Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. właśnie, przecież decyzje by już podjęli, dali by chociaż znać bo Romulek czeka:(
  2. do zobaczenia kochana psinko:(:(:( [*] [*] [*]
  3. [FONT=Tahoma]Bóg powiedział:[/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] [FONT=Tahoma]Pożyczę Ci Psa na chwilę,[/FONT] [FONT=Tahoma]Dla Ciebie zebyś Go kochal kiedy On żyje[/FONT] [FONT=Tahoma]i żebyś płakał kiedy odejdzie.[/FONT] [FONT=Tahoma]Może na dwanaście, albo czternascie lat[/FONT] [FONT=Tahoma]może na twa lub trzy dni...[/FONT] [FONT=Tahoma]Ale zajmiesz sie Nim[/FONT] [FONT=Tahoma]dopóki Go do siebie z powrotem zawołam? :(:(:( Bottusia już nie będzie cierpieć:([/FONT]
  4. o jakie fajne pluszowe trio Światulnickich:) zobaczcie jakie to smutne i niesprawiedliwe: http://www.dogomania.pl/threads/221944-Umieram-w-schronisku-na-nowotwór-zostało-mi-niewiele-życia...zlituj-się-nade-mną.../page12
  5. bardzo się cieszę i ściskam mocno Ludziowo-Psią rodzinkę:)
  6. i ja Was ściskam mocno dziewczyny i przytulam mocno Bottusię:(:(:(:(:(
  7. zaglądam z wątku Botti:(:(:( cioteczki jakby trzeba było bazarek to ja mogę w weekend poszukać fantów, coś już mam ale im więcej tym lepiej:)
  8. jestem z Botti i Wami dziewczyny:(:(:( niewiem co mam napisać....:( za TM zaopiekuje się Botti mój Niedźwiadek, Mietus, Reksiu, Rudy oraz Dumka razem z resztą kochanych psiaków:(:(:(
  9. wierzę dziwczyny, ze uda się znaleźć Szariczkowi domek:)
  10. Boże kochany:(:(:( serce pęka...kochana sunia:(
  11. również jestem dobrej myśli. Bidulka kochana:( przesyłam przytulaski
  12. ale słodkie, pluszowe Kudłasionko:)
  13. nie mam jak pomóc temu biedakowi:(:(:(
  14. właśnie przeczytałam wątek, tyle biduli tu poznałam, ale przeczytając tekst.....:( ryczę do tej pory:(
  15. taki senny Świat....:) biedna Ivette musiała całą noc gnieść się w nogach skurczona, skoro dziaduszek zajął całe łoże:)
  16. fajnie że Tuptuś ma oprócz całej rodzinki ,,osobistego'' psiego opiekuna, który go dogląda przy spaniu, jak widać na fotce:)
  17. fajnie, że się kuleczka przyzwyczaja:) taką bidną ma tą nózie:( przesyłam drapaki za uszkami:)
  18. czekam i ja:) i przesyłam drapaki Romulkowi za uszkiem:)
  19. zaglądam do dziadzia Tadzia i pozdrowionka przesyłam;) u nas wszystko zamarza....:(
  20. może przez ten weekend podejmą decyzję:( tak bardzo bym chciała żeby Romuniowi się udało:(
  21. ale macie z tym Światulem:) no teraz czekamy na sesję.... pościelową.....:)
×
×
  • Create New...