Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. [quote name='Cajus JB']Proszę o Arktykę.[/QUOTE] mówisz i masz [IMG]http://hornsund.igf.edu.pl/mapy/mapa-arktyka-pl.jpg[/IMG] chyba że wolisz tak [IMG]http://ziemianarozdrozu.pl/i/upload/artykuly-rozne/arktyka.jpg[/IMG] albo tak [IMG]http://www.niebieskamila.pl/Trasy-rejsow-obrazki/Trasy-rejsow-Arktyka-foto-7.jpg[/IMG] no możesz jeszcze tak [IMG]http://www.widelec.org/stuff/arktyka/arktyka_06.jpg[/IMG] albo też wybrać się na wycieczkę po arktyce [IMG]http://www.niebieskamila.pl/files/upload/image/Trasy_rejsow/Arktyka_1.jpg[/IMG]
  2. to jedne w miarę dobre wiadomości a zobaczcie co dzieje się na podkarpaciu [url]http://www.dogomania.pl/threads/186028-Podkarpacie..-psy-i-koty-ton%C4%85-zapomniane-przez-wszystkich.-B%C5%81AGAMY-O-POMOC[/url]
  3. [quote name='Cajus JB']A mnie gdzie wyślecie. Bo póki co idę trochę pobrodzić po toruńskich okolicach.[/QUOTE] niech no trochę pomyślę. :hmmmm: zawsze się znajdzie jakieś miejsce gdzie ciebie wyślemy :diabloti:
  4. [quote name='Isadora7'] ja jeZZZZdem tam [/QUOTE] a bo ty ciotka to wszędzie za mną łazisz :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  5. [quote name='zuzlikowa']Jestem i choć nie mam możliwości pomóc...choć wesprę pokazując wątek...a może uda się na coś przydać...[/QUOTE] ślij wątek gdzie się da. wrzucaj na inne portale planszę z prośbą o pomoc i informacjami z pierwszego postu
  6. a co to tutaj za towarzyskie rozmowy??? :angryy: :angryy: :angryy: ino migiem na podkarpacie :mad: :mad: :mad: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186028-Podkarpacie..-psy-i-koty-ton%C4%85-zapomniane-przez-wszystkich.-B%C5%81AGAMY-O-POMOC[/URL]
  7. no i uległam szarotce. ma ona swój urok nie można jej się oprzeć
  8. [quote name='Szarotka']Przyszlam watek podniesc, bo nic innego juz nie moge zrobic.[/QUOTE] rozsyłamy i prosimy i pomoc. szarotka do dzieła
  9. [quote name='Szarotka']Wpadam do Gapcia z wizyta.[/QUOTE] a teraz migiem na podkarpacie tam jesteś bardziej potrzebna
  10. u nas od rana było słoneczko ale jakoś tak koło 15 zaczęło lać raz mocniej raz słabiej i teraz nawet zaczyna grzmieć
  11. gorąca prośba do osób które mogą podarować cokolwiek dla czworonogów o dostarczanie rzeczy do schroniska
  12. [quote name='linssi']potwierdzam, zwierzęta gospodarskie ;)[/quote] to wywalam pierwszy plakat
  13. BIEGIEM MARSZ NA PODKARPACIE MY TU PIERDU PIERDU A TAM PSY NA ŁAŃCUCHACH SIĘ TOPIĄ [url]http://www.dogomania.pl/threads/186028-Podkarpacie..-psy-i-koty-ton%C4%85-zapomniane-przez-wszystkich.-B%C5%81AGAMY-O-POMOC[/url]
  14. brała wszystko z pierwszego postu kopiowałam więc uznałam że jest ok, ale mogę to zmienić jak co
  15. TU JEST DRUGA WERSJA ZWIERZĘTA GOSPODARSKIE WRZUCAJCIE TO NA INNE PORTALE, JA JUŻ LECĘ DODAĆ NA NK Z CAŁYM PIERWSZYM POSTEMI PODANYMI ADRESAMI LECZNIC
  16. [quote name='Awit']To może tu też podrzuć, nie wszyscy mają was na klasie.... Co za ludzie, żeby nie poodpinać psów z łańcuchów:-([/QUOTE] spoko też podrzucę
  17. zrobię wam coś i podrzucę to na nk ok? inaczej nie mogę pomóc
  18. o mamuśko pogięło was czy co??? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: wróciłam już z pracusi a tu masz dwie stronki natrzepane. no tak likjend się zbliża to trzeba postukać w klawiaturki żeby było potem co przez następny tydzień czytać :diabloti: :diabloti:
  19. [quote name='RenW'][B]Polubek ka(Wunia) dla Ciebie![/B]:loveu:[B]Rozbisurmaniło się Dziewczę:diabloti::diabloti:[/B] [IMG]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:zFbUOmj3Kg9blM:http://aliner.blox.pl/resource/kawa.JPG[/IMG] [B]Idę spać dalej![/B]:diabloti:[/QUOTE] oj dzięki dobra kobieto gorącą ka(Wunia) z ranan postawi nie na nogi
  20. niestety ten typ tak ma
  21. cholercia właśnie u mnie zaczęło lać jak z cebra i burz idzie jak **********. uciekam spać pobudka o 4. cajus ilon nagłośnijcie sprawę w mediach lokalnych najlepiej w radio. spróbujcie lokalnych stacji i koniecznie rmf-fm. dużo ludzi tego słucha a jak coś się dzieje to raczej korzystaja z radia żeby wiedzieć co się dzieje. informuj mnie jak co do 10 na sms bo w pracy nie mogę odebrać za bardzo telefonu a jutro pracujemy tylko 4 godziny więc nie mamy przerwy bo nam ustawowo nie przysługuje poniżej chyba 5 czy 6 godzin pracy
  22. i ja też pitolę dobry jest chłpak nijase podkręć sobie śrubkę w ...... i odpowiedz na pytania zpostu 472
  23. idę spać bez 3 ka(Wuni) dziennie nie funkcjonuję. pobudka rano o 4. :shake: ren ka(Wunia) rozumiem będzie? ciotka już się chyba wyspałaś to na 4 czekam :mad: :mad: :mad: i tylko do 10 w pracy. jaki czad, ale za*****szczo :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao: :laola::laola::laola::laola:
  24. Heidi jak dzisiaj pannica?
×
×
  • Create New...