-
Posts
23810 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Norel
-
Moge tylko zerknąć niestety... :(
-
Tak odnośnie psa bez podszerstka w budzie. Po ostatniej wizycie u pewnych ludzi ponoć nie całkiem wieśniackich(przynajmniej sami siebie za takich na pewno nie uważają)-psy krótkowłose na łańcuchach hmm-max 2m. "lepszy taki niż żeby kogoś miał ugryść"-znaczy jakby był metr-dwa dłuższy to już nie można go ominąć? Wyrosła śliczna woliera do której nakupili papużek falistych i nimfy. Co z nimi na zimę? "W założeniu mają przezimować, budka będzie ocieplona styropianem" jasne-pewnie sobie nachuchają...ale jakby was z tym stadem bachorów wywalić na zimę pod most to "w założeniu" też powiniście przeżyc? U nas ludzie się nigdy nie zmienią-rosną obficie nowe pokolenia odpowiednio wychowywane przez takich wiejskich ynteligentów...
-
MA DOM! 5 letnia dożyca Diana z kurnika ZAMIESZKAŁA w PAŁACU
Norel replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Powiedziałabym,że żadnych.... po prostu zero wysiłków:shake: -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Norel replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Będę zaglądać, na razie nie mam pomysłu na cokolwiek :( -
Vincent - Dog Niemiecki - ma tylko 9 miesięcy, walczy o życie. Ma dom.
Norel replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
:multi: oby jak najczęściej takie wiadomości dało się czytać! -
zaglądam do kociaka!jak się trochę wygrzebię to coś wpłacę...... (przy okazji dziwię się jakim cudem ślimaki w dzieciństwie hodowałam a nie kroiłam lub topiłam,ale może 35lat temu inaczej się dzieci chowało? i bardzo się martwię,żeby na starość nie skończyć jak taki kot bo gnojkowi z psychopatycznym umysłem zabraknie na wódę czy fajki)
-
Zaglądam do biedaka :(
-
A no nie wiedziałam,że Melut ma zaglądających nadal fanów...albo się zarobiłam nadmiernie.... Proza życia nie bardzo ma kiedy przekuć się w prozę,czasami tylko w myślach układa się w coś dodającego jej nieco blasku ;) Na razie na pocieszenie nowiutkie fotki grubasa-przy okazji-Mel u mnie urósł!!! zdecydowanie był taki jak Herba, a jest prawie taki jak Rakija...i na wysokość i...na szerokość :evil_lol: [IMG]http://i.imgur.com/VyRzq.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/DVntL.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/alodf.jpg[/IMG] Melmanowa pierwsza miłość-Herbunia dodajmy-miłość ze wzajemnością... [IMG]http://i.imgur.com/Nop2S.jpg[/IMG] [IMG]http://i.imgur.com/SPSD8.jpg[/IMG]
-
SUPER!!!!!wiesci wspaniałe:) [quote name='asika5']To teraz szukamy dobrego domku dla Nataszy i Boryska Byłoby super żeby zamieszkały razem:)[/QUOTE] Chyba nie bardzo...bo Borys nie jest spokojnym i grzecznym piesiem z tego co słyszałam i dobrze kolezance daje w kość...a i domu dla niego trzeba szukać naprawdę z rozwagą i chętnego do ew.pracy z behawiorystą.
-
Vincent - Dog Niemiecki - ma tylko 9 miesięcy, walczy o życie. Ma dom.
Norel replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Wspaniale,że chłopak dochodzi do siebie-to praktycznie jak cud....... A 100m to kawał mieszkania...ja mam parteru domku tylko 50m(bo nie liczę szklarni) i 3 dogi sobie całkiem dobrze żyją ;) -
Jak tam zmarszczek?
-
Dianka w typie ast- zmarł właściciel Sosnowiec
Norel replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
zerkam a choć tutaj takie dobre wieści! u mnie jest na listwie symbol klawiaturki-trzeba wybrac język- polski programisty. -
Fart- mix labka z molosem wyrzucony z samochodu
Norel replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
zerkam z nadzieją........ -
Vincent - Dog Niemiecki - ma tylko 9 miesięcy, walczy o życie. Ma dom.
Norel replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
zaglądam i ja................. -
Coś w ty jest,bo i ja bym wymiętoliła te zmarszczki! :)
-
Vincent - Dog Niemiecki - ma tylko 9 miesięcy, walczy o życie. Ma dom.
Norel replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
nadrabiam zaległości w wieściach i na nowe czekam.... mnie sie też ta miska rzuciła w oczy i on przy niej taki pokręcony.,..dogaże to wiedzą,że micha na wysokościach to mus! trzeba i tam podpowiedzieć :) -
Vincent - Dog Niemiecki - ma tylko 9 miesięcy, walczy o życie. Ma dom.
Norel replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Czyli dla małego koniecznie dom z ogrodem... No to dobrze-choć 1% podrzucę... -
Ale będzie fajne psisko:) I u mnie z forsą nedza...wiosna zawsze jest kiepska w tym wzgl.:(
-
No-trzeba być czystej wody s ku rwy synem żeby psa do drzewa przywiazać... ach złapać takiego-juz ja wiem świetnie co bym mu zrobiła i jak długo.......
-
Vincent - Dog Niemiecki - ma tylko 9 miesięcy, walczy o życie. Ma dom.
Norel replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
mnie z kolei,że spartaczona to była całkowicie opieka po pierwszej operacji........