Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. Dzień dobry Bimuś. Podniosę Cie biedaku. Narazie tylko tyle mogę zrobić.
  2. Boziu,czemu nas, ciotek pomagających nie przybywa tyle ,co tych biedaków. To straszne.Wszystkie potrzebują pomocy na już, ale skąd brac?
  3. [quote name='DorkaWD']Pani nie odezwała się :( trzeba było wydusić od niej numer a nie liczyć na to,że się odezwie... ALE! może jednak zadzwoni? ;-)[/QUOTE] Jak naprawde jej będzie zalezało ,to zadzwoni.
  4. Ciotunie może zajrzycie na bazarek. Sunia ma dom ,ale zbieramy na sterylke. Pozdrawiam ! [url]http://www.dogomania.pl/threads/190814-Swarovski-srebro-r%C4%99kodzi%C5%82o-i-sztuczna-bizuteria-pilna-sterylka-do-16.VIII[/url]
  5. Trafiłam na bazarek.Zamówiłam co nieco. Nie wiem ,czy dobrze przeczytałam? Pani od kotka sie odezwała,czy nie? Iojaki nr tel.chodzi ,który trzeba wydusić?
  6. [quote name='DorkaWD']Czyżbym została sama na "polu bitwy" ?[/QUOTE] Witam Dorcia nocną porą. Miło było Cię poznać .Pamietasz o pani ,która chciała kota i ta z synem zainteresowana sunią?? Mysle ,ze takie akcje powinny być częsciej i w różnych miejscach.
  7. Poprostu ciocie zaproszone zostały na watek piesia w jeszcze gorszym stanie. Płakać sie chce,coraz więcej i wiecej potrzebujących a nas tak mało. W górę Felix .
  8. Zapisuję ,pomyslę jak pomóc.Narazie dodałam na Nk. Dziecinko ,trzymaj sie dzielnie.
  9. Bimus wprawdzie jest noc,ale Ty musisz sie windowac w góre:multi::multi::multi:
  10. [quote name='waldi481']Meldujemy się.Niestety w tej chwili nie mamy mozliwości pomóc-inne zoobowiązania. Elżbieta[/QUOTE] waldi481 dzieki za odzew.Wiemy,ze u wszystkich krucho.
  11. [quote name='aanka']Jeżeli chodzi o fundusze na sterylke , mogę co nieco dołożyć , deklarować się nie mogę na razie......................pozdrawiam.:p[/QUOTE] Chodzi o sterylke. Avilla wzieła sunie bezpłatnie. Aanka dziekuję!!!
  12. Avilla,napisałam juz 20 prózb,ale jak narazie bez odzewu.:shake: Ja też postaram sie coś wysłac, czekam na wypłate (meza) miała być 10-go,ale twierdzi ,że może dopiero w przyszłym tygodniu. :razz: Albo , jak córka przyjedzie? Niestety też dopiero w przyszłym tyg.
  13. To dopiero niespodzianka. Lenka nie sterylizowana? przeciez była mowa o sterylce. Natalijo ,wracaj do zdrowia.
  14. [quote name='DorkaWD']Ano, tak, tak... Na tym rondzie stoi pomnik uśmiechu --> [url]http://www.lumisfera.pl/photo/862278/Libi%C4%85%C5%BC+-+Pomnik+%22+U%C5%9Bmiechu+%22.html[/url] Od drugiej strony ten uśmiech wygląda jak wagina :oops: Więc Libiąż to miasto stomatologów lub ginekologów (zależny od której strony wjeżdżasz :diabloti:) [B]Będą dwa bazarki!!!![/B] Na obu będzie coś dla KOBIET, bo w końcu walczymy o nowy DOM dla uroczej psiej KOBIETKI. Jakby to powiedział mój szanowny TŻ - solidaryzm jajników :lol:[/QUOTE] Kurcze ,tyle lat tam jezdze do koleżanki ,własnie w tym bloku co go widac i nie zauwazyłam ,że ten pomnik to takie fajne usteczka..:evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='javena']nie wiem czemu,ale nie ma wpisanej mojej eklaracji na lisia za czerwiec ,lipiec. Moze zapomniałam znowu wpisac nicku? To mi się czasem zdarza.deklaracja była od jadwigi ż. Chełmek.[/quote] 26 czerwiec.tu już sie upomniałam o moją deklaracje.:)
  16. No,ten sie nie myli co nic nie robi. ZDARZA SIE . My zas jesteśmy po to ,zeby poprawiać....:):)
  17. [quote name='DorkaWD'][B]Javena[/B], tak akcja aktualna! Przepraszam, sporo się dzieje i kontakt z Tobą zostawiłam sobie na deser :razz: Więc... możesz być na 8 w Libiążu - WSPANIALE! Tylko,że spotkamy się na przystanku autobusowym (tym przy rondzie z uśmiechem). Nie najmniejszego sensu iść pod InterM ;) Poznasz mnie z pewnością - długi włos, szatynka, okrągła (wciąż :oops:) i mała. Będę z dwoma lub nawet trzema psami. Największy będzie miał plakat "DAJ DOM" tym małym też postaram się jakoś coś dowiesić (jeszcze zamkną za znęcanie się nad psami :diabloti:) Będziemy tak sobie spacerować koło targowiska i rozdawać ulotki o adopcji. Biorę się za bazarek iw międzyczasie drukuję ulotki.[/QUOTE] RONDZIE Z UŚMIECHEM ? HE,HE.:lol: Oczywiscie masz na myśli przy głównej drodze na Chrzanów. Włosy, to już znam ,ze zdjecia w skansenie.:evil_lol::evil_lol:
