-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
..................................................powtórka.......................... -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Straszny urwis z tej Lenki. Mój timuś też tak załatwił szelki kupione na bazarku. Niepokoję o Natalijo. Cos mi tu nie pasuje. Napewno odezwałaby się ,gdyby tylko mogła. -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Javena replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witaj Florciu kochana. Czekamy na założycielkę watku. Napewno ktoś sie znajdzie do prowadzenia bazarku.Napisałam do kilku cioteczek ,ale z mizernym skutkiem. Trzeba jednak wysyłać dalej i nie poddawac się.Wgórę suniu. -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Javena replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak ,Dziadunio znalazł swoich włascicieli. Narazie deklaruję 5 zł miesiecznie. Wybaczcie,nie moge wiecej. Jeżeli tylko sytuacja na innych watkach sie zmieni ,dodam maleńkiej ,coby wiecej miała. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ja wpłaciłam deklaracje na konto Natalijo. Moze ktoś tam mieszka w pobliżu? Ares mam. Trzeba by sie skontaktować z nia. -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
Javena replied to ata's topic in Już w nowym domu
[SIZE="3"]Czy deklaracje wysyłać na to samo konto?[/SIZE] Sankja,moze trzeba by samemu zobaczyc co sie dzieje u Leny .Nie od razu zaliczyć do hoteli" nie polecanych." Ja sie nie dziwię,ze brak informacji. Przy tylu trudnych psach i każdy myśli tylko o swoim.Ona musiałaby cały czas siedzieć przy komputerze,a nie zajmować sie zwierzętami. -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Javena replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zostałam zaproszona przez Ubocze. Narazie sie wstrzymam muszę przeszukac watki gdzie deklarowałm .Wydaje mi się ,że pewien staruszek znalazł właścicieli,jesli tak, to przerzuce deklaracje. Smutna sunia ,ale mysle ,ze będzie dobrze. -
Czyżby znowu na poczcie nie napisały Javena. Pewnie mysla ,że nie po polsku ,bo przez V? kurcze ,to juz któryś raz z kolei. Najgorzej jak są deklaracje ,bo potem wisze ,ze nie wpłaciłam .Dla pewnosci . CHEŁMEK. Na kopii jak byk ,pisze JAVENA.
-
Ja już zrobiłam kilka ogłoszeń piesków z tego watku .Właśnie na PRZYGARNIJ ZWIERZAKA. Jak znajdę chwile czasu ,to powtórzę.
-
Sliczna sunia. Jak ładnie sie wkomponowała kolorystycznie do poscieli. :) Musiała być szczesliwa na takiej wycieczce.
-
Wysłałm 20 ,pocztą,napewno jutro będzie.
-
Pies Felix - wielka rana na szyi szuka nowego domu
Javena replied to ruciniak's topic in Już w nowym domu
Witam Felixa i ruciniaka . Trzymajcie sie chłopaki. -
Wczoraj wysłałam Fineczce parę złociaszków. Trzymam kciuki za sunie,coby wszystko zakończyło sie pomyslnie.
-
Czy Grębowo jest daleko od Krakowa? Zrobiłam jej pare ogłoszeń drukowanych i chciałam powiesić w mojej miejscowości Chełmek, od Krakowa jakieś 1 1/2 godziny.Znam dwie rodziny ,które chciałyby adoptować pieska po utracie swojego ,ale nie korzystają z internetu. Moze zabiłoby im serce na widok takiego skarba?
-
Trzymam kciuki za pomyśly przebieg zabiegu. Elunia bądz dzielna.
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wysłałam deklaracje,narazie.Jak coś mi wpadnie w kieszeń wyślę na leczenie naszej laleczki. Mam nadzieje,ze to nic grożnego.Zaciskam kciuki. Miałam gdzies nr.tel. do Natalijo i zapodział sie. Trzeba by sie skontaktować. -
Maleńka Majeczka znalazła DOM! Bądź szczęśliwa! :)
Javena replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę. Lezała mi na sercu ta mała. Napewno jeszcze nie jedno z psoci ,jak to szczeniak.Kable ,kapcie,chodniki dywany(znam ten ból) tylko żeby pani była wyrozumiała. Jesli chodzi o chodniki i dywany , dobrze jest posmarowac brzegi woda zmieszaną z papryką ostrą. Faktycznie pies raz poliże i wiecej nie tknie. Przy okazji nie zapomniec o wodzie w misce:) Podrzuce jeszcze pare groszy ,jak coś mi przybędzie do kieszeni. Powodzenie malizno. Bądz grzeczna. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
NO,JESZCZE TEGO BRAKOWAŁO. NIE ZNAM SIE NA CHOROBACH PSICH,ALE WIEM ,ZE MUSIMY POMÓC EVANCE FINANSOWO. WSPÓŁCZUJE CIOTECZKO . Natalijo ,wracaj do zdrowia jak najszybciej. Miałas Polske objechac a nie ladowac w szpitalu. Miejmy nadzieję ,że nic powaznego. -
Maleńka Majeczka znalazła DOM! Bądź szczęśliwa! :)
Javena replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wysłałam malutkiej troszke grosza. Mam nadzieję ,ze doszły.? -
Pies Felix - wielka rana na szyi szuka nowego domu
Javena replied to ruciniak's topic in Już w nowym domu
Rudzielcu, pnij sie w góre. -
Pies Felix - wielka rana na szyi szuka nowego domu
Javena replied to ruciniak's topic in Już w nowym domu
Nie ma sie co dziwic .Chłopak dopiero raczkuje na dogomanii. Trzeba mu pomóc chocby w ogłoszeniach. Wyobrazam sobie co musza czuc ci ludzie ,chcac pomóc zwierzeciu a nie ma za co. Poprosze o nr konta ,może uda mi sie coś wpłacic ok. 25 -go sierp. -
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
Javena replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Ja już wcześniej czytałam ,że pani z Nk jest zainteresowana sunią. Pisali Miłosnicy zwierzat. Sadzę,że nalezy skontaktować się z tą panią. My tu mamy tak dużo piesków w potrzebie ze kazda pomoc trzeba brac pod uwage. .Nie tylko z dogomanii.