Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. Laki ,tak mi przykro ,ale choć ostatni czas Twojego zycia,BYŁEŚ SZCZĘSLIWY.:(:(
  2. [quote name='Aga-ta']jejku! dziekuje CI bardzo za te wiadomosci:) takie wiadomosci to moid na serce:) tzn. nie oddalybysmy chlopaka w zle warunki:) , ale super, ze jeszcze ktos moze to zweryfikowac na miejscu:) Dostalam serie zdjec Gufiego, ale na tel i nie potrafilam wstawic, a potem wyswietlacz mi padl i nie mam juz nawet jednego:([/QUOTE] Jak bedę na działce postaram sie zrobic mu troche zdjęć. Dosć często sie spotykamy. Nie wiedziałabym ,że Gofiś jest adoptowany ,tylko własnie takie dziewne zdarzenie było. Ja wychodziłam z bramki ze swoim psem ,a oni z Gofisiem i ten jak zobaczył psa jak ruszył w naszą strone .Tak własnie dowiedziałam sie ,że on jest z adopcji. Teraz ,jest bardzo grzecznym pieskiem . Chyba poczuł sie bardziej pewny. Kochaja go wszyscy ,a zwłaszcza wnuczki . Tylko pytają ,czy moga spać z Gufim.
  3. Chciałam Wam powiedzieć ,że Gufi to mój sasiad z osiedla i z działek. Jest kochanym psiakiem. W prawdzie pierwsze spotkanie mojego psa i Gofiego ,było burzliwe .Gufi próbował zaatakowac Timka ,ale teraz jest superowym psiaczkiem. Jeżdzi z pania na rowerku ,nie zaczepia zadnych psów. Jest bardzo posłuszny. Zupełnie nie ten sam ,który był wcześniej.Śpi w łożeczku z trojaczkami (wnuczki).Wiedziałam z rozmowy ,że był adoptowany z Krakowa ,ale nie wiedziałam ,że ma swój wątek. Dzis przypadkowo go znalazłam. Mozecie być pewne ,że jest szczęsliwy.
  4. Oczywiscie. Wystarczy ,że na watku Pipi napisze ,ze otrzymała pieniadze. Ja tez robie dla niej bazarek. Wszystkie pieniadze ,napewno pójda na psiaki. Myśle nad tą budą .Szukałam już na allegro .Trzeba by ok. 250 ,300 zł
  5. Dzwoniłam do Pani od Bostonka. Wszystko jest na dobrej drodze,ale chwilowo ma problemy rodzinne. JAK JUZ BEDZIE PO WSZYSTKIM OBIECAŁA,ŻE BEDZIE DZWONIĆ.Miejmy nadzie,że Bostonek znajdzie swoją przystań.Bo to naprawde dobry dom.
  6. [quote name='Mysza2']Domek niestety milczy, jak ostatnio z Panią rozmawiałam to miała zamiar dopiero męża przekonać, a jak już przekona do dopiero podjechać i zdecydować czy Bostona chcą. Nawet mi się na wątku nie chciało pisać bo mnie zdołowała ta rozmowa. Miałam jeszcze telefon taki że szkoda gadać nawet.[/QUOTE] No nie żartuj.. Wydawało sie ,że wszystko zapiete na ostatni guzik . Wszyscy zdecydowani .Nawet babcia wyszła ,bo myślała,że już piesek przyjechał.Kurcze ,no nie do uwierzenia.
  7. Jakaś cisza sie zrobiła....
  8. Trzymamy kciuki. Farmerku ,bedzie dobrze. Wspieramy Ciebie i kochaną Pipi pozytywną energią.
  9. Bazarek tez niemrawo idzie,bo zazwyczaj ludzie wchodza tam ,gdzie cos sie dzieje ,a tu Bariczek sobie żyje spokojnie. Ciekawa jestem ,czy Monika podtrzymuje swoją deklarację?
