-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
jeśli pies mieszka w domu to nie ma sensu go tuczyc na siłę.na utycie bedzie miała jeszcze czas.natomiast eśli mieszka na dworze to moze wersje activ,przewaznie producenci takowa lini e posiadaja. przyszła i jeszcze na myśl happy dog
-
[B]maron [/B]purizone może?dosc mocno pachnie-obecnie moim kupiłamn na próbe małe paczki z rybą(po karmach z dodatkiem wołowiny mój pit sie drapie,ale co dziwne po surowej wolowinie nie).moim zdaniem to karma "zywcem ściagnieta"z orijena... niestety witamina c bardzo łatwo sie utlenia ....
-
dog chow z puriny
-
raczej na forum nikt za bardzo nie pomoze.jeśli sa tak często to wizyta w gabinecie konieczna
-
a badałaś psu stolec na obecnośc kokcydiów?tablety na robale nie dzialaja na niego-pisałas ze pies moze zjadac rózne rzeczy na dworze.mam nadzieję że ta sytuacja sposowdowana jest podrażnieniem jelit przez "rózności"z ziemi,które mógł zjeśc
-
zadzwoń do lubelskiego centrum małych zwierząt w lublinie
-
ważne że wszystko ok.
-
Ile jednorazowo kupić piersi z kurczaka dla szczeniaka?
gryf80 replied to LadyMusic's topic in Domowe jedzenie
po tym mleku może miec luzniejsze stolce.więc rozwiązanie z mięsem nie jest złe,ewentualnie -tak sobie myslę-że mogły by byc gotowane ćwiartki z kuraka bez skóry i kosci(chrząstki ok).myślę ze dla szczeniaka takiej wagi ćwiartka kuraka to porcja dzienna -
jeśli masz obawy co do zabiegu a pies krwawi cały czas z pyska to:wykonaj badanie morfologiczne i biochemiczne krwi a takze poproś o osłuchanie psa(serce).szczególnie badania podwyzszaja koszty,ale moze pogadaj z lek wet to na raty bys spłacała.oczywiście mozesz nic nie robic i czekać aż zęby same wypadna.ty jestes właścicielem psa i ty decydujesz...
-
dark z potasem ostroznie.nadmiar szkodliwy równie jak niedobór
-
ferrum-lek.(0,1g fe/2ml)po 50 amp dwu ml.ale bardZo drogi i nie wiem czy go jeszxcze produkują
-
o kurcze...choreoba ta jest bezwzględna..
-
[B]noelle[/B] przynajmniej miały ciepłe lokum...jadąc do pracy po drodze mijam taka posesję-gdzie doberman w małym kojcu z kolczatka na szyi siedziw wbudzie w dzień i w nocy,lato czy zima...pies bez"futra"...myślę że to pomyłka kupic taka rase do trzymania w kojcu na dworze(liczę na to ze ies jest wyprowadzany na dwór stad ta kolczatka),pewnie celowo kojec ustawiony przy płocie przed furtka żeby obszczekiwał wszystko i wszystkich
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
zimnych gotowanych ziemniaków moze"nie trawić",ale ciepłe ziemniaki sa równie dobrym wypełniaczem co ryz czy makaron,pies na pewno po ziemniakch nie śmierdzi...nie wiem skąd taka opinia
-
tak,wykonaj jak najwięcej badań dodatkowych.na "obcięcie"przyjdzie czas
-
Pies na łańcuchu w domu? 16 kilogramowy owczarek? Tak to możliwe!
