Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. [quote name='wunia']jakby psy miały tak dobrze i jeszcze kolacje w jednej budzie, to co my byśmy na dogo robiły ????[/quote] same psy by w kojcach jeździły :loveu: :loveu: :loveu:
  2. [quote name='wunia']oj ciociu polubkowa :D:D:D:D:D[/quote] coooooooooooo?????????????????????? :lol: :lol: :lol: :lol:
  3. [quote name='Wunia']tak z definicji to pewnie rodzaj pojazdu uprzywilejowanego ;)[/QUOTE] NIC Z TEGO PUDŁO [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/953/1606500.jpg[/IMG] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  4. DOPIERO TERAZ MIAŁAM TROSZKĘ CZASU ŻEBY WSZYSTKO PRZECZYTAĆ. FAJOWE TE BANERKI TO JA SIĘ NIE BĘDĘ WCINAĆ NIECH NAM NOWY TALENT BANERKOWY SIĘ ROZWIJA :loveu: ALE DLACZEGO MOJEGO SZKALA ZAMKNĘŁYŚCIE W KLATCE :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: [IMG]http://i49.tinypic.com/dhe7fl.jpg[/IMG] [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/2653/p061109150601.jpg[/IMG]
  5. Ale jaja kto mi powie co to jest radiowóz?
  6. tak troszkę czarnego humoru [URL="http://apps.facebook.com/nadwoje-babka/?ref=mf"][IMG]http://platform.ak.fbcdn.net/www/app_full_proxy.php?app=113675478656405&v=1&size=z&cksum=de3c6b7b119c634edc227326f31ec003&src=http%3A%2F%2Fwrozby.i-g.pl%2Fimg%2Flogo_app.jpg[/IMG] [/URL] Dziś kiedy wróżyłam, akuratnie psechodził stary Marciniak nastukany jak szpadel i pod mojem płotem padł. Wychodząc więc z domu parasol ze sobą weź bo miejscami może padać… albo nie.
  7. a wuni z ka(Wunią) jak nie było tak nie ma
  8. juma spakowana na podróż? wszystko co złe zostaje za w schronie ile jest deklaracji?
  9. ufffffffff dobijam do charliego. niestety mogę podbijać tylko chopoka do góry banerek super mówi wszystko
  10. dla piccolo [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185668-Niechciany-Piccolo-i-zdruzgotany-Barnaba-szukaj%C4%85-ukojenia-i-Wspania%C5%82ych-Ludzi"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2108/47252d5ca7273.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185668-Niechciany-Piccolo-i-zdruzgotany-Barnaba-szukaj%C4%85-ukojenia-i-Wspania%C5%82ych-Ludzi"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4585/47252d5ca7272.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185668-Niechciany-Piccolo-i-zdruzgotany-Barnaba-szukaj%C4%85-ukojenia-i-Wspania%C5%82ych-Ludzi"][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/6670/b7bec964c2eb1.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185668-Niechciany-Piccolo-i-zdruzgotany-Barnaba-szukaj%C4%85-ukojenia-i-Wspania%C5%82ych-Ludzi"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/8647/47252d5ca7271.jpg[/IMG][/URL] dla barnaby [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185668-Niechciany-Piccolo-i-zdruzgotany-Barnaba-szukaj%C4%85-ukojenia-i-Wspania%C5%82ych-Ludzi"][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/7562/0c8bdbd02d763.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185668-Niechciany-Piccolo-i-zdruzgotany-Barnaba-szukaj%C4%85-ukojenia-i-Wspania%C5%82ych-Ludzi"][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/4199/1c89428e1e212.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185668-Niechciany-Piccolo-i-zdruzgotany-Barnaba-szukaj%C4%85-ukojenia-i-Wspania%C5%82ych-Ludzi"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4678/1c89428e1e211.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185668-Niechciany-Piccolo-i-zdruzgotany-Barnaba-szukaj%C4%85-ukojenia-i-Wspania%C5%82ych-Ludzi"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/7845/0c8bdbd02d761.jpg[/IMG][/URL] ciotki nie bijcie że dopiero teraz wcześniej już nie dałam rady
  11. Czekam niecierpliwie na informację
  12. wunia gdzie ka(Wunia)??? od 6 czekam ten tydzień należy do ciebie
  13. więc wstrzymuję się do jutra z banerkiem, bo już padam na twarz
  14. no sunieczki co z wami się dzieje gdzie wy pannice przebywacie
  15. [quote name='Nikus']no będą spoko:)[/QUOTE] już ja ci przypomnę o zdjęciach
  16. rozumiem że mowa o naszej wątkowej suni?
  17. [quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Jak jest z pontonem/łodzią? Duże można kupić na allegro, od 800-1000 zł. Dowiozą kurierem szybko. Zrzucamy się?[/QUOTE] zastanówcie się nad tą decyzją. dla mnie ona jest zbyt pochopna. a jeżeli zawadzicie o jakiś konar czy znak to może być nieszczęśćie. takie pontony nie są przystosowane do takich akcji. a te które nadają się do takich rzeczy na pewno nie kosztują tyle co podałyście proszę was tylko o rozsądek
  18. wysyłajcie pw do ciotek i wujków ja już nie daję rady rozsyłać
  19. buahahahahahahahahaha chłopoki będą montowane ale jaja
  20. udało mi się dobrnąć do yogiego. jakie są postanowienia odnośnie wizyty?
  21. [quote name='Cajus JB']A mnie gdzie wyślecie. Bo póki co idę trochę pobrodzić po toruńskich okolicach.[/QUOTE] [quote name='Wunia']do Łodzi z pierniczkiem dla Wuni ;)[/QUOTE] a jak zahaczysz jeszcze o drugi koniec łodzi to i polubek cię pomolestuje :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  22. będzie i banerek tylko nie wiem czy dam radę jeszcze dzisiaj czy już jutro z rana. nadrabiam zaległości banerkowe ;)
  23. ojejku wreszcie dokopałam się i mam moment. ch..... dobija mnie to co się dzieje teraz. już lecę robić banerki. sorki że dopiero teraz ale już nawet nie starcza mi czasu na spanie. jak co na przyszłość przypominajcie esami, bo mogę zgubić wątek w natłoku wszystkiego [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184927-TYDZIE%C5%83-DO-U%C5%9APIENIA%21%21-dzieciak-6-m-cy-mix-owczarka-belgijskiego-z-kaukazem-URAZ-OKA"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/1507/8af42e4d6529b4d6med2.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184927-TYDZIE%C5%83-DO-U%C5%9APIENIA%21%21-dzieciak-6-m-cy-mix-owczarka-belgijskiego-z-kaukazem-URAZ-OKA"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/8141/81aac2c8d7443b7cmed2.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184927-TYDZIE%C5%83-DO-U%C5%9APIENIA%21%21-dzieciak-6-m-cy-mix-owczarka-belgijskiego-z-kaukazem-URAZ-OKA"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1559/81aac2c8d7443b7cmed1.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184927-TYDZIE%C5%83-DO-U%C5%9APIENIA%21%21-dzieciak-6-m-cy-mix-owczarka-belgijskiego-z-kaukazem-URAZ-OKA"][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/7486/c75a9384e7ef8bbemed1.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184927-TYDZIE%C5%83-DO-U%C5%9APIENIA%21%21-dzieciak-6-m-cy-mix-owczarka-belgijskiego-z-kaukazem-URAZ-OKA"][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/6554/8af42e4d6529b4d6med1.jpg[/IMG][/URL] goran przepraszam że czekałeś tyle czasu
×
×
  • Create New...