-
Posts
23810 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Norel
-
MA DOM! 5 letnia dożyca Diana z kurnika ZAMIESZKAŁA w PAŁACU
Norel replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
No to oby dobrze wszystko poszło. -
w okolicach Przasnysza błąka się mix doga i wilczarza (?)
Norel replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Przynajmniej łeb i łapy ma troche dogowate ;) Znam ten ból braku pomieszczeń do odizolowania psa..... :( -
w okolicach Przasnysza błąka się mix doga i wilczarza (?)
Norel replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Ja kurcze za daleko....Szkoda że Danusia nie ma jak zgarnąć jej choć na chwilę-byle złapać.. -
[quote name='Magolek'] Ja do ratlerków mam uczucia ambiwalentne - to jedyny pies, jaki mnie ugryzł - nie zaczepiany, po prostu przybiegł i ciachnął mnie w łydkę.[/QUOTE] Ja w ogóle do małych psów- identycznie mnie jakiś kundel w dzieciństwie ugryzł-szłam z mamą a ten podleciał i.... miałam bliznę(wyszarpany kawałek-a co za tym idzie dołek) wiele lat.. Nawet pamiętam że był biało czarny terierowaty ;)To samo powtarzało się tu na wsi,mojego Tz tak jeden dziabnął,matkę,znajomych a ja bramę uszczelniałam bo identycznie leci Sojka co mnie do szału doprowadza i ciężko żałuję chwilami swojego miękkiego serca.. :mad:
-
Taaa... bo olbrzymy patrza na takiego kurdupla rzucającego im się do nosa czy gardła i ciężko myślą, co tu zrobić, żeby nie ukatrupić upierdliwca jednym kłapnieciem zębów bo pańciom byłoby przykro...i tylko dlatego sobie dopuszczaja-niech się konusowi wydaje, że ma coś do powiedzenia :evil_lol: U mnie Sojka nie ma do powiedzenie z grubsza nic...
-
Ja nie wiem, ale trochę ręce opadają czytając... Mnie to wygląda, jakby ten pierwszy wet-dojezdżający po proetu totalnie się na tym nie znał/ie miał takiego przypadku/praktyki i pamieta tyle co ze studiów czyli nic... Przecież coś z tym psem robić trzeba?Czeka, że się sam wyleczy> Skoro kroplówki nie to już nie ma pomysłu? Sorry-ale mam uraz na takich -pewien wet mi o mało kobyły nie wykończył-słynął z ....kroplówek własnego pomysłu w których mieszał różne specyfiki-oanaceum to było na wszystko absolutnie-nie wazne jakie wyniki badań odebrał z klinik. Bardzo fachowo wyglądał,praktykował za granicą itp, ale jak parę krów zdechło musiał zwinąć interes z naszej wsi. Ja klacz ledwo odratowałam po 1 jedynej kroplówce...
-
Azalia - 100% dozyca znalazła dom! Stowarzyszenie Dogi Adopcje
Norel replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Żeby tak wszystkie znikały! jak byłoby cudnie co? ;) -
MA DOM! 5 letnia dożyca Diana z kurnika ZAMIESZKAŁA w PAŁACU
Norel replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
oby dobre wyniki były -
zerkam do psiaków..................
-
Fart- mix labka z molosem wyrzucony z samochodu
Norel replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
i znów od miesiąca nic z dobrych wiesci................. -
Tak "pozasamowo" zapytam-a czemu nie można psa karmić ciągle kurczakami??? Jesli można samą wołowiną, czy samą wieprzowiną itp.. Zwł. że mogą to być nie korpusy a całe-pełnowartościowe kurczaki..wystarczy dodać odpowiednie suplementy/witaminy do diety... Tak mi się na logikę wydaje.. ps. psanatorium-jeśli zmniejszyłabyś podpis- byłoby wygodniej czytac bo ciężko doszukać się postu:evil_lol:
-
Azalia - 100% dozyca znalazła dom! Stowarzyszenie Dogi Adopcje
Norel replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Taka fajna sucza-po prostu musi szybko domek znaleść!