Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. Jestem na zaproszenie Moniki55. Zapiszę sobie .pomysle nad jakimś bazarkiem ,ale stałej nie mogę ,chyba,że jakiś deklarowicz znajdzie dom.
  2. CUDOWNIE. :multi::multi::multi:Ciesze się bardzo.
  3. [IMG]http://media5.mojageneracja.pl/outpqeuuty/mediummcc1pl57508637a9dab6f10594.jpg[/IMG].DLA TEDUSIA.... NIE WIDZĘ MOJEJ WPŁATY NA PAŻDZIERNIK ,CZYŻBYM PRZEOCZYŁA I NIE WPŁACIŁA?
  4. [quote name='elaja']Czy któraś sunia z tego wątku była ogłaszana jako Jeżynka ? Dostałam sms od zainteresowanej osoby , ogłoszenie umieszczone na morusek.pl i omyłkowo podany kontakt do mnie .[/QUOTE] Jesli to ta Jeżynka na która wpłacałam deklarację ,to od maja jest za TM. Poszukam wątku i dowiem sie ,kto robił ogłoszenia.
  5. Dziewczyny,mozecie sie na mnie obrazic ,ale u Lilki nie jest tylko Barik. Jest dużo innych piesków,które mają taką samą sytuacje.Brakuje deklaracji. Inka,Berta ,która jest już drugi rok. Wyobraście sobie ,ze każdemu psu Lilka dokłada do szczepień . Na Bertę wpłacam tak samo deklararacje i nie zastanawiam sie ,czy do końca życia bede wpłacać. Ważne ,że pies jest szczesliwy. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191232-Zapomniana-Berta-co-ją-czeka-dołóż-chociaż-złotówkę[/url] Bardzo prosimy Lilkę o adres ,jesli ktoś będzie chciał odwiedzić Barika ,to mysle ,że nie będzie sie sprzeciwiać.
  6. [quote name='asiek.l-g']a ile szczepienie kosztuje i kiedy bedzie szczepiona? prosze powiedziec jaki bedzie koszt razem Barika i Inki[/QUOTE] Za Barika ja wpłace . Jest dla niego bazarek prawie na ukończeniu.
  7. Mój bazarek wprawdzie jeszcze sie nie skończył ,ale wysle ile bedzie trzeba. Napisz tylko ile?
  8. Jestem na zaproszenie. Pomysle,co zrobic. Od listopada moge dołożyć 10 zł stałej. Chociaż naprawdę z lękiem ,czy podołam tym deklaracjom.
  9. Ten Lolus ,to jest taki cudny....
  10. Zaglądam ciągle z nadzieja ,że jest lepiej.
  11. BAZARECZEK DLA BARIKA [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234200-Sprzątamy-ozdabiamy-na-Świeta-Do12-11-godz-22-00Dla-Barika[/url]
  12. [quote name='ZZPON']A co tam u Filipka słychać?[/QUOTE] Co u Filipka słychać ? Ktos wie?
  13. [B]Pipi ,wiem ,że masz czasu zbyt mało ,ale chciałabym bazarek zakończyc. Prosze o wpis na watku bazarku ,że doszły pieniądze .155 zł + dodatkowe 10 zł. Dziekuje.[/B]
  14. Podczytuje i troche się martwię. To jest dla niego stres. TAM MIAŁ JUŻ SWÓJ RYTM ŻYCIA. Tu wszystko nowe. Mysle jednak ,że przywyknie. Nie wszystkie psy lubią towarzystwo ludzi . Tak, jak z ludzmi . Sa osoby ,które wolą samotnosc,a inni się temu dziwią.
  15. [quote name='malawaszka']wolno, ale nie w działach "rasowych" :angryy: kiedyś już z nimi próbowałam dyskutować, ale to jak grochem o ścianę - potraktowali psy w typie rasy do adopcji na równi z pseudo i jak się nie napisze, że z rodowodem to nie można dawać w działach rasowych... tylko w mieszańcach[/QUOTE] No i nie zapomnieć ,że w dziale "ZA DARMO"
  16. Wysłałam deklaracje na pazdziernik 10zł
  17. [quote name='krakowianka.fr'] bardzo bym chciala wiedziec dlaczego usuwaja jak sie nawet wybiera wlasciwa rase.... chyba do nich napisze![/QUOTE] Mnie tez kiedyś usuneli. Napisałam do nich .Oni nawet nie czytaja ogłoszeń ,tylko -bach .Rasowy -usunąć. Potem przepraszali.ODNAWIAŁAM WSZYSTKIE.
  18. [quote name='mysza2']bostonku, ciotki cię trochę zaniedbały przez te szczeniory, ale muszą ci odnowić ogłoszenia, bo chyba z tego ds to nic nie wyjdzie[/quote] tak mi przykro. Mnie tez się wydaje ,ze nic z domu nie bedzie. Już by sie odezwali. No chyba ,ze jakies powazne przyczyny ,ale to choc jeden telefon można było zrobic..
  19. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233705-BAZAREK-OGŁOSZENIOWY-IV-edycja-do-31-10-12-godz-21-00?p=19828635#post19828635[/url] Bazarek ogłoszeniowy 30 ogłoszeń 6 zł
  20. Wysłałam jeszcze 10 zł z bazarku. Skarbnika poprosze o potwierdzenie tego faktu na wątku bazarku.:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231950-KONIEC-Zaklinacz-psów-Cegiełkę-kupujesz-Bazarek-cegiełkowy-do-30-09-2012[/URL]
  21. [B]Otrzymałam jeszcze 10 zł dodatkowo od Evelin.[/B] WYSYŁAM DO PIPI.
  22. [quote name='natalka9860']Pipi, napisz mi nr konta na pw, na razie mam tylko 60zł...[/QUOTE] Natalko ,już Ci wysyłam. Pipi ,nie wiadomo ,kiedy bedzie mogła wejsc..
  23. [B]EFEKT KOŃCOWY BAZARKU ,TO [COLOR=#ff0000]155 ZŁ[/COLOR] . Link poniżej. Dzis wysyłam .Powinny być w poniedziałek[/B]
  24. [quote name='AgusiaP']Trzymam kciuki ;) może tobie się uda:lol:[/QUOTE] Wczoraj próbowałam kilka razy ,nagrałam sie na sekretarkę ....NIC ,CISZA. [quote name='Javena']Pieniądze z bazarku powinny już być .Prosze o wysłanie wiadomosci na [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231950-KONIEC-Zaklinacz-psów-Cegiełkę-kupujesz-Bazarek-cegiełkowy-do-30-09-2012[/URL] [/QUOTE] Bardzo prosze zamieścić info. na wątku bazarku ,ze pieniadze wpłaciłam .Będzie jeszcze dodatkowo 10 zł .Jak dojdą.
  25. Oj, łezki mi pociekły. Żeby tak wszystkie znajdki miały takie szczęscie.Kanis ,zycze wszystkiego dobrego w nowym domu.
×
×
  • Create New...