-
Posts
23810 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Norel
-
Zapraszam na bazarek http://www.dogomania.pl/forum/threads/237431-Błyskawiczny-robi-się?p=20143187#post20143187
-
Znów odchodzi przyjaciel.. Zostanie z nami na zawsze wraz z innymi których czas się skończył. Obyśmy-gdy zobaczymy skraj naszej ścieżki,na jej końcu ujrzeli ich wszystkich... Tak wiele nam dają-po to,żebyśmy mogli oddać to innym. Allu przytulam ciepło..
-
Bardzo fajny plakat! No to Allu musisz sie teraz przyzwyczaić do spacerów kocia...To sa całe koty...i tego własnie nie lubię-martwienia się czy już go coś zeżarło albo rozjechało,czy tylko się włóczy... Uściski dla Alisii..:loveu: Ja tylko w zastrzykach mam p/bólowe zwierzęce,tabletki to i u ludzi tak samo działają na dłuższą metę :( Biedna mała,mam nadzieję,że szybko jej to przejdzie.
-
Merlin - płaszczowy młody dozio zamieszkał w Krakowie
Norel replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Zerkam po kolei.....;) -
Zuzka i Grand czyli czarno-biały doży pakiet w nowych domach
Norel replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Aaaale jęzor!:loveu: Ciekawy skład ten bez zbóż,tylko nie wiem czemu wszędzie pchają te wysłodki buraczane-kurcze-karma dla krów.... Najwartościowsze białko roślinne jest chyba w soi..ale w karmach chyba jej nie widziałam?? -
Ale tamte wątki też chyba cały czas będą ;)
-
Moge zerkać jedynie-jestem zadożona na maxa.... Jesli opiekuje się nim organizacja to czy psiak dostaje leki? Wątek jest od 2 dni, jeśli jego stan jest taki marny to bez leków,na śniegu,niedługo nie będzie potrzebny mu dt.. Na nakładzionej przed budę słomie też nie chce leżeć?
-
Merlin - płaszczowy młody dozio zamieszkał w Krakowie
Norel replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do chyba wszystkich tylko nie pisze ;) -
Zuzka i Grand czyli czarno-biały doży pakiet w nowych domach
Norel replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Podobno szcześliwy pies to szcześliwy pan :) -
Merlin - płaszczowy młody dozio zamieszkał w Krakowie
Norel replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Specjalnie chudo nie wygląda....moze delikatnie kręgosłupik mógłby się schować.. ;) -
Zuzka i Grand czyli czarno-biały doży pakiet w nowych domach
Norel replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
To daj mu taką jak dla konia ;) Mnie się ten sklep spodobał.Tylko witamin chyba żadnych nie wybiorę bo ekonomicznie na 3 dogi bym nie wyszła...zostanę przy pro-pell końskim.. -
Kim jest ZUZOL żeby mi zabraniać komentowania swoich wypocin? :roll: 6 postów naprodukowało dziewczę pełnych frustracji,a nie znalazła numeru konta i nie wie jak ma pomóc-no bo do zakupów na bazarkach się nie zniży.... Ach! ach! Nie komentujcie i żegnam! no bo przecież tylko zuzol ma prawo komentować i wylewać swoje gorzkie żale-a kim ty człowieku jesteś,żeby krytykować,ile zrobiłaś dla dogów? Przy okazji poucz się języka polskiego-np chart nie pisze się przez h... A! co to mówił mój profesor psychologii? Taka ilość wykrzykników to podobno oznaka osoby niezrównoważonej emocjonalnie:cool1: dla mnie tyle w temacie-ŻEGNAJ:diabloti: bo nic pozytywnego dla Sama nie wnosisz. Dobra,resztę wykasuję.Anka-czujesz się wstrzaśnięta-ale mam nadzieję,nie zmieszana:evil_lol:
-
Merlin - płaszczowy młody dozio zamieszkał w Krakowie
Norel replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Umkneło mi bo bym pewnie skomentowała z tym zaufaniem...:evil_lol: ciekawe co takiego lux w tych podzamojskich w por.z resztą kraju? Mam nadzieję,że jednak się wam ten domek nie zmarnował tylko wziął jakiegoś psa.... -
Zuzka i Grand czyli czarno-biały doży pakiet w nowych domach
