Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. zaglądam do Romusia i bardzo gorąco pozdrawiam!!
  2. bardzo fajnie Zdziś wyglada:) widać, że jest szczęsliwy:)
  3. biedny, dopiszę datę w pierwszym poście, 3mam kciuki za dziadka
  4. i ja zaglądam:( taki biedny..musi byc dobrze
  5. piękny:) a jak pasuje do pięknego wnętrza i koledzy też niczego sobie:):):)
  6. widzę, ze spacerek się udał:) strasznie mi Paurunia przypomina mojego sąsiada schroniskowego Leksuska:) też taka kuleczka:)
  7. fajnie, że dziewczyny są:) ja niestety nie mam możliwości na chodzenie do schroniska, ale już niedługo się to zmieni:) Biedni weterani, biedny Teofil:( czy coś wiadomo co się dziadkowi stało??
  8. fajnie, że tak się Misiowi układa:)
  9. ja niewiele wiem więc się nie wypowiem akurat na temat Teofila. Niestety każda bida po tylu latach w schronie za kratkami jest nie ufna, wrogo nastawiona do człowieka (pomyśleć, ze ktoś mógł robić psu krzywdę za nim trafił do schronu:( trochę czasu musi upłynąć, żeby mogły zaufać na nowo, potrzeba dużo pracy i cierpliwości. Ja wierzę, że taki dziadzio Teoś potrafi pokochać człowieka. Fajnie, że ma wydarzenie na fb
  10. i mam nadzieje, ze grono się powiekszy:) po weekendzie zajmę się ogłoszeniami
  11. cioteczki banerki pomniejszone, może teraz się uda:)
  12. [quote name='pomóżpomagać']Mam ten sam problem... Jej dużo tych ogłoszeń było i aż strach jak się pomyśli że nikt nie dzwoni....:( a na jakie województwo idą te ogłoszenia?[/QUOTE] na małopolskie, bo Teofilek jest krakowskim z schronisku, więc narazie na ten region. Zaraz poprawie bannerki:(
  13. zaglądam do Kudłacza po bardzo długim czasie:( ale z niego kawaler:)
  14. zaglądam do malutkiej:) i przytulaki wysyłam:)
  15. co słychać u malutka?? czochraki przesyłam:)
×
×
  • Create New...