Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. Ramzesku 3mam kciuki za domek cieplutki i kochany dla Ciebie:)
  2. domki, domki pokazujcie się[IMG]http://domszkocki.blox.pl/resource/slodkidom.jpg[/IMG]
  3. [quote name='dorotaz']Co tam u Kubusia? nadal nie straszne mu mrozy i sniegi? moze uda sie zrobic jakies zdjecie? :)[/QUOTE] zaglądam do Kubuńcia:)
  4. rzeczywiście kawał chłopa jak widać na fotkach:)
  5. Pączkowo witam i o bazarku przypominam:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222889-Dużo-ciuszków-i-figurki-do-postawienia-na-Paurę-do-18.02.2012[/URL]
  6. dzięki taki smutasek:( ja chwilowo bez pracy i dochodów, ale zapisuje i zaglądnę, a jak dam rade to pomogę:(
  7. jak znam życie mnie jakieś fanty z bazarku zostaną w sobotę, a dziś jeszcze dostałam jakieś koraliki i kolczyki, więc jak coś to chociaż tyle pomogę:)
  8. Bozie, Bozie jakie słodkiei my Światuńcia wszyscy kochamy i powalentynkowo zapraszam Świata na bazarek: http://www.dogomania.pl/threads/222889-Dużo-ciuszków-i-figurki-do-postawienia-na-Paurę-do-18.02.2012
  9. też bym chciała pomóc ale nie mam jak:( jedynie mogę nazbierać fantów na bazarek:(
  10. oj Becia ma chętkę na ciacho:) mnie zawsze ciekawi co u kierowniczki Maczki:)
  11. zasłużył sobie Tuptolinek:) mizianki przesyłam:)
  12. Brawo Światuś za qoopkę:) niedziwię się, że tak odrazu:) taka zimnica, że kawaler chciał odrazu do domu:)
  13. ja nie mogę narazie bez kaski jestem, ale postaram się pomóc jak będę mieć:) jakieś bazarki też można zrobić:)
  14. nie ma za co:) teraz trzeba być tylko dobrej myśli:)
  15. Super:) bo ostatnio tyle smutków na wątkach:) ja się postaram czasem coś chłopakom jednorazowo podesłać:) i mają współlokatorkę:)
×
×
  • Create New...