-
Posts
3793 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by polubek
-
[quote name='wunia']jakby psy miały tak dobrze i jeszcze kolacje w jednej budzie, to co my byśmy na dogo robiły ????[/quote] same psy by w kojcach jeździły :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='wunia']oj ciociu polubkowa :D:D:D:D:D[/quote] coooooooooooo?????????????????????? :lol: :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='Wunia']tak z definicji to pewnie rodzaj pojazdu uprzywilejowanego ;)[/QUOTE] NIC Z TEGO PUDŁO [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/953/1606500.jpg[/IMG] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
DOPIERO TERAZ MIAŁAM TROSZKĘ CZASU ŻEBY WSZYSTKO PRZECZYTAĆ. FAJOWE TE BANERKI TO JA SIĘ NIE BĘDĘ WCINAĆ NIECH NAM NOWY TALENT BANERKOWY SIĘ ROZWIJA :loveu: ALE DLACZEGO MOJEGO SZKALA ZAMKNĘŁYŚCIE W KLATCE :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: [IMG]http://i49.tinypic.com/dhe7fl.jpg[/IMG] [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/2653/p061109150601.jpg[/IMG]
-
Ale jaja kto mi powie co to jest radiowóz?
-
tak troszkę czarnego humoru [URL="http://apps.facebook.com/nadwoje-babka/?ref=mf"][IMG]http://platform.ak.fbcdn.net/www/app_full_proxy.php?app=113675478656405&v=1&size=z&cksum=de3c6b7b119c634edc227326f31ec003&src=http%3A%2F%2Fwrozby.i-g.pl%2Fimg%2Flogo_app.jpg[/IMG] [/URL] Dziś kiedy wróżyłam, akuratnie psechodził stary Marciniak nastukany jak szpadel i pod mojem płotem padł. Wychodząc więc z domu parasol ze sobą weź bo miejscami może padać… albo nie.
-
a wuni z ka(Wunią) jak nie było tak nie ma
-
juma spakowana na podróż? wszystko co złe zostaje za w schronie ile jest deklaracji?
-
Stareńki dobek Charlie - za TM ... Śpij spokojne... [*]
polubek replied to wiq's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ufffffffff dobijam do charliego. niestety mogę podbijać tylko chopoka do góry banerek super mówi wszystko -
dla piccolo [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185668-Niechciany-Piccolo-i-zdruzgotany-Barnaba-szukaj%C4%85-ukojenia-i-Wspania%C5%82ych-Ludzi"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2108/47252d5ca7273.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185668-Niechciany-Piccolo-i-zdruzgotany-Barnaba-szukaj%C4%85-ukojenia-i-Wspania%C5%82ych-Ludzi"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4585/47252d5ca7272.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185668-Niechciany-Piccolo-i-zdruzgotany-Barnaba-szukaj%C4%85-ukojenia-i-Wspania%C5%82ych-Ludzi"][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/6670/b7bec964c2eb1.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185668-Niechciany-Piccolo-i-zdruzgotany-Barnaba-szukaj%C4%85-ukojenia-i-Wspania%C5%82ych-Ludzi"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/8647/47252d5ca7271.jpg[/IMG][/URL] dla barnaby [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185668-Niechciany-Piccolo-i-zdruzgotany-Barnaba-szukaj%C4%85-ukojenia-i-Wspania%C5%82ych-Ludzi"][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/7562/0c8bdbd02d763.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185668-Niechciany-Piccolo-i-zdruzgotany-Barnaba-szukaj%C4%85-ukojenia-i-Wspania%C5%82ych-Ludzi"][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/4199/1c89428e1e212.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185668-Niechciany-Piccolo-i-zdruzgotany-Barnaba-szukaj%C4%85-ukojenia-i-Wspania%C5%82ych-Ludzi"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4678/1c89428e1e211.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185668-Niechciany-Piccolo-i-zdruzgotany-Barnaba-szukaj%C4%85-ukojenia-i-Wspania%C5%82ych-Ludzi"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/7845/0c8bdbd02d761.jpg[/IMG][/URL] ciotki nie bijcie że dopiero teraz wcześniej już nie dałam rady
-
Wołanie o pomoc!!!! Starsza suczka utopka w potrzebie!!!
