Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. Dobranoc Sniezku . Dobranoc Karilka :)
  2. On gryzie ze strachu .Mój też czasem robił wrazenie jakby chciał mnie ugryżc. Zwłaszcza jak skaleczył noge i zmieniałam mu opatrunki .Musiałam zakładac kaganiec. Ze strachu kłapał zębami ,na ludzi ,na dzieci. Jak jechałam do wnuków ,to chodził w kagańcu ,dwa lata nie mógł zaakceptowac dzieci. Teraz juz jest zupełnie inny ,ale wolę być ostrozna.Na spacery zakładam kaganiec. [FONT="Arial Black"]Budrysku ,do stałych trzeba jeszcze dopisać Agnieszkę 103[/FONT]
  3. Doszła wpłata od : [COLOR="#8b0000"][FONT="Arial Black"]jednorazowo[/FONT][/COLOR] [B]Schroniskowiec [/B]-[SIZE="4"]15 zł[/SIZE] [COLOR="#8b0000"][FONT="Arial Black"]Deklaracja stała[/FONT][/COLOR] [B]Agnieszka W .Łódz[/B] zapewne z Fb. - [SIZE="4"]30 zł[/SIZE] [B]cyga fryga [/B] - [SIZE="4"]10zł[/SIZE]
  4. [quote name='BUDRYSEK']ja tez ;) Sniezek jest juz u Karilki...zapoznanie nie bylo na szczescie tragiczne :) transport wyniosł 120 zł kulka osob z fb zadeklarowało jeszcze swoja pomoc dla Sniezka...mam nadzieje, ze uzbieramy na transport i reszte na hotelik?:([/QUOTE] Budrysku ,ja bedę pisać wszystkie wpłaty ,a Ciebie bym prosiła ,żebyś kopiowała to na pierwszą strone . Będzie bardziej widoczne. Jesli nie uzbieramy takiej sumy ,to zaznaczam ,że ja nie bedę miała z czego dołozyć. Poza tym kiedy Karilka chciałaby otrzymać calą kwote?
  5. [quote name='ulka 1108']bardzo się cieszę, że Śnieżek dzisiaj dotrze do DT, ale przypominam się Agnieszko o nr konta, bo jeszcze nie dostałam[/QUOTE] Już wysłałam.
  6. To futro ,to ma długosć trawy:) A jaki boski usmiech.....
  7. Po wczorajszej przerwie dogo ,nie mam żadnych reklam. Chyba poskutkował apel do administratora. [url]http://www.dogomania.pl/threads/223901-Szeroko%C5%9B%C4%87-reklam[/url] Witaj Tedi ,dziś u nas słoneczko na przemian z kroplami deszczu. Ale znosnie. Mam nadzieje ,ze zobaczymy zdjecia wkrótce.
  8. [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/4015/mi53.jpg[/IMG][B]Mika [/B].Państwo tak ją nazywaja. Bardzo wesoły psiak .Ogon cały czas chodzi ,ale........nie da sie nikomu dotknąć. Mysle ,jednak ,ze kilka godzin ,jeszcze jakieś smaczki i byłaby bardziej rozlużniona.Podobno demoluje pokój ,jak tylko moze .Trzeba by wiecej dyscyliny i troszke ja podszkolić. Niestety ,przy tylu zwierzakach ,to raczej brak czasu. [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/745/21426945.jpg[/IMG][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/4599/mi20.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/729/mimiuv.jpg[/IMG][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/3474/mmiikk.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/1017/mi48.jpg[/IMG][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8459/mmii.jpg[/IMG] [url]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Mika-szczeniak-uratowany-z-pseudo-schroniska,90254[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20769471_mika_szczeniak_wyciagniety_z_olkusza.html[/url] [url]http://www.katowiczanin.net/annoucements/show/8318/mika-szczeniak-wyciagniety-z-olkusza-psia-dama[/url] [url]http://www.katowice.bigtown.pl/ogloszenie,20120311145232,mika_szczeniak_wyciagniety_z_olkusza.html[/url] [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mika-Szczeniak-Wyciagniety-z-Olkusza-Psia-dama-W0QQAdIdZ362176803[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/mika-szczeniak-wyciagniety-z-olkusza-IDR7mL.html[/url] [url]http://krakow.lento.pl/mika-szczeniak-uratowany-z-pseudo,325638.html[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/mika-szczeniak-uratowany-z-pseudo-schroniska/1870479[/url] [url]http://krakow.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/mika-szczeniak-wyciagniety-z-olkusza,id6b57f5cc2569e.html[/url] [url]http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/662714-mika_szczeniak_wyciagniety_z_olkusza_psia_dama.html[/url] [url]http://www.ojej.pl/aktywacja_ogloszenia.html/kod=b73d3f6f8427084d3ae15a0f140add71[/url] [url]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/50439.html[/url] [url]http://www.malopolskatablica.pl/user.php?