-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Javena replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Bimuś. Podniosę Cie biedaku. Narazie tylko tyle mogę zrobić. -
[quote name='DorkaWD']Pani nie odezwała się :( trzeba było wydusić od niej numer a nie liczyć na to,że się odezwie... ALE! może jednak zadzwoni? ;-)[/QUOTE] Jak naprawde jej będzie zalezało ,to zadzwoni.
-
Trafiłam na bazarek.Zamówiłam co nieco. Nie wiem ,czy dobrze przeczytałam? Pani od kotka sie odezwała,czy nie? Iojaki nr tel.chodzi ,który trzeba wydusić?
-
[quote name='DorkaWD']Czyżbym została sama na "polu bitwy" ?[/QUOTE] Witam Dorcia nocną porą. Miło było Cię poznać .Pamietasz o pani ,która chciała kota i ta z synem zainteresowana sunią?? Mysle ,ze takie akcje powinny być częsciej i w różnych miejscach.
-
Pies Felix - wielka rana na szyi szuka nowego domu
Javena replied to ruciniak's topic in Już w nowym domu
Poprostu ciocie zaproszone zostały na watek piesia w jeszcze gorszym stanie. Płakać sie chce,coraz więcej i wiecej potrzebujących a nas tak mało. W górę Felix . -
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
Javena replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Zapisuję ,pomyslę jak pomóc.Narazie dodałam na Nk. Dziecinko ,trzymaj sie dzielnie. -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Javena replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Bimus wprawdzie jest noc,ale Ty musisz sie windowac w góre:multi::multi::multi: -
[quote name='waldi481']Meldujemy się.Niestety w tej chwili nie mamy mozliwości pomóc-inne zoobowiązania. Elżbieta[/QUOTE] waldi481 dzieki za odzew.Wiemy,ze u wszystkich krucho.
-
[quote name='aanka']Jeżeli chodzi o fundusze na sterylke , mogę co nieco dołożyć , deklarować się nie mogę na razie......................pozdrawiam.:p[/QUOTE] Chodzi o sterylke. Avilla wzieła sunie bezpłatnie. Aanka dziekuję!!!
-
Avilla,napisałam juz 20 prózb,ale jak narazie bez odzewu.:shake: Ja też postaram sie coś wysłac, czekam na wypłate (meza) miała być 10-go,ale twierdzi ,że może dopiero w przyszłym tygodniu. :razz: Albo , jak córka przyjedzie? Niestety też dopiero w przyszłym tyg.
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
To dopiero niespodzianka. Lenka nie sterylizowana? przeciez była mowa o sterylce. Natalijo ,wracaj do zdrowia. -
[quote name='DorkaWD']Ano, tak, tak... Na tym rondzie stoi pomnik uśmiechu --> [url]http://www.lumisfera.pl/photo/862278/Libi%C4%85%C5%BC+-+Pomnik+%22+U%C5%9Bmiechu+%22.html[/url] Od drugiej strony ten uśmiech wygląda jak wagina :oops: Więc Libiąż to miasto stomatologów lub ginekologów (zależny od której strony wjeżdżasz :diabloti:) [B]Będą dwa bazarki!!!![/B] Na obu będzie coś dla KOBIET, bo w końcu walczymy o nowy DOM dla uroczej psiej KOBIETKI. Jakby to powiedział mój szanowny TŻ - solidaryzm jajników :lol:[/QUOTE] Kurcze ,tyle lat tam jezdze do koleżanki ,własnie w tym bloku co go widac i nie zauwazyłam ,że ten pomnik to takie fajne usteczka..:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='DorkaWD'][B]Javena[/B], tak akcja aktualna! Przepraszam, sporo się dzieje i kontakt z Tobą zostawiłam sobie na deser :razz: Więc... możesz być na 8 w Libiążu - WSPANIALE! Tylko,że spotkamy się na przystanku autobusowym (tym przy rondzie z uśmiechem). Nie najmniejszego sensu iść pod InterM ;) Poznasz mnie z pewnością - długi włos, szatynka, okrągła (wciąż :oops:) i mała. Będę z dwoma lub nawet trzema psami. Największy będzie miał plakat "DAJ DOM" tym małym też postaram się jakoś coś dowiesić (jeszcze zamkną za znęcanie się nad psami :diabloti:) Będziemy tak sobie spacerować koło targowiska i rozdawać ulotki o adopcji. Biorę się za bazarek iw międzyczasie drukuję ulotki.[/QUOTE] RONDZIE Z UŚMIECHEM ? HE,HE.:lol: Oczywiscie masz na myśli przy głównej drodze na Chrzanów. Włosy, to już znam ,ze zdjecia w skansenie.:evil_lol::evil_lol:
-
Czy moja wizyta w Libiażu nadal aktualna?? Będe napewno na 8-ą.
