Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. DODAŁAM COŚ TAKIEGO [URL="http://nasza-klasa.pl/#profile/5248047/gallery/album/7/194"]http://nasza-klasa.pl/5248047/gallery/album/7/194[/URL] SORKI ALE DOPIERO WRÓCIŁAM Z PRACY
  2. ciotki wszyscy do psiaków z krakowskiego schronu ino migiem bo tam normalnie malizną śmierdzi
  3. i tu też koszmar [url]http://www.dogomania.pl/threads/185867-Krakowskie-schronisko-b%C5%82aga-o-pomoc-w-ewakuacji-zwierzat!!!?p=14700814#post14700814[/url]
  4. polubek wrócił z kamieniołomów. idzie na spacer z psiakiem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  5. [quote name='RenW'][B]Polubek kawa dla Ciebie, bo zaraz wstajesz.;):lol:[/B] [IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:-pqPsmYfZQp3PM:http://alekartki.pl/kartki/47/1967.jpg[/IMG] Wstałam komputer wyłączyć.. :evil_lol:dosyć dobrze teraz chodzi...:roll:[/QUOTE] ojejku jaka pyszna ummmmmmm. wielie dzięki ren
  6. dodałam [url]http://nasza-klasa.pl/5248047/gallery/album/22[/url]
  7. t teraz czekamy na info co dalej z innymi czy jakieś foty będą? czy ta laska która wzięła 2 psiaki odezwała się? a czy marcin dzwonił do niej? kto robi ogłoszenia dla suni?
  8. panienka zaglądam co by ciotki nie płakały że pusto
  9. [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4605/dsc0016mc.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/4205/dsc0021cz.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/296/dsc0055u.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6527/dsc0060fn.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/1702/dsc0066qy.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/9536/dsc0081yv.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/2295/dsc0086yt.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1102/dsc0098wz.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/493/dsc0102d.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/852/dsc0109od.jpg[/IMG] nijase mówisz i masz fotki
  10. zrób porządek ze skrzynką. jakieś śmieci tam masz czy cóś?
  11. maluchy coś pusto u was
  12. wreszcie się obrobiłam http://nasza-klasa.pl/5248047/gallery/album/22
  13. i ja też 3mam kciukasy za rodinka
  14. topik znowu kurdę nie wyrabiam się i za rzadko zaglądam do ciebie
  15. i dalej czekamy i czekamy
  16. azor nikt ni zajrzał do ciebie a ja mam coś dla ciebie http://nasza-klasa.pl/#profile/5248047/gallery/album/23/187 teraz ok?
  17. uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nieładnie nieładnie gdzie wszystkich wywiało? :mad: :mad: chcecie ciotki żeby nam szmeges zaginął? :shake: :shake: jak dbacie? :diabloti: :mad: :diabloti:
×
×
  • Create New...