Norel replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Widziałam foty na molosach :) Słodziaki.. [quote name='tu_ania_tu']Dag a gdzie go nabyc???[/QUOTE] U mnie to u dowolnego weta...dają standardowo niemal-jak lakcid ludziom przy dowolnym leczeniu antybiotykowym lub wspomagająco w biegunkach...To niedrogi preparat był jak dotąd.Może i w necie jest?? o,tu chyba najtaniej znalazłam [URL]http://www.kuchniapupila.pl/pies/zdrowie1/preparaty_doustne/enteroferment_fermactiv,p496370118[/URL] może wet bedzie miał taniej,u mnie było poniżej 30,ale może teraz cena skoczyła z tą zmianą nazwy?... edit 2- przy okazji w tym sklepie maja też olej z łososia a także tran z wątroby dorsza! chyba szukałyscie dla Grandzia? (i jakby ktoś chciał to nawet piwo dla psów i kotów jest :) -
Zuzka i Grand czyli czarno-biały doży pakiet w nowych domach
Norel replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny-a dlaczego probiotyk ludzki a nie zwierzęcy?? Polecam Enteroferment (obecnie Farmactiv ale może byc jeszcze pod stara nazwą gdzieniegdzie). To dobry produkt dla zwierząt ,stosowałam go wielokrotnie dla żrebiąt z biegunkami poch.ze złej flory bakterynej,zawsze przy antybiotykach,dla Herby jak kiedyś miała takie zaburzenia jelitowe oraz dla żrebaczka odchowywanego od urodzenia bez matki-a więc mającego jałowy przewód pokarmowy. [TABLE] [TR] [TD][TABLE="align: left"] [TR] [TD="class: parametropis"]Grupa towarowa :[/TD] [TD="class: parametr"]15. PREPARATY DZIAŁAJĄCE NA UKŁAD POKARMOWY[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: parametropis"]Producent :[/TD] [TD="class: parametr"]RICHTER PHARMA[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: parametropis"]PKWiU :[/TD] [TD="class: parametr"]10.91.10.0[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: parametropis"]Zawartość. op. jedn. :[/TD] [TD="class: parametr"]150 g[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: parametropis"]Karencja :[/TD] [TD="class: parametr"]Nie obowiązuje[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: parametropis"]Forma produktu :[/TD] [TD="class: parametr"]*PROSZEK[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: parametropis"]Zawartość. op. zbior. :[/TD] [TD="class: parametr"]0 *TOREBKA[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: parametropis"]Jm. :[/TD] [TD="class: parametr"]*TOREBKA[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: parametropis"]Dostępność towaru :[/TD] [TD](+) [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [TR] [TD] [h=3]Opis produktu:[/h] ENTEROFERMENT [B]Skład[/B] 1 g preparatu zawiera 1x105 liofilizowanych, stabilizowanych, żywych drobnoustrojów Lactobacillus sp. (Streptococcus faecium M74). [B] [B]Właściwości[/B] i działanie[/B] Enteroferment reguluje biologiczną florę bakteryjna. Odtwarza naturalne mechanizmy utrzymujące produkcję kwasu mlekowego. Naturalne działanie flory kwasu mlekowego zmniejsza szkodliwe działanie flory bakteryjnej będącej przyczyna choroby. [B]Wskazania[/B] Przewlekłe biegunki, zapalenia żołądka, jelit. Może być podawany przy stosowaniu antybiotyków powodujących zaburzenia we florze bakteryjnej przewodu pokarmowego doprowadzając do jej regulacji oraz przy zmianie paszy u młodych zwierząt. [B]Stosowanie i dawkowanie[/B] Preparat należy rozpuścić w cieplej wodzie. bydło - 3 x dziennie 1 pełna łyżka stołowa cielęta - 3 x dziennie 1 pełna łyżka stołowa świnie - 3 x dziennie 1 pełna łyżka stołowa konie - 3 x dziennie 1 pełna łyżka stołowa owce - 3 x dziennie 1 płaska łyżka stołowa jagnięta - 3 x dziennie 1 płaska łyżka stołowa kozy - 3 x dziennie 1 płaska łyżka stołowa prosięta - 1 do 3 x dziennie 1 pełna łyżeczka do herbaty psy - 1 do 3 x dziennie 1 pełna łyżeczka do herbaty koty - 1 do 3 x dziennie 1 pełna łyżeczka do herbaty. [/TD] [/TR] [/TABLE] -
Przekopiowałam wszystko co się dało-ufff,w wolnej chwili zostanie wygładzone i może jednak trafi w końcu do tej książeczki dla psich potrzebujących :) zanim wątek gdzieś całkiem zniknie...
-
Zuzka i Grand czyli czarno-biały doży pakiet w nowych domach
Norel replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Niedobrze................. :(