Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. [quote name='Malgoska']Witaj Javena:) super, że już jestes :) za co był ban? za rozsyłanie? [/QUOTE] Za rozsyłanie linka bazarku i zapraszanie. Małpuję innych ,nie wiedząc ,ze to spam. Osobiscie lubię byc zapraszana ,bo nie zawsze jestem w stanie zagladać na reklamy ,ale jak nie wolno ,to nie wolno. Tylko nie wiem teraz, co wolno?:cool3:
  2. Niestety ,mnie sie filmik nie otwiera.:-o
  3. [quote name='barb']Jakie piękne kwiaty Javeno :lol:[/QUOTE] PIEKNE KWIATY ,ZA TAK MIŁE SŁOWA POD MOIM ADRESEM.:lol:
  4. Biszkopcik zrobił sie sliczny. Napewno ,nie będzie długo na domek czekał.
  5. Witam kochani ,wróciłam z wygnania. Dziekuje Wam bardzo ,za te wszystkie miłe słowa . Wzruszyłam sie ogromnie. [URL=http://smayliki.ru/smilie-815830023.html][IMG]http://s12.rimg.info/9c054147d5a8ab5898d1159f9428261c.gif[/IMG][/URL]. Oczywiscie ,tytuł mogę zmienić.
  6. [quote name='barb']Swietny bazarek Javeno :lol:[/QUOTE] DZIEKUJE ,TO MIŁE. :lol:
  7. [quote name='Ukryty Smok']Witam Was! PS. Siusiak przestaje wypadać - coraz częściej ma go schowanego w futeraliku... ;)[/QUOTE] TO ZNACZY ,ŻE I GRZBIET MU SIE WYPROSTUJE CHOC TROCHE. MÓJ KUNDELEK ,JAK SIĘ ZAŁATWIA I WYSTWI GRZBIET, TO CAŁE PRĄCIE MA NA WIERZCHU.:evil_lol:
  8. Szczerze mówiac ,ja cały czas zaglądam ,ale cóż pisać,jak nie bardzo wiem ,jak pomóc. Samym pisaniem nic nie zrobie. Chyba,że od tego poprawi sie humor Smoka Ukrytego:)
  9. Pieniązki wysłane . Prosze o potwierdzenie na bazarku. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235175-KONIEC-ROZLICZAM-Poszewek-brak-Do-20-11-2012-godz-22-00[/url] Zapraszam na inny bazarek w podpisie. Dziekuję.
  10. [quote name='wtatara']dziękuję-czekam na pieniążki. Może tego nie będę teraz przelewać, troszke poczekam na inne wpłaty[/QUOTE] Dzis wysłane,to bedą jutro. Oczywiscie ,mozemy poczekac,jak coś wiecej sie uzbiera.
  11. [quote name='Jasza']Ficywertka :diabloti:[/QUOTE]He,he ,he a co to znaczy po polskiemu?:evil_lol:
  12. Wykupiłam pakiet ogłoszeń dla Dory ,ale trzeba podać jakieć dane,bo nic nie wiem o psie. Jesli nie sa potrzebne, przekażę na innego psa. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234698-Szybki-bazarek-ogłoszeniowy-różne-pakiety-20-30-40-50-do-19-11/page10[/url]
  13. Jaszko,ale tego słowa" konsjerżka", to nie znam .Mozesz mi objaśnić? Ja troche mniej edukowana jestem.:) Twoje "tobołki" sa sliczne.
  14. [quote name='hotel_lilki']doszła wpłata 367zł za hotelik dla barika, bardzo dziękujemy za bazarek:loveu:[/quote] dziekujemy za inforamacje.
