[quote name='sylwija']dziekuje :)
niedotykalski to malo powiedziane. podobno az agresywny, maly taki a zajadly.
i jak tu masowac?. trzeba bedzie sprobowac, moze przekupstwo poskutkuje..[/QUOTE]
polecam czekoladę, oczywiście nie zwykłą tylko w zoologicznym sa takie dla psów, wyglądają i pachną jak te dla nas:) cena też ok. 3zł