Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. Może masz jakiś mkiosk to możesz to zrobić tak jakby w okienku ...????? A,CO TO?? MKIOSK??:-o
  2. [quote name='tripti']teraz to chyba nawet kurier z umową do domu przyjeżdża, trzeba tylko uważać, aby nie dać się naciągnąć na fundusze inwestycyjne, niestety podtykają to do podpisu z niezbyt jasną informacją.[/QUOTE] no ,własnie tego się boję.Ja taka trochę nie kumata jestem..:)
  3. [quote name='anna10025']Wpisz w google mbank, wejdź na stronę mbanku , po prawej stronie jest niebieska ramka z napisem, zostań klientem, na dole pisze otwórz ekonto, kliknij na to. Następnie wypełnij dane , które trzeba wypełnić, jest tam opcja " z bezpłatną kartą masterCard", widocznie już jest bezpłatna , więc jeżeli chcesz tą kartę żeby wypłacać pieniążki z bankomatu to zaznacz, a jeżeli nie to nie zaznaczaj. Jak wypełnisz te dane, kliknij na dole dalej. Tam już komputer Cię poprowadzi, potem przyjdzie Ci do domu pismo , że otworzyłaś rachunek, które podpiszesz i odeślesz do mbanku.[/QUOTE] Spróbuję.dzieki,ale jak się w coś wkopie,to nie wiem co będzie.
  4. Narazie czekamy na Ewankę.Nie wiemy ,czy otrzymała pieniązki ,czy nie. Natalijo miała zrobic rozliczenie,jak narazie nic nie ma.
  5. ZOSTAŁA JESZCZE JEDNA KSIĄZECZKA ,KTO CHĘTNY. PEŁNA HUMORU,NAPISANA PRZEZ JEDNĄ Z NASZYCH CIOTECZEK. [url]http://www.dogomania.pl/threads/191408-Ostatnie-godziny-ostatnia-sztuka!!!-Dobrohumorowe-ksi%C4%85%C5%BCeczki-do-5.09.10-do-24.00/page11[/url]
  6. JAK to zrobic ,może jakas podpowiedz. ?
  7. Natalijo napisała mi na Nk,żeby przesyłac jej meilem, ile Lence bedzie brakować ,to ona dołoży.Na dogo nie ma już zamiaru zaglądać. Nie wiem, co mam o tym sądzić. JAVENO zalozenie konta np w mbanku nie wiąże sie z zadnymi oplatami.. ani za prowadzenie konta, ani za przelewy, ani za posiadanie karty... nic, zero... Już mnie syn raz wkopał w jakies konto ,potem sam płacił za zaległosci. Ja nie pracuje ,jak mogę konto zakładać? Zielona jestem w tych sprawach.
  8. Zapraszamy na bazarek ,gdzie mozna nabyć wspaniałą ,humorystyczną książeczkę,napisaną przez jedną z naszych cioteczek. [url]http://www.dogomania.pl/threads/191408-Ostatni-dzie%C5%84-ostatnie-6-sztuk!!!-Dobrohumorowe-ksi%C4%85%C5%BCeczki-do-5.09.10-do-24.00[/url]
  9. Zapraszamy na bazarek.Mozna nabyć wspaniałą ksiązeczke z dobrym humorem ,napisaną przez jedną z dogomaniaczek. [url]http://www.dogomania.pl/threads/191408-Ostatni-dzie%C5%84-ostatnie-6-sztuk!!!-Dobrohumorowe-ksi%C4%85%C5%BCeczki-do-5.09.10-do-24.00[/url]
  10. Mam tu tyle zaległosci do czytania. Nie wiem, od czego zaczać. Moze narazie zaprosze wszystkich na bazarek ,gdzie można kupić książeczkę z dobrym humorem ,napisaną przez jedną z dogomaniaczek. JAMBI ,proponuję zrobic to samo.:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/191408-Ostatni-dzie%C5%84-ostatnie-6-sztuk!!!-Dobrohumorowe-ksi%C4%85%C5%BCeczki-do-5.09.10-do-24.00[/url]
  11. Czy znajdzie się ktos chetny do kupna ksiązeczki z dobrym humorem? Napisana przez jedną z dogomaniaczek,która adoptowała pieska z dogo. Zachęcamy. jeszcze tylko dzisiaj. [url]http://www.dogomania.pl/threads/191408-Ostatni-dzie%C5%84-ostatnie-6-sztuk!!!-Dobrohumorowe-ksi%C4%85%C5%BCeczki-do-5.09.10-do-24.00[/url]
  12. Witamy ,witamy.:lol:Dziekujemy bardzo .Dylanka bogatsza o całe 100 zł:multi::multi: Napewno najwiecej o Dylance, moze powiedziec Zuzia.