  15. [SIZE=3][B][COLOR=#4b0082]Z kolejnego bazarku mam [/COLOR][COLOR=#ff0000]60 zł [/COLOR][/B][COLOR=#b22222].[/COLOR][/SIZE][B][COLOR=#4b0082][SIZE=3]Przesyłam skarbnikowi i prosze o potwierdzenie wpłaty na bazarku.[/SIZE] [/COLOR][COLOR=#b22222] [/COLOR][/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235175-KONIEC-ROZLICZAM-Poszewek-brak-Do-20-11-2012-godz-22-00[/URL]
  16. [B]Z bazarku Hrabalek ma 60 zł ,prosze o nr konta.;) [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235175-KONIEC-ROZLICZAM-Poszewek-brak-Do-20-11-2012-godz-22-00[/URL]
  17. [quote name='majku33krakow']A ja oglądam Animal Planet bo mam cyfrowy polsat i ludzie,organizacje pro zwierzęce nawet ciąży wysokiej u kotki nie usunęli(nie zrobili aborcji),to jak to wytłumaczycie ,co żle działają?[/QUOTE] Ja też ogladam .Tam ,bardzo chore ,nie adopcyjne ,poprostu sie usypia. Moze my tez powinniśmy robic miejsce w schroniskach i usypiać wszystkie chore ,staruszki ,które latami siedzą ,bo nikt ich nie adoptuje.Po co zbieramy na kosztowne leczenia ,na hoteliki itd.itp. Szczeniaki szybciej domy znajda. Przecież Missiaa sama tej suki nie zapłodniła. Ludzie opamietajcie sie. Ja też nie potrafiłabym uśpić .Do końca życia ,miałabym obraz matki ,która szuka swoich dzieci.Zwierzęce matki mają silniejszy instynkt macierzyński ,niż niejedna kobieta. Mysle ,że dyskusja sie juz tu skończy.Wiem,że narobie sobie wrogów ,ale trudno.
  18. Andziula ,słodka psina .Jaka ona piękna. Oczywiscie, Pani piękniejsza.
  19. [URL]http://allegro.pl/obroza-kolnierz-dlawik-zaklinacz-psow-hit-i2799136568.html[/URL] 26 DNI DO KOŃCA.
  20. [quote name='Javena']Wysłane jeszcze 57 zł. Prosze o potwierdzenie na watku bazarku . Razem [B]157 zł. [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234200-Koniec-do-usunięcia[/URL] Dziękuje.[/QUOTE] Bardzo prosze o potwierdzenie wpłaty na wątku bazarku.
  21. A ja mysle ,zeby nic już nie pisac. Odczepią się same. Znakiem tego nalezy w schroniskach brać się również za wszystkie starsze psy i usypiac. Sa nie adopcyjne,zajmuja miejsce. Po co je leczyc, dawać jesc. Zbierać kasę na nie .Zajmować hoteliki ,czy domy tymczasowe. No cóz,kazdy ma na ten temat swoje zdanie. Ja osobiscie tez nie mogłabym uspić szczeniaki ,a sterylkę aborcyjną nie każdy lekarz zrobi. Nic nie pisac na watku i chwilowo dać sobie spokoj.
  22. Witamy nowe cioteczki i wujków.
  23. [quote name='Figanna']Felka - 30 zł Roand_de - 30 zł K. Małgorzata - 20 zł O. Marta - 50 zł Rents - 50 zł wtatara - 20 zł [B]javena – 120 ł[/B] B. Karolina – 10 zł D. Paweł – 5 zł + 6,61 [B] = 341, 61 208,32 - zadłużenie + 300,00 opłata za wrzesień za hotelik = 508,32 - 341,61 ==> [COLOR=#ff0000]166, 71 zadłużenie na dzień 15.10.2012 r. [/COLOR] [/B][/QUOTE] w tym była deklaracja za pażdziernik. W listopadzie jeszcze nie wpłacałam.
  24. [quote name='Javena']Wysłane jeszcze 57 zł. Prosze o potwierdzenie na watku bazarku . Razem [B]157 zł. [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234200-Koniec-do-usunięcia[/URL] Dziękuje.[/QUOTE] Prosze o potwierdzenie wpłaty na bazarku. Wydaje mi się ,że w pazdzierniku wysłałam 20 zł ,tak jak deklarowałam. Nie jestem jednak pewna ,a pokwitowanie gdzies posiałam. EDIT. 100 ZŁ ,BYŁO Z BAZARKU I 20 ZŁ DEKLARACJA. TERAZ SOBIE PRZYPOMNIAŁAM.
×
×
  • Create New...