Jump to content
Dogomania

Javena

Members
  • Posts

    13692
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Javena

  1. Grosiu,trzymam kciuki.musi być dobrze.
  2. Dawno u Hani nie byłam . Witaj w niedzielę po obiedzie. Cieszę się,że taki super domek Ci się trafił.:lol: Mizianka dla Ciebie i podziekowania dla Twoich ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/192944-WIELKI-KIERMASZ-ODZIE%C5%BBY-!!!!!!-Dla-Azy-i-Barta-do-28.09/page15[/url] .
  3. Wiecie,ja kupowałm różne karmy suche. Ten mój pupilek wogóle nie chciał tego jeść. Pewnego razu na spacerze ,pod ławką była rozsypana karma ,taka zwykła z Biedronki za 10 zł. Wtrąbił wszystko. MYŚLE .....ech ,moze teraz bedzie jesć suche? Gdzie tam ,Przelezało w misce ze trzy dni i ani tknał.Wziełam to do worka i wyrzuciłam na trawę pod blokiem. Jak nie on ,to inne zwierzaki zjedza.Jeszcze dobrze nie wysypałam ,a ta bestia pochłoneła wszystko.......No co Wy na to? Za każdym razem jak przechodzimy w tym miejscu ,to zaglada,czy nie zostało. No cóż, znalezione lepiej smakuje..:):)
  4. Wysłałam juz nr konta. W poniedziałek cioteczka obiecała coś tam wysłać. Ja wyśle w przyszłym tyg. Narazie bieda mi piszczy.:) Będzie dobrze.Musi byc.....
  5. Zaproszono mnie ,ale niestety ,tylko duchem moge być z wami. Podnosic psiaczka. Zadeklarowałam się po uszy. Jeszcze mamy dwa pieseczki w ciezkim stanie. Bardzo mi przykro. Zapraszajcie jednak cioteczki,bo zawsze ktoś może cos dołoży. Tylko sie nie zniechęcac. LEON ,JESTES ŚLICZNY. Znajdziesz dom,na mur, beton.:)
  6. Moze już są jakies wiadomosci?
  7. Jaka cisza......Mówią ,brak wiadomosci ,dobra wiadomosc. Nie wiem ,czy w tym przypadku też?
  8. Witaj Bertusia. Tyle sie dzieje na innych watkach.,że nie było czasu zajrzeć. Mamy chore ,umierajace piesie. CHCE SIE WYC.
  9. Ewanko,jakie Ty masz sliczne dziewczynki!!!!!
  10. Zaprosiła mnie Dorka. To straszne.Zagladałam wcześniej do szczeniaków,ale zaprzestałam ,bo byłam pewna ,ze szybko domeczki znajda. Sa sliczne. Tu niestety, takie nieszczeście.:-( No cóż ,ni jak pomóc nie moge.Nie znam sie na chorobach psich. Jedyne co,to wysle cos grosza,bo napewno leczenie będzie kosztowało.Tylko ,że DOPIERO W PRZYSZŁYM TYG. ;) Maluszku bądz dzielny.
  11. [quote name='blueberrykiss']Kurde dziewczyny serce mi pęka ale nie dam rady jej zawieźć. Mam jutro egzamin w szkole...[/QUOTE] Bardzo dziekuję za odzew.
  12. Trudno sie dziwic,ze Lenka boi sie odejscia człowieka ,chocby na moment. Przeciez wychowała sie w jednym domu od szczeniaka,potem hotel,stres,nagła zmiana.Za jakiś czas ,znów inne miejsce,inni ludzie.Czyż mozemy sie dziwić,ze ona za kazdym razem czuje strach?
  13. Dziewczyny ,mało się odzywam,bo szkoda zasmiecać watek ,jak nie wiele moge pomóc. Trzymam jednak kciuki!!!!
  14. :placz::placz::placz: Musisz wrócić do ludzi ,którzy Cię kochają.
  15. [quote name='ilon_n']javena, znalazłam jeszcze obrazki fragmentów "hotelu dla psów i ptactwa domowego" w Wojtyszkach .. [IMG]http://bi.gazeta.pl/im/3/4360/z4360873X.jpg[/IMG] [IMG]http://bi.gazeta.pl/im/1/4360/z4360871X.jpg[/IMG][/QUOTE] No cóż,nie wiedziałam:shake: .Chciałam tylko pomóc. Zamiesciłam już ostrzeżenie na Nk.
