-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
Jestem na zaproszenie Moniki55. Zapiszę sobie .pomysle nad jakimś bazarkiem ,ale stałej nie mogę ,chyba,że jakiś deklarowicz znajdzie dom.
-
[IMG]http://media5.mojageneracja.pl/outpqeuuty/mediummcc1pl57508637a9dab6f10594.jpg[/IMG].DLA TEDUSIA.... NIE WIDZĘ MOJEJ WPŁATY NA PAŻDZIERNIK ,CZYŻBYM PRZEOCZYŁA I NIE WPŁACIŁA?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='elaja']Czy któraś sunia z tego wątku była ogłaszana jako Jeżynka ? Dostałam sms od zainteresowanej osoby , ogłoszenie umieszczone na morusek.pl i omyłkowo podany kontakt do mnie .[/QUOTE] Jesli to ta Jeżynka na która wpłacałam deklarację ,to od maja jest za TM. Poszukam wątku i dowiem sie ,kto robił ogłoszenia. -
Dziewczyny,mozecie sie na mnie obrazic ,ale u Lilki nie jest tylko Barik. Jest dużo innych piesków,które mają taką samą sytuacje.Brakuje deklaracji. Inka,Berta ,która jest już drugi rok. Wyobraście sobie ,ze każdemu psu Lilka dokłada do szczepień . Na Bertę wpłacam tak samo deklararacje i nie zastanawiam sie ,czy do końca życia bede wpłacać. Ważne ,że pies jest szczesliwy. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191232-Zapomniana-Berta-co-ją-czeka-dołóż-chociaż-złotówkę[/url] Bardzo prosimy Lilkę o adres ,jesli ktoś będzie chciał odwiedzić Barika ,to mysle ,że nie będzie sie sprzeciwiać.
-
Ten Lolus ,to jest taki cudny....
-
Zaglądam ciągle z nadzieja ,że jest lepiej.
-
[quote name='ZZPON']A co tam u Filipka słychać?[/QUOTE] Co u Filipka słychać ? Ktos wie?
-
[B]Pipi ,wiem ,że masz czasu zbyt mało ,ale chciałabym bazarek zakończyc. Prosze o wpis na watku bazarku ,że doszły pieniądze .155 zł + dodatkowe 10 zł. Dziekuje.[/B]
-
Podczytuje i troche się martwię. To jest dla niego stres. TAM MIAŁ JUŻ SWÓJ RYTM ŻYCIA. Tu wszystko nowe. Mysle jednak ,że przywyknie. Nie wszystkie psy lubią towarzystwo ludzi . Tak, jak z ludzmi . Sa osoby ,które wolą samotnosc,a inni się temu dziwią.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']wolno, ale nie w działach "rasowych" :angryy: kiedyś już z nimi próbowałam dyskutować, ale to jak grochem o ścianę - potraktowali psy w typie rasy do adopcji na równi z pseudo i jak się nie napisze, że z rodowodem to nie można dawać w działach rasowych... tylko w mieszańcach[/QUOTE] No i nie zapomnieć ,że w dziale "ZA DARMO" -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Javena replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Wysłałam deklaracje na pazdziernik 10zł -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr'] bardzo bym chciala wiedziec dlaczego usuwaja jak sie nawet wybiera wlasciwa rase.... chyba do nich napisze![/QUOTE] Mnie tez kiedyś usuneli. Napisałam do nich .Oni nawet nie czytaja ogłoszeń ,tylko -bach .Rasowy -usunąć. Potem przepraszali.ODNAWIAŁAM WSZYSTKIE. -
[quote name='mysza2']bostonku, ciotki cię trochę zaniedbały przez te szczeniory, ale muszą ci odnowić ogłoszenia, bo chyba z tego ds to nic nie wyjdzie[/quote] tak mi przykro. Mnie tez się wydaje ,ze nic z domu nie bedzie. Już by sie odezwali. No chyba ,ze jakies powazne przyczyny ,ale to choc jeden telefon można było zrobic..
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Javena replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233705-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY-IV-edycja-do-31-10-12-godz-21-00?p=19828635#post19828635[/url] Bazarek ogłoszeniowy 30 ogłoszeń 6 zł -
[B]Otrzymałam jeszcze 10 zł dodatkowo od Evelin.[/B] WYSYŁAM DO PIPI.
-
[quote name='natalka9860']Pipi, napisz mi nr konta na pw, na razie mam tylko 60zł...[/QUOTE] Natalko ,już Ci wysyłam. Pipi ,nie wiadomo ,kiedy bedzie mogła wejsc..
-
[B]EFEKT KOŃCOWY BAZARKU ,TO [COLOR=#ff0000]155 ZŁ[/COLOR] . Link poniżej. Dzis wysyłam .Powinny być w poniedziałek[/B]
-
[quote name='AgusiaP']Trzymam kciuki ;) może tobie się uda:lol:[/QUOTE] Wczoraj próbowałam kilka razy ,nagrałam sie na sekretarkę ....NIC ,CISZA. [quote name='Javena']Pieniądze z bazarku powinny już być .Prosze o wysłanie wiadomosci na [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231950-KONIEC-Zaklinacz-psów-Cegiełkę-kupujesz-Bazarek-cegiełkowy-do-30-09-2012[/URL] [/QUOTE] Bardzo prosze zamieścić info. na wątku bazarku ,ze pieniadze wpłaciłam .Będzie jeszcze dodatkowo 10 zł .Jak dojdą.
-
Czar ( od wróżek i czarodziejów),były Kanis w wymarzonym domu...
Javena replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Oj, łezki mi pociekły. Żeby tak wszystkie znajdki miały takie szczęscie.Kanis ,zycze wszystkiego dobrego w nowym domu.