taka zimnica, że każdemu mrozik dokucza:( mam nadzieje że Światulek się nie obrazi jak zapoznam go z kolegą : http://www.dogomania.pl/threads/222196-Nie-pozwól-Bizonowi-umrzeć-w-schronisku!-Brakuje-55zł-stałych-deklaracji-PILNE!
oczywiście na Paurę:) myślałam jeszcze o tym, żeby to był bazarek dla Paury, Bizonka i Bariczka, ale to już jak Wy ciotki uważacie:) przesyłam czochraki za uszkami:)
Przykro mi bo nie mogę narazie zadeklarować, nie mam pieniążków ale zostały mi fanty z bazarku, więc jakby jaka cioteczka robiła bazarek do chętnie przynajmniej tak pomogę:(
[quote name='emilia2280']huhhuuu, jak wracalas do domu? ;ppp
milo czytac wiesci od uszczésliwionego dziadka :) i jeszcze czapá z Agá chcial sié dzielic ;ppp[/QUOTE]
wracałam owinięta ręcznikiem:) to było na wakacjach więc nikt mnie nieznał:) pozdrawiam cieplutko na wątku dziadzia Tadzia:)
przesyłam przytulaski dla suni:)
hejka! gdyby któraś cioteczka bazarek zrobiła to mogę przesłać fotki fantów, trochę szmatek lub figurek co wolicie:) jak coś prosze pisać na pw:)
dziękuje za miłe słówka Światulkowej rodzince, zawsze przykro jest rozstać się z kims po 11 latach. Masz racje Ivette trzeba działać dalej i jak się tylko może pomagać innym czworonogom. Pozdrawiam ciepło:) i czekam na ,,pościelowe'':)