-
Posts
13692 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Javena
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Może masz jakiś mkiosk to możesz to zrobić tak jakby w okienku ...????? A,CO TO?? MKIOSK??:-o -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']teraz to chyba nawet kurier z umową do domu przyjeżdża, trzeba tylko uważać, aby nie dać się naciągnąć na fundusze inwestycyjne, niestety podtykają to do podpisu z niezbyt jasną informacją.[/QUOTE] no ,własnie tego się boję.Ja taka trochę nie kumata jestem..:) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anna10025']Wpisz w google mbank, wejdź na stronę mbanku , po prawej stronie jest niebieska ramka z napisem, zostań klientem, na dole pisze otwórz ekonto, kliknij na to. Następnie wypełnij dane , które trzeba wypełnić, jest tam opcja " z bezpłatną kartą masterCard", widocznie już jest bezpłatna , więc jeżeli chcesz tą kartę żeby wypłacać pieniążki z bankomatu to zaznacz, a jeżeli nie to nie zaznaczaj. Jak wypełnisz te dane, kliknij na dole dalej. Tam już komputer Cię poprowadzi, potem przyjdzie Ci do domu pismo , że otworzyłaś rachunek, które podpiszesz i odeślesz do mbanku.[/QUOTE] Spróbuję.dzieki,ale jak się w coś wkopie,to nie wiem co będzie. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Narazie czekamy na Ewankę.Nie wiemy ,czy otrzymała pieniązki ,czy nie. Natalijo miała zrobic rozliczenie,jak narazie nic nie ma. -
ZOSTAŁA JESZCZE JEDNA KSIĄZECZKA ,KTO CHĘTNY. PEŁNA HUMORU,NAPISANA PRZEZ JEDNĄ Z NASZYCH CIOTECZEK. [url]http://www.dogomania.pl/threads/191408-Ostatnie-godziny-ostatnia-sztuka!!!-Dobrohumorowe-ksi%C4%85%C5%BCeczki-do-5.09.10-do-24.00/page11[/url]
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
JAK to zrobic ,może jakas podpowiedz. ? -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Natalijo napisała mi na Nk,żeby przesyłac jej meilem, ile Lence bedzie brakować ,to ona dołoży.Na dogo nie ma już zamiaru zaglądać. Nie wiem, co mam o tym sądzić. JAVENO zalozenie konta np w mbanku nie wiąże sie z zadnymi oplatami.. ani za prowadzenie konta, ani za przelewy, ani za posiadanie karty... nic, zero... Już mnie syn raz wkopał w jakies konto ,potem sam płacił za zaległosci. Ja nie pracuje ,jak mogę konto zakładać? Zielona jestem w tych sprawach. -
Sznaucerka mini - STARSZA, bez zębów -już w DT i ZOSTAJE :)))
Javena replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy na bazarek.Mozna nabyć wspaniałą ksiązeczke z dobrym humorem ,napisaną przez jedną z dogomaniaczek. [url]http://www.dogomania.pl/threads/191408-Ostatni-dzie%C5%84-ostatnie-6-sztuk!!!-Dobrohumorowe-ksi%C4%85%C5%BCeczki-do-5.09.10-do-24.00[/url] -
Mam tu tyle zaległosci do czytania. Nie wiem, od czego zaczać. Moze narazie zaprosze wszystkich na bazarek ,gdzie można kupić książeczkę z dobrym humorem ,napisaną przez jedną z dogomaniaczek. JAMBI ,proponuję zrobic to samo.:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/191408-Ostatni-dzie%C5%84-ostatnie-6-sztuk!!!-Dobrohumorowe-ksi%C4%85%C5%BCeczki-do-5.09.10-do-24.00[/url]
-
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
Javena replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Czy znajdzie się ktos chetny do kupna ksiązeczki z dobrym humorem? Napisana przez jedną z dogomaniaczek,która adoptowała pieska z dogo. Zachęcamy. jeszcze tylko dzisiaj. [url]http://www.dogomania.pl/threads/191408-Ostatni-dzie%C5%84-ostatnie-6-sztuk!!!-Dobrohumorowe-ksi%C4%85%C5%BCeczki-do-5.09.10-do-24.00[/url] -
Babelek ma dom? Ciesze się bardzo. Piekny jest. [url]http://www.dogomania.pl/threads/191408-Dobrohumorowe-ksi%C4%85%C5%BCeczki-jeszcze-tylko-6-szt.!!!-do-05.09.2010-do-godzi.-24.00/page10[/url]
-
Już nie Skandal a Zulu.Wyrwany od meneli ma nowy dom.
Javena replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Śliczny chłopczyk. Dawno nie byłam u Ciebie Zulusku. Widać,że jesteś szczęsliwy.:lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/191408-Dobrohumorowe-ksi%C4%85%C5%BCeczki-jeszcze-tylko-6-szt.!!!-do-05.09.2010-do-godzi.-24.00/page10[/url] -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='poker']to załóż, to nie problem w dzisiejszych czasach. Dużo banków prowadzi konta internetowe i nie muszą być na nie stałe wpływy.[/quote] kiedy ja nie miałabym żadnych wpływów,raczej wypływy.:) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Szkoda.Ja nie mam konta. (Sierota jestem):) To fakt,że Natalijo sporo dokładała do psiaków. Napewno odmówiła sobie wielu rzeczy. Tak naprawde ,to nie wiem,co myślec.:shake: SMUTNE. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Za wrzesień trzeba sie wstrzymac. Natalijo rezygnuje. Obiecała zrobić rozliczenie i to będzie jej ostatni post na wątku.[SIZE="4"] Szukamy nowego skarbnika,kto na ochotnika?[/SIZE] -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Javena replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='argusiowa']Javena i mamanabank dziękujemy za wpłaty dla Florci:) zaksiegowane :) informuję również że wpłaciłam dzisiaj pieniądze za hotelik Florci za miesiąc wrzesień[/QUOTE] Ok.znalazłam.....:):) -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Javena replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też wysłałam 26 XIII, za sierpień i wrzesień,ale nie moge znalezc potwierzdzenia,że dotarło. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Nie macie do Natalio telefonu. Zawsze byla bardzo rzetelna. Powinna znalezc chwile, zeby watek rozliczyc i przekaza komus innemu.[/QUOTE] Ja tez z nią rozmawiałam ,twierdziła,że wysłała. MIAŁA WYSŁAC MEILEM POTWIERDZENIE. Nie wysłała. Jak dzwoniłam trzeci raz nie odebrała. Jedynie prosiła,żeby poszukac skarbnika.Ona rezygnuje. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Javena replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
NADAL CZEKAMY. ROZLICZENIA NIE MA ,PIENIĘDZY NIE MA. [SIZE="4"]Ewanko [/SIZE]pw dostałam ,ale nie mogłam z kolei wysłać Tobie. Tez coś dogo sobie pogrywa z nami. -
Olusia, mam swoj dom w Złotym Stoku ,tam tez sa dobrzy ludzie:)
Javena replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Ten drugi nr podany w ogłoszeniach nie działa. Moze coś żle wpisane. Próbowałam się dodzwonic-"nie ma takiego numeru" -
FLORCIA,mix jamnika szorstkowłosego,odeszła za Tęczowy Most.
Javena replied to Romka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='jambi_']no to ja teraz poprosze foteczki poliftingowe :)[/QUOTE] Ja też,ja też,czekam,niecierpliwie.:):)