Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. zrobię to wsio jak wrócę p zajęciach. teraz tylko mogę czasem z partyzanta zerknąć
  2. witam wszystkich :loveu::loveu::loveu: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: x dużo razy :loveu::loveu::loveu: ka(Wunia) dla wszystkich :loveu::loveu::loveu: Dla Ellig i Isadora espresso :loveu: Dla Cajus w kubeczku z fokami i łyżeczką :loveu: Dla Ra_dunia i RenW ka(Wunia)z chilii w filiżance ze złotą łyżeczką :loveu: Dla ilon_n ka(Wunia) z kaRdamonem :loveu:
  3. [quote name='Marcin_Praga_JSI'] [URL="http://www.dogomania.185507-Bo-pies-nie-jest-potrzebny-nikomu................."]http://www.dogomania.pl/threads/185507-Bo-pies-nie-jest-potrzebny-nikomu.................[/URL] [/QUOTE] link nie działa
  4. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185431-Energiczna-Heidi-po-przej%C5%9Bciach-zbiera-na-hotel.Nie-skazujmy-jej-na-powr%C3%B3t-do-schronu"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1433/c869c90f42ecb10emed1.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185431-Energiczna-Heidi-po-przej%C5%9Bciach-zbiera-na-hotel.Nie-skazujmy-jej-na-powr%C3%B3t-do-schronu"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/8287/10099521.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185431-Energiczna-Heidi-po-przej%C5%9Bciach-zbiera-na-hotel.Nie-skazujmy-jej-na-powr%C3%B3t-do-schronu"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5158/426c9dc14d0d59c8med1.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185431-Energiczna-Heidi-po-przej%C5%9Bciach-zbiera-na-hotel.Nie-skazujmy-jej-na-powr%C3%B3t-do-schronu"][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/5422/d942b857ea073cdfmed1.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185431-Energiczna-Heidi-po-przej%C5%9Bciach-zbiera-na-hotel.Nie-skazujmy-jej-na-powr%C3%B3t-do-schronu"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5688/10099661.jpg[/IMG][/URL] proszę heidi. ja mykam spać bo jestem padnięta
  5. jestem wróciłam z pracy przeczytałam i zabieramy się do drugiej pracy
  6. ciotki co to za pyszności rozdajecie. a nie macie przypadkiem gdzie ptasiego mleczka "polubek" tychże samych wafelków?
  7. [quote name='Isadora7']Przyczołgałam się, nareszcie łikiend :) się zaczyna. Ja mam już ślaczki pod oczętami. A co tak mało polubka?[/QUOTE] polubek pracuje cioteczko a jutro to będę dopiero wieczorkiem śkółka się kłania
  8. pati..................... uduszę normalnie uduszę, wiesz jak uderzyć w słaby punkt :diabloti: :mad: :diabloti: :mad: :diabloti: na razie melduję się a po pracy przewertuję wątek :roll:
  9. volwrerin chodź na spacer pogoda kijowa ale pobawimy się w kotka i myszkę :evil_lol:
  10. [quote name='Ingrid44']O Boziu ! Pierwszy raz zalapuje sie na Ka(Wunie):crazyeye::crazyeye::crazyeye: Cos dzisiaj bardzo wczesnie :razz:[/QUOTE] nic wcześnie. jak zwykle o tej porze
  11. witam wszystkich :loveu::loveu::loveu: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: x dużo razy :loveu::loveu::loveu: ka(Wunia) dla wszystkich :loveu::loveu::loveu: Dla Ellig i Isadora espresso :loveu: Dla Cajus w kubeczku z fokami i łyżeczką :loveu: Dla Ra_dunia i RenW ka(Wunia)z chilii w filiżance ze złotą łyżeczką :loveu: Dla ilon_n ka(Wunia) z kaRdamonem :loveu:
  12. zajrzę jeszcze do chłopaków
  13. ejże ja tu szarotki nie zauważyłam. lecę p nią może wyżebrze na innych wątkach co nieco dla froda. przecież ona potrafi
  14. [quote name='RenW']No właśnie, tak faceta z osłem zrównać! :D:D:D:D Też chcesz zostać spałowana jak ja wczoraj!? :D:D:D:D Zaraz Ci przygrzmoci Wujek:D:D[/QUOTE] ale ja się nie boję bo mam ......................................... naboje :D :evil_lol: :D :evil_lol: :D :evil_lol: :D :evil_lol: :D
  15. [quote name='Nikus']przeginasz....albo nie:)[/QUOTE] ja nigdy w życiu nie przegięłam no chyba że sama siebie :evil_lol: :evil_lol:
  16. [quote name='ilon_n']to ja dzisiaj poranną kawę dopiero teraz łyknę .. może mnie podniesie .. .. bo jakiś tępy dzień dzisiaj .. przez tę aurę .. juwenalia nawet nie pomogły i cała ta maskarada na wszystkich skrzyżowaniach w mieście ..[/QUOTE] ale najpierw do mikrofali żeby się troszkę podgrzała
  17. [quote name='RenW']Oo; polubek z roboty wrócił...;):lol::lol: Oj grzecznie, grzecznie...z biciem się przyznaję:evil_lol::evil_lol::diabloti:[/QUOTE] nie z roboty tylko z pracy :angryy: :angryy: :angryy: do roboty to jest facet i osioł :diabloti: :D :diabloti: :D :diabloti:
  18. no grzecznie mi tu dzisiaj było czy nie? :mad: :mad: :mad: przyzanć się bez bicia :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  19. [quote name='RenW']Zapraszam:bigok:, może się tam przypadkiem(sic!:diabloti:) spotkamy, to przeproszę za wczorajsze wygłupy osobiście....albo nie:evil_lol::evil_lol::diabloti:[/QUOTE] wybierz tą drugą opcję "nie" :evil_lol:
  20. [quote name='Nikus']kurcze nie wiem który już rok się tam wybieram:shake: no,ale teraz to już na pewno pojadę:evil_lol:[/QUOTE] . . . albo nie :lol: :lol: :lol:
×
×
  • Create New...