polubek replied to keria's topic in Już w nowym domu
Czekam niecierpliwie na informację -
wunia gdzie ka(Wunia)??? od 6 czekam ten tydzień należy do ciebie
-
Wołanie o pomoc!!!! Starsza suczka utopka w potrzebie!!!
polubek replied to keria's topic in Już w nowym domu
więc wstrzymuję się do jutra z banerkiem, bo już padam na twarz -
Łańcuchowe sunie wreszcie bezpieczne. MAJĄ DOMY! :)
polubek replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
no sunieczki co z wami się dzieje gdzie wy pannice przebywacie -
[quote name='Nikus']no będą spoko:)[/QUOTE] już ja ci przypomnę o zdjęciach
-
Wołanie o pomoc!!!! Starsza suczka utopka w potrzebie!!!
polubek replied to keria's topic in Już w nowym domu
rozumiem że mowa o naszej wątkowej suni? -
[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Jak jest z pontonem/łodzią? Duże można kupić na allegro, od 800-1000 zł. Dowiozą kurierem szybko. Zrzucamy się?[/QUOTE] zastanówcie się nad tą decyzją. dla mnie ona jest zbyt pochopna. a jeżeli zawadzicie o jakiś konar czy znak to może być nieszczęśćie. takie pontony nie są przystosowane do takich akcji. a te które nadają się do takich rzeczy na pewno nie kosztują tyle co podałyście proszę was tylko o rozsądek
-
Wołanie o pomoc!!!! Starsza suczka utopka w potrzebie!!!
polubek replied to keria's topic in Już w nowym domu
wysyłajcie pw do ciotek i wujków ja już nie daję rady rozsyłać -
piszcie czy to ten psiak
-
buahahahahahahahahaha chłopoki będą montowane ale jaja
-
udało mi się dobrnąć do yogiego. jakie są postanowienia odnośnie wizyty?
-
[quote name='Cajus JB']A mnie gdzie wyślecie. Bo póki co idę trochę pobrodzić po toruńskich okolicach.[/QUOTE] [quote name='Wunia']do Łodzi z pierniczkiem dla Wuni ;)[/QUOTE] a jak zahaczysz jeszcze o drugi koniec łodzi to i polubek cię pomolestuje :diabloti: :diabloti: :diabloti:
-
Wołanie o pomoc!!!! Starsza suczka utopka w potrzebie!!!
polubek replied to keria's topic in Już w nowym domu
będzie i banerek tylko nie wiem czy dam radę jeszcze dzisiaj czy już jutro z rana. nadrabiam zaległości banerkowe ;) -
ojejku wreszcie dokopałam się i mam moment. ch..... dobija mnie to co się dzieje teraz. już lecę robić banerki. sorki że dopiero teraz ale już nawet nie starcza mi czasu na spanie. jak co na przyszłość przypominajcie esami, bo mogę zgubić wątek w natłoku wszystkiego [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184927-TYDZIE%C5%83-DO-U%C5%9APIENIA%21%21-dzieciak-6-m-cy-mix-owczarka-belgijskiego-z-kaukazem-URAZ-OKA"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/1507/8af42e4d6529b4d6med2.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184927-TYDZIE%C5%83-DO-U%C5%9APIENIA%21%21-dzieciak-6-m-cy-mix-owczarka-belgijskiego-z-kaukazem-URAZ-OKA"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/8141/81aac2c8d7443b7cmed2.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184927-TYDZIE%C5%83-DO-U%C5%9APIENIA%21%21-dzieciak-6-m-cy-mix-owczarka-belgijskiego-z-kaukazem-URAZ-OKA"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1559/81aac2c8d7443b7cmed1.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184927-TYDZIE%C5%83-DO-U%C5%9APIENIA%21%21-dzieciak-6-m-cy-mix-owczarka-belgijskiego-z-kaukazem-URAZ-OKA"][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/7486/c75a9384e7ef8bbemed1.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184927-TYDZIE%C5%83-DO-U%C5%9APIENIA%21%21-dzieciak-6-m-cy-mix-owczarka-belgijskiego-z-kaukazem-URAZ-OKA"][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/6554/8af42e4d6529b4d6med1.jpg[/IMG][/URL] goran przepraszam że czekałeś tyle czasu