Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. [FONT=Tahoma]Bóg powiedzial:[/FONT] [FONT=Tahoma]Pożyczę Ci Psa na chwilę,[/FONT] [FONT=Tahoma]Dla Ciebie żebyś Go kochal kiedy On żyje[/FONT] [FONT=Tahoma]i żebyś płakał kiedy odejdzie.[/FONT] [FONT=Tahoma]Może na dwanaście, albo czternaście lat[/FONT] [FONT=Tahoma]może na twa lub trzy dni...[/FONT] [FONT=Tahoma]Ale zajmiesz się Nim[/FONT] [FONT=Tahoma]dopóki Go do siebie z powrotem zawołam?[/FONT] [FONT=Tahoma]MOMO :(:(:( (*)(*)(*)[/FONT]
  2. oj widzę, że Światuś się będzie wybierał pod klasztor na nabożeństwo a potem piknik:)
  3. zaglądam:( finansowo nie pomogę:( jak zwykle dysponuje fantami więc chętną cioteczkę do wystawienia proszę o pw:( trzymaj się Farelku:(
  4. to Ci dziadziuń:) rybki są porządku:) mój pies jeszcze deliry dostaje jak żółty ser widzi, może dlatego, że wie że mu niewolno go jeść:)
  5. ja się na mięsiwie nie znam, ale kapucha pasuje jak najbardziej:) a czy rybki Światunia lubi?:)
  6. oj widzę, że u dziadka ruch na wątku:)
  7. domki, domki pokazujcie się:([URL="http://www.domek.info.pl/2696/2948.html"][IMG]http://www.domek.info.pl/media/DIR_15723/919f013afaf408fdffff8355ffffffe1.gif[/IMG][/URL]
  8. poszukiwana chętna cioteczka do wystawienia bazarku dla Momusia:) niestety nie mam wprawy, jedynie co to mogę rozliczyć i powysyłać fanty.Chetną cioteczkę proszę o adres mailowy to wyślę fotki. Fantów aż 30:)
  9. ja do dziadka zawsze zaglądnę:) tylko uważajcie, żebym Wam tam z wizytą osobistą nie wpadła:) a zdjęcia lux, takie polegiwanie i przed i po wycieczce jak najbradziej wskazane:)
  10. też 3mam kciuki, nie znam się ale mojej znajomej pies zaczął lysieć , veci wymyślali a okazało się że to od jedzenia, ale oczywiście badania to podstawa. Drapaki przesyłam:)
  11. o jaka fajowa hienka:) a jaki ważny na tym spacerku:)
  12. ja tam skakać i biegać nie lubię więc ze Światulkiem mogę pomału spacerować:)
  13. ale nam Światuś przez zaspy zasuwa:) no no, zapraszam w góry w takim razie:)
  14. zagglądam do Momula i drapaki przesyłam....
  15. dziewczyny mam fanty, które miały być dla Nortona:( za TM:(, jakby ktoraś by mogła bazarek wystawić ( nie mam wprawy jeszcze) jedynie mogę rozliczyć i fanty powysyłać. A gdyby była mozliwość połowę z bazaru przeznaczyć na Sabę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/220682-Pilne!!!!!-Suczka-On-z-powybijanymi-zębami-bez-sierści-odwodniona-i-zaglodzona[/URL]..., jak mnie nie ma na dogo pisać na pw Pozdrawiam
  16. Boże kochany właśnie obfociłam fanty, na bazarek dla niego:( chciałam chociaż tak pomóc:( wchodzę a tu.......tyle się bieda nacierpiała...;(
×
×
  • Create New...