gryf80 replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
ludzie nie szanuja siebie na wzajem,to co tu mówic o relacjach człowiek-zwierzę.....szkoda słów.na szczęście sa organizacjie jak straz dla zwierzat czy fundacje.... mam nadzieję że zwierzaki sa po prostu zaniedbane i niedożywione bez "poważniejszych"chorób..pozdrawiam i trzymam kciuki za powodzenie -
wynik wymazu zeskrobiny u psa - trichophyton species
gryf80 replied to majqa's topic in Dermatologia
z tego co pamiętam na trichophytona dosc dobrze działała szczepionka insol (jeśli nie przekręciłam nazwy)-ale strasznie droga,może doustne prep.p/grzybicze by pomogły,zapytaj lekarza co i jak. jeśli jest to proces rozległy to chyba przydałoby się golenie sierści....ale o tym wszystkim powinnas dowiedziec sie w gabinecie wet -
Jaka karma najlepsza dla owczarka niemieckiego
gryf80 replied to EWA26's topic in Owczarek niemiecki
można ale musisz pamietac że płacac za puszki-w głównej mierze płacisz za wodę. -
no niestety psu nie wytłumaczysz żeby sie nie ruszał...
-
3 szczeniaki już w DS, Bura suczka dalej szuka DOMU.
gryf80 replied to plastelina's topic in Już w nowym domu
ogłoszeia internetowe myśle bardziej sa zauważalne przez ludzi-np.tablica pl czy gratka,czy allegro... trzymam kciuki za wtrwałosc i cierpliwosc twoja... -
w ulotce pisze tak: "Często lub niezbyt często: bóle i zawroty głowy, senność, bezsenność, nadwrażliwość na światło, złe samopoczucie, zaburzenia czucia (parestezje), zwiększona aktywność enzymów wątrobowych, nudności, wymioty, biegunka, zaparcia, wzdęcia, niestrawność, ból brzucha, zapalenie skóry, reakcje alergiczne (świąd, wysypka, pokrzywka). Rzadko lub bardzo rzadko: zaburzenia widzenia (widzenie niewyraźne), omamy, splątanie, pobudzenie, depresja, agresja, uczucie suchości w jamie ustnej, zapalenie błony śluzowej jamy ustnej, drożdżyca przewodu pokarmowego, zaburzenia smaku, zaburzenia hematologiczne (pancytopenia, agranulocytoza, leukopenia, małopłytkowość), zmniejszenie stężenia sodu i/lub magnezu we krwi, zapalenie wątroby, żółtaczka, niewydolność wątroby, encefalopatia u osób z wcześniejszą chorobą wątroby, śródmiąższowe zapalenie nerek, bóle mięśni i stawów, osłabienie mięśni, obrzęki obwodowe, obfite pocenie się, impotencja, ginekomastia, wypadanie włosów, nadwrażliwość na światło, reakcje nadwrażliwości i anafilaktyczne (w tym obrzęk naczynioruchowy np. dotyczący twarzy, krtani, języka, gardła mogący utrudniać oddychanie, wstrząs anafilaktyczny), skurcz oskrzeli, gorączka, ciężkie reakcje skórne, w tym zespół Stevensa i Johnsona, martwica toksyczna rozpływna naskórka, rumień wielopostaciowy."
-
no,jeśli dalej kaszle to znaczy że niej wyleczony do końca,kazdy pies inaczej wraca do zdrowia..ważne żeby terapii nie przerywac.
-
3 szczeniaki już w DS, Bura suczka dalej szuka DOMU.
gryf80 replied to plastelina's topic in Już w nowym domu
no tak,jak to szczeniaczki... z innej beczki.sory za offa-czytałam we wczorajszym dzienniku wschodnim że ktoś w bełzycach do kontenera śmiciowego w kartonie wywalił szczeniaki-znalazła je osoba,ale z tego co czytałam nie ma warunków do odchowania 4 czy tez 5 ciu szczeniat i mysli o schronisku... -
wykąp.lepsze to niz szampon dla ludzi.ja takze myłam takim produktem psa(co prawda łapy ale to tez skóra ;) ) najwyżej jak dostanie łupieżu to wykapiesz w dermatologicznym weterynaryjnym p/łupieżowym. albo umyj tę cześc gdzie jest brudna