-
Posts
3793 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by polubek
-
[quote name='Cajus JB']Proszę o Arktykę.[/QUOTE] mówisz i masz [IMG]http://hornsund.igf.edu.pl/mapy/mapa-arktyka-pl.jpg[/IMG] chyba że wolisz tak [IMG]http://ziemianarozdrozu.pl/i/upload/artykuly-rozne/arktyka.jpg[/IMG] albo tak [IMG]http://www.niebieskamila.pl/Trasy-rejsow-obrazki/Trasy-rejsow-Arktyka-foto-7.jpg[/IMG] no możesz jeszcze tak [IMG]http://www.widelec.org/stuff/arktyka/arktyka_06.jpg[/IMG] albo też wybrać się na wycieczkę po arktyce [IMG]http://www.niebieskamila.pl/files/upload/image/Trasy_rejsow/Arktyka_1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Cajus JB']A mnie gdzie wyślecie. Bo póki co idę trochę pobrodzić po toruńskich okolicach.[/QUOTE] niech no trochę pomyślę. :hmmmm: zawsze się znajdzie jakieś miejsce gdzie ciebie wyślemy :diabloti:
-
Dejzi od Brygady Rogala znalazła swojego pana
polubek replied to polubek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'] ja jeZZZZdem tam [/QUOTE] a bo ty ciotka to wszędzie za mną łazisz :diabloti: :diabloti: :diabloti: -
[quote name='zuzlikowa']Jestem i choć nie mam możliwości pomóc...choć wesprę pokazując wątek...a może uda się na coś przydać...[/QUOTE] ślij wątek gdzie się da. wrzucaj na inne portale planszę z prośbą o pomoc i informacjami z pierwszego postu
-
Dejzi od Brygady Rogala znalazła swojego pana
polubek replied to polubek's topic in Już w nowym domu
a co to tutaj za towarzyskie rozmowy??? :angryy: :angryy: :angryy: ino migiem na podkarpacie :mad: :mad: :mad: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186028-Podkarpacie..-psy-i-koty-ton%C4%85-zapomniane-przez-wszystkich.-B%C5%81AGAMY-O-POMOC[/URL] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
polubek replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
no i uległam szarotce. ma ona swój urok nie można jej się oprzeć -
[quote name='Szarotka']Przyszlam watek podniesc, bo nic innego juz nie moge zrobic.[/QUOTE] rozsyłamy i prosimy i pomoc. szarotka do dzieła
-
[quote name='Szarotka']Wpadam do Gapcia z wizyta.[/QUOTE] a teraz migiem na podkarpacie tam jesteś bardziej potrzebna
-
[quote name='linssi']potwierdzam, zwierzęta gospodarskie ;)[/quote] to wywalam pierwszy plakat
-
BIEGIEM MARSZ NA PODKARPACIE MY TU PIERDU PIERDU A TAM PSY NA ŁAŃCUCHACH SIĘ TOPIĄ [url]http://www.dogomania.pl/threads/186028-Podkarpacie..-psy-i-koty-ton%C4%85-zapomniane-przez-wszystkich.-B%C5%81AGAMY-O-POMOC[/url]
-
brała wszystko z pierwszego postu kopiowałam więc uznałam że jest ok, ale mogę to zmienić jak co
-
TU JEST DRUGA WERSJA ZWIERZĘTA GOSPODARSKIE WRZUCAJCIE TO NA INNE PORTALE, JA JUŻ LECĘ DODAĆ NA NK Z CAŁYM PIERWSZYM POSTEMI PODANYMI ADRESAMI LECZNIC
-
[quote name='Awit']To może tu też podrzuć, nie wszyscy mają was na klasie.... Co za ludzie, żeby nie poodpinać psów z łańcuchów:-([/QUOTE] spoko też podrzucę
-
zrobię wam coś i podrzucę to na nk ok? inaczej nie mogę pomóc
-
o mamuśko pogięło was czy co??? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: wróciłam już z pracusi a tu masz dwie stronki natrzepane. no tak likjend się zbliża to trzeba postukać w klawiaturki żeby było potem co przez następny tydzień czytać :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='RenW'][B]Polubek ka(Wunia) dla Ciebie![/B]:loveu:[B]Rozbisurmaniło się Dziewczę:diabloti::diabloti:[/B] [IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:zFbUOmj3Kg9blM:http://aliner.blox.pl/resource/kawa.JPG[/IMG] [B]Idę spać dalej![/B]:diabloti:[/QUOTE] oj dzięki dobra kobieto gorącą ka(Wunia) z ranan postawi nie na nogi
-
niestety ten typ tak ma
-
cholercia właśnie u mnie zaczęło lać jak z cebra i burz idzie jak **********. uciekam spać pobudka o 4. cajus ilon nagłośnijcie sprawę w mediach lokalnych najlepiej w radio. spróbujcie lokalnych stacji i koniecznie rmf-fm. dużo ludzi tego słucha a jak coś się dzieje to raczej korzystaja z radia żeby wiedzieć co się dzieje. informuj mnie jak co do 10 na sms bo w pracy nie mogę odebrać za bardzo telefonu a jutro pracujemy tylko 4 godziny więc nie mamy przerwy bo nam ustawowo nie przysługuje poniżej chyba 5 czy 6 godzin pracy
-
Dejzi od Brygady Rogala znalazła swojego pana
polubek replied to polubek's topic in Już w nowym domu
i ja też pitolę dobry jest chłpak nijase podkręć sobie śrubkę w ...... i odpowiedz na pytania zpostu 472 -
idę spać bez 3 ka(Wuni) dziennie nie funkcjonuję. pobudka rano o 4. :shake: ren ka(Wunia) rozumiem będzie? ciotka już się chyba wyspałaś to na 4 czekam :mad: :mad: :mad: i tylko do 10 w pracy. jaki czad, ale za*****szczo :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao: :laola::laola::laola::laola:
-
Heidi jak dzisiaj pannica?