-
Dzięki za podpowiedzi. Muszę spróbowac.
-
Maleńka Majeczka znalazła DOM! Bądź szczęśliwa! :)
Javena replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
W góre maleństwo. Domek czeka,woła z daleka.......:) -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Javena replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Witam Bima ,pieknego chłopaka. Podnosimy sie trochę ,zeby nie spaść. Tak bardzo chciałabym sie dołozyć do stałych ,ale cóz kieszeń mnie nie pusci. Jak obiecałam cos wyśle po 15-tym. Jest mi ogromnie smutno z tego powodu.Trzymaj sie chłopaku ,bo jestem pewna,że domek szybko znajdziesz. -
WPŁATY DEKLARACJI STAŁYCH I OKRESOWYCH: CZERWIEC: 1. - 2. Angel: 5zł 3. Mersi: 5zł 4. - 5. Paja - 5zł 6. Margi: 10zł 7. Tia: 10 zł 8. Karolina B. - 10zł 9. Wojtuś - 10zł 10. Jostel 5 - 10zł 11. jostel5: 10zł 12. - 13. Ranias - 15zł 14. Maruda 666 - 15zł 15. Asia_Rawicz: 20zł 16. Teresa - 20zł 17. chłopak Aquifere: 20zł 18. Plicha - 20zł 19. Czerda: 20zł 20. Małgorzata G. - 25zł 21. - 22. _Goldenek2: 40zł 23. viola005: 50zł 24. Aquifere: 50zł 01. Wiga - 50zł 02. Havanka - 15zł _______________ Razem 435zł LIPIEC: 1. - 2. Angel - 5zł 3. - 4. - 5. Paja - 5zł 6. Margi - 10zł 7. Tia - 10 zł 8. Karolina B. - 10zł 9. Wojtuś - 10zł 10. - 11. jostel5: 10zł 12. aanka- 10zł 13. ranias - 15zł 14. Maruda666 - 15zł 15. Asia_Rawicz - 20 zł 16. Teresa - 20zł 17. chłopak Aquifere - 20 zł 18. Plicha - 20 zł 19. Czerda - 20zł 20. Małgorzata G. - 25 zł 21. - 22. _Goldenek2 - 40 zł 23. viola005 - 50 zł 24. Aquifere - 50 zł 01. Wiga - 50 zł 02. Havanka - 15 zł ____________ Razem - 430 zł [SIZE="2"]Moje kochane cioteczki,czemu ja tu wiszę ,że nie zapłacone?? Płaciłam na Lisia 10 zł za czerwiec i lipiec 4-go czerwca. Mam kwitek.Nick jest też wpisany. Javena pod nr 1.[/SIZE] Może ta Jadwiga to moje?? Chełmek? Tylko czemu nicku nie ma skoro na kopii blankietu jest?
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Javena replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Jestem , na zaproszenie. Deklarować już sie nie mogę. Za dużo deklaracji jak na bezrobotną.:( wysle jakiś grosz ,ale dopiero po 15-tym.proszę o nr konta. Piesek naprawdę piękny. -
Maleńka Majeczka znalazła DOM! Bądź szczęśliwa! :)
Javena replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja też się cieszę. Może uda mi sie coś dołożyc w przyszłym tygodniu. Córka przyjeżdza ,to moze coś mamie odpali?;) Majusia ,zdrowiej dziecinko. -
Oooo,trzymam kciuki. Przesyłam pozytywne fluidy.:)