  13. Babelek ma dom? Ciesze się bardzo. Piekny jest. [url]http://www.dogomania.pl/threads/191408-Dobrohumorowe-ksi%C4%85%C5%BCeczki-jeszcze-tylko-6-szt.!!!-do-05.09.2010-do-godzi.-24.00/page10[/url]
  14. Śliczny chłopczyk. Dawno nie byłam u Ciebie Zulusku. Widać,że jesteś szczęsliwy.:lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/191408-Dobrohumorowe-ksi%C4%85%C5%BCeczki-jeszcze-tylko-6-szt.!!!-do-05.09.2010-do-godzi.-24.00/page10[/url]
  15. [quote name='poker']to załóż, to nie problem w dzisiejszych czasach. Dużo banków prowadzi konta internetowe i nie muszą być na nie stałe wpływy.[/quote] kiedy ja nie miałabym żadnych wpływów,raczej wypływy.:)
  16. Szkoda.Ja nie mam konta. (Sierota jestem):) To fakt,że Natalijo sporo dokładała do psiaków. Napewno odmówiła sobie wielu rzeczy. Tak naprawde ,to nie wiem,co myślec.:shake: SMUTNE.
  17. Dylaneczka ,jaka ona kochana. Tak przydałby jej sie domek i człowiek,który by ja przytulał,głaskał. Widac ,ze bardzo to lubi. [url]http://www.dogomania.pl/threads/191408-Dobrohumorowe-ksi%C4%85%C5%BCeczki-jeszcze-tylko-6-szt.!!!-do-05.09.2010-do-godzi.-24.00[/url]
  18. Za wrzesień trzeba sie wstrzymac. Natalijo rezygnuje. Obiecała zrobić rozliczenie i to będzie jej ostatni post na wątku.[SIZE="4"] Szukamy nowego skarbnika,kto na ochotnika?[/SIZE]
  19. [quote name='argusiowa']Javena i mamanabank dziękujemy za wpłaty dla Florci:) zaksiegowane :) informuję również że wpłaciłam dzisiaj pieniądze za hotelik Florci za miesiąc wrzesień[/QUOTE] Ok.znalazłam.....:):)
  20. Ja też wysłałam 26 XIII, za sierpień i wrzesień,ale nie moge znalezc potwierzdzenia,że dotarło.
  21. [quote name='Szarotka']Nie macie do Natalio telefonu. Zawsze byla bardzo rzetelna. Powinna znalezc chwile, zeby watek rozliczyc i przekaza komus innemu.[/QUOTE] Ja tez z nią rozmawiałam ,twierdziła,że wysłała. MIAŁA WYSŁAC MEILEM POTWIERDZENIE. Nie wysłała. Jak dzwoniłam trzeci raz nie odebrała. Jedynie prosiła,żeby poszukac skarbnika.Ona rezygnuje.
  22. NADAL CZEKAMY. ROZLICZENIA NIE MA ,PIENIĘDZY NIE MA. [SIZE="4"]Ewanko [/SIZE]pw dostałam ,ale nie mogłam z kolei wysłać Tobie. Tez coś dogo sobie pogrywa z nami.
  23. Ten drugi nr podany w ogłoszeniach nie działa. Moze coś żle wpisane. Próbowałam się dodzwonic-"nie ma takiego numeru"
  24. Wysłałam wczoraj pare drobnych. Oby tylko był złapany. Nawet nie wie ,ze to dla jego dobra....
  25. [quote name='jambi_']no to ja teraz poprosze foteczki poliftingowe :)[/QUOTE] Ja też,ja też,czekam,niecierpliwie.:):)
×
×
  • Create New...