literatura... to widzę, że dużo nas łączy:) Mam nadzieje, że Świat mi wybaczy i przyjmie spóźnione, ale szczere życzenia z okazji Dnia Dziadka: Dużo zdrówka, miłości, spokoju i żeby ,,cukierów'' nie brakowało:)
Maczka zasługuje na najlepszy domek na świecie:) mimo jej nieszczęścia jak patrze na fotki Makulca to sama dostaje pozytywnej energii, więc Maczulka jest jakaś niesmaowita:)
a bo uczyłam się 2 tyg temu do egz z profilaktyki zaburzeń w zachowaniu:) są głaski (strouki): negatywne(kolczatki) i pozytywne (puszki), dla Szariczka tylko mają byc pozytywne ma się rozumieć:)
to jak tak Światuś poleguje to może się nudzi, chciałabym go więc zapoznać z koleżanką Maczką http://www.dogomania.pl/threads/210206-Rozpoczynamy-kampanię-ogłoszeniową-dla-Maczki-prosimy-o-pomoc! Maczusia czuje się bardzo samotna, tydzień temu odeszła jej przyjaciółka Dumka:(
dzięki, chociaż pomarzę...a żebym je spełniła to tak jeszcze szóstke trafić.... domek bym mały kuupiła, a ilu biednym zwierzętom pomogła.....:(
widzę, że dziadziu Tadziu nie próżnuje, czyżby nowy pies??:(
[quote name='storozak']Adopcja dziadka wiąże się z adopcją wszystkich jego pociech:) To jest myśl!![/QUOTE]
pomóżcie mi tylko znaleźć domek na wsi (chętnie blisko lasu), tak biorę dziadka + przychówek, połowę dogomanii i przenieść sie mogę już dziś:):):)
dołączam się do głasków, wiem że każda żywa istota potrzebuje dziennie ok. 30 głasków (pozytywnych werbalnych i niewierbalnych), aby prawidłwo funkcjonować, tak, żeby Szariczek był zadowolony:):)