  10. [COLOR=#800000]Kochane cioteczki .Dostałam wczoraj e maila takiej treści. [/COLOR][B]Witam piszę do Pani z jednego powodu, w 2005 w Olkuszu zginęła mi suczka, chłopak ją szukał w schronisku w Olkuszu i jej tam nie było, w 2005 roku miała już 5 lat,często oglądam strony z psami do adopcji z nadzieją,że ją znajdę i właśnie na dogomanii jak oglądałam zdjęcia zobaczyłam Pani wątek i piesek na pani zdjęciu profilowym (AWATAR) jest identyczny jak moja zaginiona suczka, jej znakiem rozpoznawczym był bark ogonka taka się urodziła, czy to może moja suczka czy ją Pani przygarnęła czy znalazła? Proszę o odpowiedź będę bardzo wdzięczna pozdrawiam. [/B] [COLOR=#006400][SIZE=3][FONT=arial]Sunia podobna do mojego Timka z AWATARU ,ale bez ogonka. Moze była taka w Olkuszu i ktoś wziął ją tymczasowo? Może ktoś pamięta. Dziś ma już pewnie ok 12 lat. Aż dziw bierze,że niektórzy, po tylu latach jeszcze szukają swojego pupilka. Az łzy mi się zakreciły. [/FONT][/SIZE][/COLOR]
  11. [SIZE=3]Kochane cioteczki .Dostałam wczoraj e maila takiej treści. [/SIZE] [B]Witam piszę do Pani z jednego powodu, w 2005 w Olkuszu zginęła mi suczka, chłopak ją szukał w schronisku w Olkuszu i jej tam nie było, w 2005 roku miała już 5 lat,często oglądam strony z psami do adopcji z nadzieją,że ją znajdę i właśnie na dogomanii jak oglądałam zdjęcia zobaczyłam Pani wątek i piesek na pani zdjęciu profilowym (AWATAR) jest identyczny jak moja zaginiona suczka, jej znakiem rozpoznawczym był bark ogonka taka się urodziła, czy to może moja suczka czy ją Pani przygarnęła czy znalazła? Proszę o odpowiedź będę bardzo wdzięczna pozdrawiam.[/B] [FONT=arial narrow][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Sunia podobna do mojego Timka z AWATARU ,ale bez ogonka. Moze była taka w Olkuszu ? Może ktoś pamięta. Dziś ma już pewnie ok 12 lat. Aż dziw bierze,że niektórzy po tylu latach jeszcze szukają swojego pupilka. Az łzy mi się zakreciły. Może misieek ,albo mama misieek pamiętają?.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. Deklaracja wpłacona za wrzesień.Pozdrówka dla Tedusia. Odświeżałam mu ogłoszenia. Aż dziw ,że taki fajny piesek nie ma domu jeszcze.
  13. [quote name='Javena'][URL]http://www.facebook.com/events/431167263585128/[/URL] NIE WIEM ,CZY DOBRZE,ALE COŚ WKLEPAŁAM.[/QUOTE] Mnie sie otwiera. [url]http://www.facebook.com/events/431167263585128/[/url] Moze nie umiem ? Wogóle jakoś żle mi sie porusza na tym Fb.
  14. [URL]http://www.facebook.com/events/431167263585128/[/URL] NIE WIEM ,CZY DOBRZE,ALE COŚ WKLEPAŁAM.
  15. Moze udało by sie znaleść dom tymczasowy. Mysle ,że dom szybko sie znajdzie . Na Fb dobrze by było zrobić wydarzenie.
  16. Zebym wiedziała wczesniej,moze cos dałoby sie zrobic.
  17. Ewciu, w czym mogę pomóc?
  18. [quote name='wtatara']są śliczne i mądre[/QUOTE] i kochane......
  19. Podnosimy wątek.
  20. Pieniążki wysłane. Dziś powinny byc.
  21. Chciałabym tylko wiedzieć ,czy pieniądze dotarły do Was ,bo Zuzia przepadła. Ogłoszeń nie ma . Napisała ,że pieniądze prześle ,ale skrzynka pełna . Czy ktoś wogóle ją zna??
  22. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232487-Sprzedaje-bo-serce-boli-Zajrzyj-pomóz-Bazarek-do-29-09-2012?p=19693408#post19693408[/url] Bazarek dla Pipi.
  23. [quote name='wtatara']moze ja w czyms pomogę[/QUOTE] Moze na bazarki zajrzysz ,już bedzie pomoc. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232375-Ponad-40-kartek-na-rózne-okazjei-3-zeszyty-na-przepisy-rękodzieło[/URL] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232273-Dołożona-piąta-i-ostatnia-)-dla-maluszków-u-Pipi-do-18-09-do-20-00[/url]
  24. Jestem na zaproszenie. Na dzień dzisiejszy nic nie moge ,ale za pare dni ,moze coś wysupłam.Biedulka.
×
×
  • Create New...