  18. Czy moja wizyta w Libiażu nadal aktualna?? Będe napewno na 8-ą.
  19. Dzięki za podpowiedzi. Muszę spróbowac.
  20. W góre maleństwo. Domek czeka,woła z daleka.......:)
  21. Witam Bima ,pieknego chłopaka. Podnosimy sie trochę ,zeby nie spaść. Tak bardzo chciałabym sie dołozyć do stałych ,ale cóz kieszeń mnie nie pusci. Jak obiecałam cos wyśle po 15-tym. Jest mi ogromnie smutno z tego powodu.Trzymaj sie chłopaku ,bo jestem pewna,że domek szybko znajdziesz.
  22. WPŁATY DEKLARACJI STAŁYCH I OKRESOWYCH: CZERWIEC: 1. - 2. Angel: 5zł 3. Mersi: 5zł 4. - 5. Paja - 5zł 6. Margi: 10zł 7. Tia: 10 zł 8. Karolina B. - 10zł 9. Wojtuś - 10zł 10. Jostel 5 - 10zł 11. jostel5: 10zł 12. - 13. Ranias - 15zł 14. Maruda 666 - 15zł 15. Asia_Rawicz: 20zł 16. Teresa - 20zł 17. chłopak Aquifere: 20zł 18. Plicha - 20zł 19. Czerda: 20zł 20. Małgorzata G. - 25zł 21. - 22. _Goldenek2: 40zł 23. viola005: 50zł 24. Aquifere: 50zł 01. Wiga - 50zł 02. Havanka - 15zł _______________ Razem 435zł LIPIEC: 1. - 2. Angel - 5zł 3. - 4. - 5. Paja - 5zł 6. Margi - 10zł 7. Tia - 10 zł 8. Karolina B. - 10zł 9. Wojtuś - 10zł 10. - 11. jostel5: 10zł 12. aanka- 10zł 13. ranias - 15zł 14. Maruda666 - 15zł 15. Asia_Rawicz - 20 zł 16. Teresa - 20zł 17. chłopak Aquifere - 20 zł 18. Plicha - 20 zł 19. Czerda - 20zł 20. Małgorzata G. - 25 zł 21. - 22. _Goldenek2 - 40 zł 23. viola005 - 50 zł 24. Aquifere - 50 zł 01. Wiga - 50 zł 02. Havanka - 15 zł ____________ Razem - 430 zł [SIZE="2"]Moje kochane cioteczki,czemu ja tu wiszę ,że nie zapłacone?? Płaciłam na Lisia 10 zł za czerwiec i lipiec 4-go czerwca. Mam kwitek.Nick jest też wpisany. Javena pod nr 1.[/SIZE] Może ta Jadwiga to moje?? Chełmek? Tylko czemu nicku nie ma skoro na kopii blankietu jest?
  23. Jestem , na zaproszenie. Deklarować już sie nie mogę. Za dużo deklaracji jak na bezrobotną.:( wysle jakiś grosz ,ale dopiero po 15-tym.proszę o nr konta. Piesek naprawdę piękny.
  24. Ja też się cieszę. Może uda mi sie coś dołożyc w przyszłym tygodniu. Córka przyjeżdza ,to moze coś mamie odpali?;) Majusia ,zdrowiej dziecinko.
  25. Oooo,trzymam kciuki. Przesyłam pozytywne fluidy.:)
×
×
  • Create New...