Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. piwko jest absolutnie bezalkoholowe:)butelka podana z ,,duszą na ramieniu'' gdyz nie lubi jak się podczas drzemki blisko podchodzi:) mam nadzieje, że Światunia w nocy spokojnie spała:) i nikt mu nie hałasował, co prawda nie słyszy dziadziuś, ale co to za komfort jak się mu ktoś kręci:)
  2. w takim razie wybaczamy i wypijemy z Fikusiem za Światowe i Wasze zdrówko:)
  3. toż to malutek:) na pierwszy rzut oka niewiem czmeu wydał mi się duży:( śliczniusi
  4. zaglądam do kudłacza:)
  5. zaglądam do malucha:) kochana kuleczka:) przytulam
  6. jaka śliczniusia bidulka:(
  7. widzę, że dobrze Ramzeskowi i przyjaciół wygląda przez okno:)
  8. 3mam kciuki za domeczek dla Kubusia
  9. że też się dziadkowi trafili takie podłe ludziska w sąsiedztwie:(
  10. wpadam do Asika-koralika i przutulaski przesyłam:)
  11. Bo Światunia obudzicie jak tak będziecie hałasowac po nocach:) Polecam herbatkę ,,Bukiet ziół'', dobrze wypić wieczorkiem
  12. dzięki za zaproszenie:) chciałam wejść wcześniej ale mnie co chwilę wywalało:( z kaską kiepsko, ale mogę się rozejrzeć za fantami dla tego kochanego pluszaka
  13. nic tylko czekać na takie radosne fotki:) ale ma nasz Światuś na tych fotkach kochanych przyjaciół, fajnie, że na starość dostał to na co zasłużył: Domek pełen kochanych ludziów i piesków:)
  14. zaglądam i kciuki 3mam, finansowo pomóc nie mogę:( udostępniłam koteczki:(
  15. jaki kochany Romuń na tych zdjęciach:)
  16. :) oj fajnie, że kocyk dziadziowi przypadł do gustu:) bardzo Światowy, znaczy się twarzowy:) przyjemnie się patrzy na takiego śpiącego Świata, ciekawe co mu się śni... (piknik:))
  17. jestem ciekawa co u Teosia, ale jak będzie coś wiadomo dziewczyny napiszą:)
  18. :) jakby trzeba było w Krakowie czy koło Skawiny wizyte przedadopcyjną to możecie na mnie liczyć, jakby ktoś nie dał rady:) Kibicuje Pauruni z całego serducha:)
×
×
  • Create New...