-
Posts
23810 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Norel
-
SZNAUCEROWATA młoda-ZŁAMANE 2 ŁAPY-jest DT-została Krakuską :)
Norel replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie-ale tylko duchowo moge wspierać... do moich 2 dogów mam 2 tymczasowiczów którzy domku juz nie znajdą i musiałam się nimi zająć na zawsze...zapsienie po sufit........ -
Fart- mix labka z molosem wyrzucony z samochodu
Norel replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
kolejny watek zagubiłam.... coś w tym jest-jeden pies ledwie się w adopcjach pojawi i natychmiast chetni sa,a inne siedza jak zaklęte..... ja tam więcej na dt nie biore-już mi 2 zostały...;) -
Kira, piękna płaszczka, znalazła dom na zawsze.
Norel replied to Alla Chrzanowska's topic in Już w nowym domu
wiesci z molosów chyba pozytywne..... -
Kira, piękna płaszczka, znalazła dom na zawsze.
Norel replied to Alla Chrzanowska's topic in Już w nowym domu
bedziemy czekać na wieści.......... -
Heheh-:) mam nadzieję że pani tym ucieczkowym gestem nie brzydzi się pysia;) ale też sie bardzo cieszę z domku! pogubiłam watki, ale nadrabiam.... z tym że te zdjęcia z jakiejś hodowli to normalnie do TOZ....:diabloti: biedne psy nie mają swojego kąta...,pietrowo musza spać albo i na twardej podłodze.....No? wyadoptowałybyscie psa-na pewno nie bo jak za małe mieszkanko to jest argument ze pies bedzie ciągle przeszkadzał pod nogami.....;) A na poważnie-dla mnie to przesada-jak w każdej rodzinie wielodzietnej tudziez innej masówie-nie ma się juz czasu na to by każdego solidnie wygłaskać..:evil_lol: przeszłam to już z końmi-tylko na fotce wygląda pieknie:eviltong:
-
Dianka w typie ast- zmarł właściciel Sosnowiec
Norel replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Zerkam do dziewczyny... -
Mam nadzieję że teraz się uda! :)
-
WIELKI mix HUSKY - ok. Rzeszowa... prośba o pomoc!
Norel replied to Murka's topic in Już w nowym domu
dodam ostatnią wiadomość z hotelu bezpośrednio-bo na obecnych właścicieli nie ma co liczyć w tym wzgledzie :cool1: Pani jest bardzo zadowolona z psa, jest grzeczny,posłuszny,wesoły i NORMALNY!........liczy na szybki domek żeby się nie marnował bo ogromnie teskni za długim i bliskim kontaktem z człowiekiem. Jak dobrze że hotel prowadzi ktoś znający dobrze zwierzeta i nie robi z psa psychola jak niektórzy tutaj......:roll:. juz sie nie wtracam do nie mojego psa- ciekawe czy watek umrze śmiercią naturalna z braku wpisów....:diabloti: -
Siepraw, k. Myslenic - od tygodnia błąka sie duzy pies
Norel replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
dlaczego z wyżłem??? gruba kość i łapy i łeb,masywny tułów,geste chyba pręgowanie..ja bym też opcjowała coś z korsiakiem.Wygląda na urodziwego psa!! -
WIELKI mix HUSKY - ok. Rzeszowa... prośba o pomoc!
Norel replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Nie chce mi sie na to wszystko odpowiadac-dodam że OPIEKUNKA-a nie WŁAŚCICIELKA! psa nie wypowiadała się tutaj... Pies od poczatku szukał domu więc osoba była opiekunem...taka drobna różnica, a to życie psa było zagrożone juz pewien czas..... Nie musze nic sugerowac i nie bedę sie licytowac kto miał lepszy kontakt- NIE widzę tu z waszej strony ŻADNYCH merytorycznych opisów psa tylko własnie przepychanki i awanturowanie sie zamiast normalnych odpowiedzi na pytania....nie wkleiłyscie ani jednego zdjęcia,nie napisałyście o psie ani słowa więc o czym tu mówić.... Zrobiłyście za to z psa niemal bestię opisując go-hotel tego absolutnie nie potwierdza mówiąc-tak jak i my (ja i opiekunka) że to całkiem normalny pies choć na pewno nie ciapa. Na resztę insynuacji nie będę odpowiadać,bo nie ma sensu ani celu.Wam jest obojętne przekazywanie jakichkolwiek wiadomości o przejetym psie,czyli jak to piszesz zabijanie się o łopatę w tej piaskownicy-nie sadzę by takie traktowanie forumowiczów i obrażanie ich pomagało w zbieraniu funduszy.... ale to wasza sprawa... -
Gubią mi sie z lekka watki.... Ale kicha...:shake:Szkoda że nie lubi samców bo Kermitka się oferowała z tymczasem dla jakiegoś psa który odnajdzie się w jej warunkach-no przynajmniej by z psem pracowała. To gdzie on biega jak do ogrodu nie może??... Ale koniecznie musi być u kogoś sam bo inaczej trudno na poczatku skupić na sobie takiego zwierzaka...choć z doświadczenia-można- sporo dają niezbyt długie sesje całkowicie w odizolowaniu od innych psów z takim kolegą,a potem powrót do domu...
-
Kira, piękna płaszczka, znalazła dom na zawsze.
