Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. książka powędruje na dniach do [B]Yoana[/B]
  2. malutkie szybko domki przedzimą,takie ze złotymi klamkami....
  3. ma te ksiażkę",nówka nie śmigana",moge odsprzedać..zainteresowanych proszę o pisanie na priv.kupujacy pokrywa przesyłkę. mam jeszcze nastepujace: "Dlaczego twój pies zachowuje się w ten sposób?"Stanley Coren "Pies i człowiek"jak życ zgodnie pod jednym dachem-Jean Donaldson "MISJA szczeniak" "Z miłosci do psa"jak zrozumieć emocje twoje i twojego psa-Patrycja McConnell
  4. ok.dzięki za odp.zobaczymy,moje dość dobrze tolerowały przejścia z karmy na karmę...
  5. mam taka nadzieję,że nie wzięty pod wpływem impulsu,bo ładny,bo "rasowy",bo to pit więc "szacun na ulicy"....
  6. jak tam psinka?
  7. bioprazol jest"na żołądek",ale to jego dawkowanie....:shake:.masz mozliwość konsultacj iz innym lek wet?
  8. [B]diuna[/B] jeśłi diuna ma bardzo słaby apetyt ja bym dosmaczyła,niech zje cokolwiek
  9. zmienić legowisko lub obecne oblec jakas miłą"w dotyku poszewka"
  10. ze zdjęcia wynikac może że samoistne zagojenie moze byc cięzkie....:(
  11. jet dzis 18 sty .co dawałas po zabiegu?kroplówki tylko?.ci lekarze którzy operowali psa powinni wyjaśnic wszystkie twoje wątpliwości.
  12. pogadaj z wet.co mysli na temat łączenia gotowanego z suchym(osobiście uważam że nie jest to dobre rozwiazanie u psa który ma problemy gastryczne,uważam że albo ta dieta albo gotowane)w ciagu dnia.nic nie pisałas że leczona była "na żołądek"?
  13. przy tego typu ranach kołnierz wydaje sie bardzo pomocny choc poczatkowo pies moze odczuwać dyskomfort(dziwna rzecz na "głowie") poszukaj a może spytaj pania wet czy nie zna kogos blizej waszego miejsca zamieszkania...
  14. tak,chipy moga wędrować-raczej nie powinno miec to skutków zdrowotnych(a jeśli tak to mogłabys podlinkować?),może byc taka sytuacja gdy człowiek przejedzie czytnikiem tylko w okolicach szyi,klatki piersiowej nie "skanujac"np.całego psa.moim zdaniem dobrze robisz z ta adresówka. moje były chipowane w tym roku jeden ma chipa na klatce piersiowej
  15. gryf80

    Purizon

    prócz lukulusa takze zamówiłam purizon z ryba...zobaczymy,bo pisaliscie różnie....takze sie podzielę za jakis czas.
  16. kupiłam na próbę małe woreczki.podzielę sie informacjami gdy paczka dojdzie,bo skład karma ma całkiem całkiem
  17. dzięki adzia uz pisze o tych dobrych wieściach na amstafowym
  18. rana prawdopodobnie kwalifikuje sie do interwencji chirurgicznej z wycieciem martwych tkanek i ponownego zeszycia.tak jak mówiła pani dr zajzyjcie do ganinetu gdzie przyjmuje polecany przez nia lek wet.pies kołnierz nosił?
  19. ładna ta sunia coś jakby w typie moskiewskiego strózujacego....
  20. chciałam poczytac o tych miejscach gdzie rozkładana jest trucizna ale mi nie wchodzi link :(.co do spacerów-moge powiedziec otwarcie że nad zalewem trzeba uważać spuszczajac psiaka ze smyczy-ja zapłaciłam mandat(napatoczyli sie sm),dodam jeszcze -w miejscu od ul.grzybowej
  21. z przyczyn oranizacynych wysyłam dzis,sory.pozdrawiam
  22. a próbowała cos zjesc?
  23. kasiu zadzwoń na kliniki weterynaryne uniwerku przyrodniczego w lublinie,na chirurgię,kiedys neuro zajmował sie prof.silmanowicz
  24. powodzenia.cierpliwości
×
×
  • Create New...