrobic posiew,jeśli jest taka potzreba to stosuje się leki "douszne"dośc długo nawet miesiac,jeśli zaleczy się problem to tak jak w przyp.twojego psa -problem natychmiast powraca
  9. a,ok.ale jeśli z psa cały czas"leci"to raczej bym skłaniała sie ku wizycie w gabineie,ewentualnie może zanieś kał do badania na obecnośc pasożytów
  10. [B]adzia[/B] dziękuje za opis do pit bulla red nosa.mogę zacytowac twoja wypowiedż ostatnia?bo na astach niektórzy czekaja ....jeszcze raz dziekuje,jeśłi bys była albo ktokolwiek inny i mógł czy to foto czy to wiesci o nim podawac to bardzo dziekuje.
  11. no skoro biegunka i brak łaknienie utzrymuje sie nadal to raczej powinienes podejść do weta...
  12. kurcze straszne,współczuję włascicielce.trzymam kciuki za znalezienie,moze dziś jak pracownicy tego warsztau samochodowego przyszli do pracy to go znalezli.zadzwoniłabym do nich i spytała.ewentualnie jeszcze do schroniska...
  13. oczywiście ze moze spowodowac taka reakcję organizmu.niestety nbiektóre psy moga reagować na szczepionke jednej firmy,inne psy nie.bywa.czasami nawet jest tak,że szczepisz psa przez lata taka sama szczepionką a raz eden moze wystapić reakcja uczuleniowa
  14. kylaudia-może szetlandzki,tylko szaty trzeba pilnować,ale przecież masz pudla to wieasz"czym to pachnie"
  15. spoko.czekamy
  16. kurcze u mnie ostropest rośnie za płotem w duzej ilości.zastanawiam sie czy w przyszłym roku samemu nie nazbierac i wysuszyc ziarnka
  17. pięknie się goi :)
  18. moje drogie,czy bedziecie w najblizszy weekend w schronie?bo jesli byłaby taka mozliwość to bardzo prosziłabym o więcej(oczywiście w miare możliwości)informacji o tym pit bullu red nosie.
  19. hepatic ładnie pachnie...
  20. immortal czy ostropest mozna kupic normalnie w sklepach zielarskich?
  21. maron poczekaj na wyniki badań-wiele powiedza o stanie psa
  22. wiadomo,z psami samcami mniejszy kłopot-nie rodzą szczeniąt.dlatego suczki uważa się co na niektórych wsiach za "drugi gatunek"...przerabiałam to nie raz.smutna prawda.... dzięki alu za zdj.większosc piesków jak widze jakby"rodzina"
  23. te krótkie łańcuchy sa straszne,rozumiem że dziadek nie chce ich spuszczać,ale mógłby z dwojga złego kupić na metry dłuzszy żeby psiaki miały minimum 7 m.no i ten brak wody w miskach.... p.s.żeby nie było -nie popieram trzymania psach na łańcuchach,ale wiem że niektóre osoby sa niereformowalne
  24. kurcze co do psiaka powyżej-myślę że stały dostęp do wody+nawet najtańsza sucha karma+odrobaczenie doprowadziłyby do tego aby w krótkim czasie psiak "podtuczył się przed zima.
  25. może lek wet przypisałby jej inne leki,mniej drazniace...pogadaj z nim
×
×
  • Create New...