Norel replied to Alla Chrzanowska's topic in Już w nowym domu
Taki słodziak-psi ideał! :) -
Latem-wyłacznie latem!!!! zimą śpię snem niedżwiedzia i gawra zamknieta:evil_lol: tu chyba i tak wyjatkowo przeładoway watek był-z reg takie bardziej pustawe...;) Może będą ale jak mi się trochę unormuje w domu-latem bedzie lepiej,teraz latam tylko jak kot z pęcherzem na 4 etatach-na razie nie czuję weny by obserwować psy i się tym cieszyć-a raczej zeby schować się pod kołdrę,przeczekać i obudzić jak wszystko bedzie tak jak kiedys a nie zmagać dzień w dzień z upiorną chorą podopieczną:shake:
-
Dianka w typie ast- zmarł właściciel Sosnowiec
Norel replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
andziu-nie wiem któremu bym pomogła- w dogach wcale wesoło nie jest- dostałam rok temu prośbe o wyciągnięcie doga ze schronu-mimo zapsienia,choroby i małej chałupki-pojechałam po psa,swoje z nim przeszłam, a teraz i tak u mnie został bo nikt go nie chciał.....mimo że dogów jest mniej.... nie mam pomysłu na suńkę.... -
WIELKI mix HUSKY - ok. Rzeszowa... prośba o pomoc!
Norel replied to Murka's topic in Już w nowym domu
jak zwykle świetnie poinformowani ich chyba nie mają że nie napisza?............... Sybir zaaklimatyzował się w hotelu niezle- do tej pory biegał po terenie sam a pani obserwowała jego stosunek do innych psów-od dziś lub jutro bedzie puszczany z dobranymi psami w stadzie ponieważ zachowuje sie wzorowo. Nie jest szczęśliwy z powodu kojca-zwł że dotąd był dużo w domu, przytulał sie do ludzi.... Bedzie też musiał przejść na małą dietę bo chyba się lekko upasł :cool3: -
Niee- jak sie ma to czego sie nie lubi to trzeba polubic bo nie ma widoków na to co sie lubi;)
-
dziękujemy:) i postaramy się... pomimo uprzedzeń co do koloru skóry(znaczy sierści;) )
-
:) Mysle że my sie tez cieszymy,nie było sensu dalej na siłę usiłować go gdzieś "wypchnąć", a w Meluta przekonaniu dom ma od niemal roku.....no ale mój tymczas diabli wzięli-niech się nic w okolicach nie przypałętuje-błagam! :) Ania-na razie musze rozliczenie zrobić zaległe żeby z czystym kontem być...
-
posłanka wcale nie szeleszczą,są swietne- kupiłam na allegro mają naszywkę hobbydog, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] czekałam troche bo mniejsze jest ze sztruksem a pan czekał na dostawe tego materiału, ale sa fajnie uszyte,w pełni rozbieralne i no naprawdę-nie pamietam żebym miała kiedykolwiek tak totalny spokój z psami-!! spią na łózkach jak zabite, Herba szczęsliwa bo na tapczanie sie rozwala królewna samotnie,nikt mnie nie molestuje,nikt mi na głowe nie włazi-jessu-jestem pana Mamysa gotowa po rekach całowac-wszystkie dotad łózka to były niewypały! no i nie uginaja się mocno-jak się połozyłam to w zadnym wypadku nie było mi twardo od podłogi. Mam dzisiaj radochę jak dziecko:)
-
No to pożegnalne;) fotki śpiochów [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/221/dscf1972i.jpg/"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/411/dscf1972i.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/560/dscf1980.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/6733/dscf1980.jpg[/IMG][/URL] na nowym łóżeczku-wygląda może smutno ale on jest specjalista w robieniu jak to my mówimy oczek jak kot ze Shreka. Psy sa łóżeczkami zachwycone-ja też-Mel ma małe bo on śpi zawsze w kłebek i to wystarcza, a zawsze moga sie zamienić-za to Rakija dostała ode mnie ogromne- na początek były zaskoczone i nie chciały na to wejść, połozyłam się na duzym-Herba natychmiast do mnie dołączyła a Rakija w nogi:) Powiem tak-jakbym miała sobie kupowac tapczan na mój kręgosłup to kupię sobie łóżko tego producenta!!! Są mega wygodne !!! Psy je tak okupują że z zaskoczeniem stwierdzam że mam na tapczanie laptopa i Herbę!!! zamiast 3 sztuk.... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/651/dscf1996kd.jpg/"][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/3557/dscf1996kd.jpg[/IMG][/URL] Herba testuje melowe łóżeczko-na nią ciut małe bo ona zawsze na prosto leży... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/811/dscf1995s.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/9296/dscf1995s.jpg[/IMG][/URL] Rakija na dużym-wręcz dwudogowym-chyba właśnie przestałam mieć wolne miejsce w domu-do barku dochodzę po łóżeczkach;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/193/dscf1993u.jpg/"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4928/dscf1993u.jpg[/IMG][/URL]
-
WIELKI mix HUSKY - ok. Rzeszowa... prośba o pomoc!
Norel replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Oczywiscie Kiniak-pluje i miotam się po dogo:stupid: Twoje posty za to sa szalenie merytoryczne, można powiedzieć że nic innego nie robisz tylko o psie nam wieści przynosisz..........:no-no-no: A hotel i Hotel to znacząca róznica-ja jakoś odnosze wrażenie że tylko usiłowałam otrzymać własnie RZECZOWĄ odpowiedz na to jak wygląda w danym hotelu zycie psa i żeby się tego dowiedzieć potrzebny był dopiero telefon do hotelu!!!.