Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. Moze ja swędza dziąsła?:) Moj Timus, z kazdego spaceru przynosi jakis kij i oczywiscie przerabia go na wiórka ,zeby pańcia miała co sprzątac. Trzeba go jednak widzieć ,jaki dumny kroczy z tymi kijami,az żal mu zabierac .Cała kolekcja kijaszków stoi za drzwiami. Były takie długie ,że nie mógł z nimi wejśc. Ja wysle Lence dzisiaj za wrzesień.
  2. Własciwie nie wiemy co dokładnie.Wygląda ,ze zapalenie pecherza.
  3. Myśle cały czas o suni. Tak bardzo mi przykro,ze nie moge na dzień dzisiejszy nic pomóc. Modle sie do Św.Franciszka o zdrowie dla malutkiej. Tyle moge.Mój piesio też na zastrzykach. Nie wiemy, co sie dzieje. Chyba pecherz.
  4. Ja też jeszcze nie wpłaciłam.:shake: Dzis ,najdalej jutro wysle. Mój Timus zaniemógł i niestety kaska UCIEKŁA do weta.:placz:
  5. Rudusiu ,ja tez zaglądam do Ciebie. Nie zapomniałam ,ale ciezko pisac cokolwiek ,bo chciałoby sie tylko płakac.
  6. Ja też jeszcze nie wysłałam w tym miesiącu,ale jak już sie cos wyklaruje z kontem ,to wysyłam. Lenka nasza ,to bardzo kochliwa jest. O Czarusiu już zapomniała.:):)
  7. Brakuje słów.....wydrukowałam jej ogłoszenia.Wywiesiłam u nas a teraz ,nawet jak by ktoś dzwonił ,to nie wiadomo co odpowiedzieć.:-(:-(
  8. O Boziu,co jest naszej Blue?? Matko ,czy to sie nie skończy??
  9. Kurcze przydał by sie osobny watek dla suni. Czytałam poczatek koniec i nie bardzo mogłam załapac. Szkoda,zeby miała potem wracać do schronu. Może ktos by ją wypatrzył. Bardzo ładna.
  10. No nie ,az sie nie chce wierzyc.Trzymamy kciuki!!!!!
  11. Troche już sie tu sama pogubiłam. dokładam 10 zł miesiecznie. Nie moge przestac myslec o tych psiakach. Brygida 999 bardzo dziekuje za przybycie.
  12. Dziekujemy również za współprace.Pomyslnosci życze.........Napewno kontakt bedziemy miec. Nam też przykro.Myslę jednak ,że wrócisz ,bo dogo to pewnego rodzaju choroba:)
  13. Smutna historia.Podniosę psiaczki.
  14. [quote name='bico']przepraszam, ale ja już mogę tylko podrzucić...:(:(:([/QUOTE] Wszystko jest potrzebne .Dziekujemy.
  15. [quote name='clo']jestem na zaproszenie i dziekuje:)jutro poczytam jestem poza krajem teraz i mam slaby net ale poczytam,pomysle.Musi sie udac cudne psy![/QUOTE] Dziękujemy.
  16. [quote name='adkaaaaa5']zapisuję, jutro poczytam dzisiaj już opadam z sił :([/QUOTE] Dziękuję za odzew.
  17. Zapisze sobie. Troche zaproszę gości. Jutro coś pomyśle.
  18. [quote name='LILUtosi']Mogę przejąć rolę skarbnika, wreszcie odblokowałam konto w Mbanku, które jest całkowicie nieużywane. Rozliczenie robiłabym na osobnym wątku, a ktoś może kopiować na pierwszą stronę. Od razu napisze że mogę zająć się tylko przyjmowaniem kasy, rozliczaniem i przesyłaniem dalej a nie walczeniem o te składki. Nie chciałabym aby później były pretensję do mnie że nie wszystkie osoby płacą deklarację. Jak Wam cioteczki pasuje to mogę przesyłać konto na priva.[/QUOTE] Ja poprosze nr konta. Dzięki ,ze się zgodziłas .:multi::multi::multi:
  19. Ooooooooch ,cóz za nowiny ......Kochane maleństwo. TYLE CO ZROBIŁAM JEJ KILKA OGŁOSZEŃ,WSTAWIŁAM NA Nk,a to słodkie maleństwo będzie miało domek.....Cóz za szczęsliwy poranek. Kocham takie wieści!!!!!!!!! Dziewczyny stokrotne dzięki!!!!!!
  20. Moja takze. Dziś powinna byc.
  21. Ciesze się równiez.:multi::multi:Choc musze przyznac,różne myśli przychodziły mi do głowy. Nadal jednak martwię sie o Natalijo. Wydaje mi sie,że zycie zrobiło jej jakiegos wstrętnego psikusa.:-(Miejmy nadzieję,że wszystko sie ułoży i wróci do nas. Przeciez po burzy ,zawsze wychodzi słońce.....:):lol::lol:
  22. Kochane maleństwo. Napewno będzie szczęscie,jak taki skarb zleje sie na kolankach.:)
  23. Jaki nr. Kontaktowy można podać w ogłoszeniach??
  24. [quote name='tripti']to tak jakby okienko w banku, takie pomieszczenie z napisem: Mkiosk, gdzie można załatwić podstawowe formalności. Możesz na stronce mbanku sprawdzić, czy u Ciebie w pobliżu są takie mkioski :)[/QUOTE] OK. Jutro dokładnie poczytam.MUSZĘ SIĘ WYSPAC:)
  25. Ja tu rzadko zabieram głos,odkąd zaczeły sie jakies niesnaski. Osobiscie ,gdy ogladam zdjecia z pierwszej strony i teraz film,widze ogromne postępy. To nie ten sam pies. Szczeka ,macha ogonem ,mało mu nie odpadnie.
×
×
  • Create New...