-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
[quote name='Malgoska']Witaj Javena:) super, że już jestes :) za co był ban? za rozsyłanie? [/QUOTE] Za rozsyłanie linka bazarku i zapraszanie. Małpuję innych ,nie wiedząc ,ze to spam. Osobiscie lubię byc zapraszana ,bo nie zawsze jestem w stanie zagladać na reklamy ,ale jak nie wolno ,to nie wolno. Tylko nie wiem teraz, co wolno?:cool3:
-
Niestety ,mnie sie filmik nie otwiera.:-o
-
[quote name='Ukryty Smok']Witam Was! PS. Siusiak przestaje wypadać - coraz częściej ma go schowanego w futeraliku... ;)[/QUOTE] TO ZNACZY ,ŻE I GRZBIET MU SIE WYPROSTUJE CHOC TROCHE. MÓJ KUNDELEK ,JAK SIĘ ZAŁATWIA I WYSTWI GRZBIET, TO CAŁE PRĄCIE MA NA WIERZCHU.:evil_lol:
-
Szczerze mówiac ,ja cały czas zaglądam ,ale cóż pisać,jak nie bardzo wiem ,jak pomóc. Samym pisaniem nic nie zrobie. Chyba,że od tego poprawi sie humor Smoka Ukrytego:)
-
Pieniązki wysłane . Prosze o potwierdzenie na bazarku. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235175-KONIEC-ROZLICZAM-Poszewek-brak-Do-20-11-2012-godz-22-00[/url] Zapraszam na inny bazarek w podpisie. Dziekuję.
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Javena replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Ficywertka :diabloti:[/QUOTE]He,he ,he a co to znaczy po polskiemu?:evil_lol: -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Javena replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jaszko,ale tego słowa" konsjerżka", to nie znam .Mozesz mi objaśnić? Ja troche mniej edukowana jestem.:) Twoje "tobołki" sa sliczne. -
[SIZE=3][B][COLOR=#4b0082]Z kolejnego bazarku mam [/COLOR][COLOR=#ff0000]60 zł [/COLOR][/B][COLOR=#b22222].[/COLOR][/SIZE][B][COLOR=#4b0082][SIZE=3]Przesyłam skarbnikowi i prosze o potwierdzenie wpłaty na bazarku.[/SIZE] [/COLOR][COLOR=#b22222] [/COLOR][/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235175-KONIEC-ROZLICZAM-Poszewek-brak-Do-20-11-2012-godz-22-00[/URL]
-
[B]Z bazarku Hrabalek ma 60 zł ,prosze o nr konta.;) [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235175-KONIEC-ROZLICZAM-Poszewek-brak-Do-20-11-2012-godz-22-00[/URL]
-
[quote name='majku33krakow']A ja oglądam Animal Planet bo mam cyfrowy polsat i ludzie,organizacje pro zwierzęce nawet ciąży wysokiej u kotki nie usunęli(nie zrobili aborcji),to jak to wytłumaczycie ,co żle działają?[/QUOTE] Ja też ogladam .Tam ,bardzo chore ,nie adopcyjne ,poprostu sie usypia. Moze my tez powinniśmy robic miejsce w schroniskach i usypiać wszystkie chore ,staruszki ,które latami siedzą ,bo nikt ich nie adoptuje.Po co zbieramy na kosztowne leczenia ,na hoteliki itd.itp. Szczeniaki szybciej domy znajda. Przecież Missiaa sama tej suki nie zapłodniła. Ludzie opamietajcie sie. Ja też nie potrafiłabym uśpić .Do końca życia ,miałabym obraz matki ,która szuka swoich dzieci.Zwierzęce matki mają silniejszy instynkt macierzyński ,niż niejedna kobieta. Mysle ,że dyskusja sie juz tu skończy.Wiem,że narobie sobie wrogów ,ale trudno.
-
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
Javena replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Andziula ,słodka psina .Jaka ona piękna. Oczywiscie, Pani piękniejsza. -
[URL]http://allegro.pl/obroza-kolnierz-dlawik-zaklinacz-psow-hit-i2799136568.html[/URL] 26 DNI DO KOŃCA.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
Javena replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
A ja mysle ,zeby nic już nie pisac. Odczepią się same. Znakiem tego nalezy w schroniskach brać się również za wszystkie starsze psy i usypiac. Sa nie adopcyjne,zajmuja miejsce. Po co je leczyc, dawać jesc. Zbierać kasę na nie .Zajmować hoteliki ,czy domy tymczasowe. No cóz,kazdy ma na ten temat swoje zdanie. Ja osobiscie tez nie mogłabym uspić szczeniaki ,a sterylkę aborcyjną nie każdy lekarz zrobi. Nic nie pisac na watku i chwilowo dać sobie spokoj. -
PRZYWITANIA I NOWE OSOBY NA FORUM :)
Javena replied to Tisia_Mike's topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
Witamy nowe cioteczki i wujków. -
[quote name='Figanna']Felka - 30 zł Roand_de - 30 zł K. Małgorzata - 20 zł O. Marta - 50 zł Rents - 50 zł wtatara - 20 zł [B]javena – 120 ł[/B] B. Karolina – 10 zł D. Paweł – 5 zł + 6,61 [B] = 341, 61 208,32 - zadłużenie + 300,00 opłata za wrzesień za hotelik = 508,32 - 341,61 ==> [COLOR=#ff0000]166, 71 zadłużenie na dzień 15.10.2012 r. [/COLOR] [/B][/QUOTE] w tym była deklaracja za pażdziernik. W listopadzie jeszcze nie wpłacałam.
-
[quote name='Javena']Wysłane jeszcze 57 zł. Prosze o potwierdzenie na watku bazarku . Razem [B]157 zł. [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234200-Koniec-do-usunięcia[/URL] Dziękuje.[/QUOTE] Prosze o potwierdzenie wpłaty na bazarku. Wydaje mi się ,że w pazdzierniku wysłałam 20 zł ,tak jak deklarowałam. Nie jestem jednak pewna ,a pokwitowanie gdzies posiałam. EDIT. 100 ZŁ ,BYŁO Z BAZARKU I 20 ZŁ DEKLARACJA. TERAZ SOBIE PRZYPOMNIAŁAM.