[/url] [url]http://www.zwierzeta.5aleja.pl/ogloszenia/item/7_psy-sprzedam/566_mika-psia-dama-szuka-domu.html[/url] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/mikapsia-damawyciagnieta-z-pseudo-schroniska/45794[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/MIKA,Psia-damaWyciagnieta-z-pseudo-schroniska-id38099.html[/url] [url]http://chrzanow.freecf.pl/mika-psia-dama-szuka-domu_a62796[/url] [url]http://chrzanow.lento.pl/mikapsia-dama-szuka-domu-szczeniak,326362.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/35620/mika_-szczeniak-_uratowany-z-pseudo-schroniska/[/url] [url]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/36943-mika-szczeniak-uratowany-z/[/url] [url]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/14866/mikarozkoszny_szczeniak_psia_dama.php[/url] [B]Pusia[/B] Problem ten sam. Lekliwa, nie pozwoli do siebie podejsć. Kocha tylko Pana. Jak wyszedł za bramkę w celu umozliwienia lepszych zdjeć ,to tak płakała,jakby pan nie wiadomo gdzie sie udał. Nie mozna było ją z fotografować ,bo chowała sie za Pana ,jak tylko zobaczyła aparat.:) [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/125/puug.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/4014/puu67.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2004/pu12.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6803/pu1g.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/7690/pun23.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6803/p40iq.jpg[/IMG]
  9. [quote name='iwoniam']Dziewczyny - wejdźcie tu i powiedzcie mi jaki jest prawidłowy numer telefonu do osoby, pod opieką której jest ten piesek: [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/95744/Labradorkowy-sniezek-szuka-domu/[/url] Tu jest moje imię i telefon, ale to nie mój psiak..[/QUOTE] Śnieżek ,prawdopodobnie pojedzie do hoteliku . Dom tymczasowy się zakończył. Snieżek ,to podopieczny Budrysek i kontakt do niej 607 488 598. Ja robiłam mu ogłoszenia ,ale to nie moje. Ja mam inny tytuł. Tak trzeba na Morusku uwazać ,bo podaja nr telefonów z poprzednich ogłoszeń . [url]http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=96248[/url] To wątek Śnieżka. [url]http://www.dogomania.pl/threads/221219-Snie%C5%BCekowi-brakuje-220-z%C5%82-dekl.-na-transport-do-hoteliku...Prosz%C4%99-dajmy-mu-szans%C4%99!/page10[/url] [FONT="Arial Black"]Byłam wczoraj w Metkowie. Zdjęcia sa ,małych rozrabiaków. Wczoraj niestety nie weszłam na dogo,jak wiecie. Zaraz sie zajme wklejaniem.[/FONT]
  10. Doszła wpłata od : [COLOR="#8b0000"][FONT="Arial Black"]jednorazowo[/FONT][/COLOR] [B]Schroniskowiec [/B]-[SIZE="4"]15 zł[/SIZE] [COLOR="#8b0000"][FONT="Arial Black"]Deklaracja stała[/FONT][/COLOR] [B]Agnieszka W .Łódz[/B] zapewne z Fb. - [SIZE="4"]30 zł[/SIZE] [B]cyga fryga [/B] - [SIZE="4"]10zł[/SIZE]
  11. Budrysku ,oczywiście na Fb podasz sama nr konta.....
  12. No niestety ,przykro mi ,ale Śniezkowi zadeklarowałam wczesniej. No ,kurcze nie mam kasy . Ja nie pracuje ,wszystko co mam to moje jakies lewe . Albo idę komuś do sklepu ,umyje okna. Od tż uda coś mi się skubnać.Ostatnio jednak już mnie wylicza,bo jemu tez brakuje. No skad brać? Tak mi żal maleństwa.
  13. Zagladam do Rockiego ,ale widze,że siedzi jeszcze u Zuzi. No cóz ,mój Timek ,choc od szczeniaka jest z nami ,ma bardzo duzo strachów i też nie wiem dlaczego? Boi wszelkich hałasów ,stukotów ,pociagu ,samochodów zwłaszcza cieżarowych,ludzi w kapturach ,z torbami ,dzieci boi się od szczeniaczka . Nawet na wózek z lalką szczekał. W mieszkaniu ,jakby ktos zrobił szybszy ruch ,ucieka. Ja tłumaczę sobie tym ,że to lęk wyssany z mlekiem matki. Urodziły sie na poligonie. Psy zostały wyłapane ,a kilka miotów szczeniąt wyszło szukać matek. Pózniej była łapanka młodych. Pierwsze zetkniecie z człowiekiem to był pościg.Jak do mnie przyjechał ,to prawie go nie było widać ,co tak się chował za inne szczeniory ,ciut wieksze od niego. Za to miłosć miedzy nami była od pierwszego spojrzenia. :) Deklaracja moja dopiero po 10 -ym . Narazie czekam.