  16. [quote name='ilon_n']Legendarne i słynne [B]Wojtyszki[/B]!!! tam jest kilka tysięcy psów z ponad 50 gmin .. to biznes na nieszczęściu zwierząt .. nie wierzę, że coś się zmienilo od ostatniego skandalu, który był chyba kilka miesięcy temu .. jak dostałam zaproszenie na NK od tego Hoteliku to niemal nie padłam ze zdumienia .. ale przyjęłam, bo lepiej mieć "wroga" na oku ;) może udało się tam zatrudnic kilku osobom, które próbują pomóc niektórym z tej masy zwierząt, polecam ich anonse i chwała im za to, ale żadnego psa tam już nie dokładajcie!!!! a tym bardziej takiego wyniszczonego!!![/QUOTE] Nie wiem,nie słyszałam .Pewnie dlatego szukają przez Nk chętnych. Dobrze,że niektórzy bliżej znają sytuację.
  17. Na Nk zostałam zaproszona na profil hoteliku dla zwierząt. Pytałam ,czy przyjmują zwierzeta. Dostałam odpowiedz twierdząca. Mam również tel do kierownika tego hoteliku. Można zadzwonić i dowiedzieć sie więcej. Na dogomanii nie są ,ale na innych portalach. [url]http://nk.pl/profile/35703655[/url] P.Longin Siemiński tel. 510 237 232 taka odp.otrzymałam cyt: Holtelik jest płatny, ale z tego co wiem, z szefem można sie dogadac ,to super facet i na pewno nie zedrze skóry a miejsca hotelowe są koło Sieradza, na Wojtyszkach, tam są super warunki ,mogę podać telefon do szefa. W Łodzi mamy małe przejściowe schronisko a na Wojtyszkach jest główne .
  18. [quote name='kopciuszek'][B]No to mamy problem :roll:[/B] [B]Dziewczyny ma któraś z Was konto w mBanku ?? [/B] Jutro jadę do Krakowa (w sensie do centrum Krakowa), bo dzisiaj się kłóciłam w Realu z facetem, że jak to nie mają możliwości przesłania kasy na moje życzenie bezpośrednio w banku :shake: On stwierdził, że tak nie można i, że tylko przez internet :roll: Pozostaje mi tylko zmienić numer telefonu na jakiś czas w banku (ten numer mam chwilowo zablokowany)?? Jest ktoś kto się na tym zna ?? Lub ma tam konto ?? [B]Avilia [/B]jutro na 100000 % pieniążki Grosi pójdą na Twoje konto choćbym miała roznieść ten &^%#$% bank w strzępy :angryy:[/QUOTE] SPYTAJ LILUtosi ,ona ma konto w Mbanku
  19. Marzenka B ,to jest Magenka1 .Ona ma nazwisko na B. Zakupiła szeleczki na bazarku.;)
  20. Mnie radzono papryczki ostre wymoczyć w wodzie i te miejsca,gdzie chcielibyśmy zachowac w całosci posmarować tą woda.Np. brzegi chodników. Faktycznie chodnik już zostawia w spokoju. Najbardziej lubi rozprawiac się z pudełkami po smietanie,serkach. To jego ulubione zabawki: Moze i Lenka pokochałaby takie gryzaczki. Mysle ,ze taka wodą po papryczkach można wlac do buteleczki ze spryskiwaczem i pokropić .
  21. Jadwiga Ż -Chełmek ,to jestem ja.......... Znowu nie wpisały na poczcie? AŻ MUSZĘ SPRAWDZIC KOPIĘ. Na kopii przelewu jak byk pisze nick Javena.. Juz kilka razy się zdarzyło ,ze nie wpisywały. Pewnie sadzą ,ze słowo zagramamiczne:evil_lol:
  22. Nie wiem ,co napisać. Mam nadzieję,że bedzie dobrze. Czasem nawet słow brakuje.
  23. No,strach mnie ogarnał. Jestem jednak dobrej myśli.
  24. Moje grosiczki wysłane. Moze jeszcze cos mi sie uda w tym tygodniu uzbierac. Oby tylko maleńka wyzdrowiała.
×
×
  • Create New...