  14. Tak mi przykro .:( Ja mam zaległą wpłate za poprzedni miesiac ,ale w tym zapłacę w całosci.
  15. Jacky ma kilka ogłoszeń ,które robiłam wcześniej ,ale zdjęcia były mizerne. Teraz zrobiłam chyba dwa ,ale musze poszukać . Już z nowymi zdjeciami. [url]http://krakow.olx.pl/jacky-mala-puchata-kuleczka-szuka-domu-krakow-iid-326724875[/url] [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mala-puchata-kuleczka-Jacky-Szuka-domu-W0QQAdIdZ361499541[/url]
  16. [quote name='schroniskowiec']Ja już wysłałam do Javeny info, że można przesunąć pieniążki na sunię Izi, ale jeśli Śnieżek jednak nie będzie miał DS, to mogą być dla niego.Zadysponujcie wg. własnego uznania, kwota niestety nie jest duża (15 zł).[/QUOTE] No cóż,chyba zbyt szybka ta radosc. Zapewne po wizycie przed adopcyjnej sytuacja sie zmieniła. Czekamy więc na Budrysek . Tyle tych biedaków ,ze trzeba by tu miliardera i to by brakło.:)
  17. [url]http://tygodniowe.pl/details.php?id=41969&key=33f46b73be2edb12142bf674eef8afbf[/url] -Sarenka [url]http://www.piesek.org/ogloszenie,sarunia-niunia-ruda-pieknosc-szuka-domu,0aBEM46Wn80BnJU80u4kc,1226.html[/url] [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Sarenka-ruda-pieknosc-szuka-domu-W0QQAdIdZ361426751[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/sarunia-niunia-ruda-pieknosc-szuka-domu-IDQsdF.html[/url] [url]http://krakow.olx.pl/malenka-sarenka-szuka-czlowieka-do-kochania-iid-327271989[/url] [url]http://www.piesek.org/ogloszenie,sarenka-ruda-pieknosc-szuka-domu,0JnJPOlRp4l1DIU3Sf3Pf,1226.html[/url] [url]http://krakow.lento.pl/sarenka-ruda-pieknosc-szuka-domu-,322410.html[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/sarenka-ruda-pieknosc-szuka-domu/1869863[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20763525_sarunia_ruda_pieknosc_szuka_domu.html[/url] Urabiam mojego T.Ż .może pojedzie ze mną w sobote do Mętkowa.
  18. [FONT="Arial Black"]Nie ma zdjeć na pierwszej stronie.[/FONT] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/764/wystraszonaczarnulkaizi.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/764/wystraszonaczarnulkaizi.jpg[/IMG] Maleństwo ....
  19. Doszła wpłata od [FONT="Arial Black"]schroniskowiec[/FONT] [FONT="Arial Black"]15 zł [/FONT] dla Śniezka ,może trzeba zapytać ,czy zgodzi się ,aby ,przekazać tą kwotę na Izi. Ja napiszę do niej ,ale proszę rówież osoby zainteresowane o to samo.:)
  20. Dzień dobry Tedusiu. Dzis będzie napewno dobry.
  21. Zaprosiła mnie Pumka,ale na dzień dzisiejszy z kasą krucho. Po 10 03. Bedę zagladac. FANTA ,TRZYMAJ SIE!
  22. Jesli powiedzie się Śnieżkowi ,to moja skromne 5 zł stałej przekażę Izi.
  23. Jutro będzie lepiej ,po jutrze jeszcze lepiej.
  24. A jakoś dziwnie czułam ,że znajdzie dom. Czekamy zatem na wiadomosci.
  25. [quote name='ulka 1108']jestem na zaproszenie Javeny, mogę dać 10 zł stałej, ale wolę uprzedzić, że wątek czytam dokładnie i rozumiem to co czytam, nie znoszę cioteczkowania i nie będę ochać i achać, jaki hotelik jest wspaniały, bo czym to się kończy można zobaczyć na wątkach psów u czarodziejki[/QUOTE] ulka1108 ,bardzo dziekuję w imieniu Śniezka .On jest takim rozkosznym psiakiem ,nie wiem ,co by sie z nim stało .W głębi duszy czuje ,że szybko dom znajdzie. [FONT="Arial Black"]10 zł[/FONT] jednorazowo zadeklarowała [FONT="Arial Black"]schroniskowiec [/FONT] ,oraz [FONT="Arial Black"]kamos[/FONT]
×
×
  • Create New...