Jump to content
Dogomania

Norel

Members
  • Posts

    23810
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Norel

  1. Zapraszam na bazarek http://www.dogomania.pl/forum/threads/237431-Błyskawiczny-robi-się?p=20143187#post20143187
  2. Znów odchodzi przyjaciel.. Zostanie z nami na zawsze wraz z innymi których czas się skończył. Obyśmy-gdy zobaczymy skraj naszej ścieżki,na jej końcu ujrzeli ich wszystkich... Tak wiele nam dają-po to,żebyśmy mogli oddać to innym. Allu przytulam ciepło..
  3. Bardzo fajny plakat! No to Allu musisz sie teraz przyzwyczaić do spacerów kocia...To sa całe koty...i tego własnie nie lubię-martwienia się czy już go coś zeżarło albo rozjechało,czy tylko się włóczy... Uściski dla Alisii..:loveu: Ja tylko w zastrzykach mam p/bólowe zwierzęce,tabletki to i u ludzi tak samo działają na dłuższą metę :( Biedna mała,mam nadzieję,że szybko jej to przejdzie.
  4. Aaaale jęzor!:loveu: Ciekawy skład ten bez zbóż,tylko nie wiem czemu wszędzie pchają te wysłodki buraczane-kurcze-karma dla krów.... Najwartościowsze białko roślinne jest chyba w soi..ale w karmach chyba jej nie widziałam??
  5. Dotarłam na zaproszenie.Biedna psina...:-( Dobrze,że weci podjęli taką decyzję i nie pozwolili mu się dłużej męczyć... też niedawo straciłam sunię z powodu nowotworu:-(
  6. Ale tamte wątki też chyba cały czas będą ;)
  7. Moge zerkać jedynie-jestem zadożona na maxa.... Jesli opiekuje się nim organizacja to czy psiak dostaje leki? Wątek jest od 2 dni, jeśli jego stan jest taki marny to bez leków,na śniegu,niedługo nie będzie potrzebny mu dt.. Na nakładzionej przed budę słomie też nie chce leżeć?
  8. Zaglądam do chyba wszystkich tylko nie pisze ;)
  9. Podobno szcześliwy pies to szcześliwy pan :)
  10. Fajnie z Manolo wyszło-komentarze pod głosowaniem bywały nieziemskie i te teorie rodem ze Smoleńska:evil_lol: ale nie liczyłam że z fanami suni z fejsa da radę.. :)
  11. Specjalnie chudo nie wygląda....moze delikatnie kręgosłupik mógłby się schować.. ;)
  12. To daj mu taką jak dla konia ;) Mnie się ten sklep spodobał.Tylko witamin chyba żadnych nie wybiorę bo ekonomicznie na 3 dogi bym nie wyszła...zostanę przy pro-pell końskim..
  13. Kim jest ZUZOL żeby mi zabraniać komentowania swoich wypocin? :roll: 6 postów naprodukowało dziewczę pełnych frustracji,a nie znalazła numeru konta i nie wie jak ma pomóc-no bo do zakupów na bazarkach się nie zniży.... Ach! ach! Nie komentujcie i żegnam! no bo przecież tylko zuzol ma prawo komentować i wylewać swoje gorzkie żale-a kim ty człowieku jesteś,żeby krytykować,ile zrobiłaś dla dogów? Przy okazji poucz się języka polskiego-np chart nie pisze się przez h... A! co to mówił mój profesor psychologii? Taka ilość wykrzykników to podobno oznaka osoby niezrównoważonej emocjonalnie:cool1: dla mnie tyle w temacie-ŻEGNAJ:diabloti: bo nic pozytywnego dla Sama nie wnosisz. Dobra,resztę wykasuję.Anka-czujesz się wstrzaśnięta-ale mam nadzieję,nie zmieszana:evil_lol:
  14. Umkneło mi bo bym pewnie skomentowała z tym zaufaniem...:evil_lol: ciekawe co takiego lux w tych podzamojskich w por.z resztą kraju? Mam nadzieję,że jednak się wam ten domek nie zmarnował tylko wziął jakiegoś psa....
  15. Widziałam foty na molosach :) Słodziaki.. [quote name='tu_ania_tu']Dag a gdzie go nabyc???[/QUOTE] U mnie to u dowolnego weta...dają standardowo niemal-jak lakcid ludziom przy dowolnym leczeniu antybiotykowym lub wspomagająco w biegunkach...To niedrogi preparat był jak dotąd.Może i w necie jest?? o,tu chyba najtaniej znalazłam [URL]http://www.kuchniapupila.pl/pies/zdrowie1/preparaty_doustne/enteroferment_fermactiv,p496370118[/URL] może wet bedzie miał taniej,u mnie było poniżej 30,ale może teraz cena skoczyła z tą zmianą nazwy?... edit 2- przy okazji w tym sklepie maja też olej z łososia a także tran z wątroby dorsza! chyba szukałyscie dla Grandzia? (i jakby ktoś chciał to nawet piwo dla psów i kotów jest :)
  16. Dziewczyny-a dlaczego probiotyk ludzki a nie zwierzęcy?? Polecam Enteroferment (obecnie Farmactiv ale może byc jeszcze pod stara nazwą gdzieniegdzie). To dobry produkt dla zwierząt ,stosowałam go wielokrotnie dla żrebiąt z biegunkami poch.ze złej flory bakterynej,zawsze przy antybiotykach,dla Herby jak kiedyś miała takie zaburzenia jelitowe oraz dla żrebaczka odchowywanego od urodzenia bez matki-a więc mającego jałowy przewód pokarmowy. [TABLE] [TR] [TD][TABLE="align: left"] [TR] [TD="class: parametropis"]Grupa towarowa :[/TD] [TD="class: parametr"]15. PREPARATY DZIAŁAJĄCE NA UKŁAD POKARMOWY[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: parametropis"]Producent :[/TD] [TD="class: parametr"]RICHTER PHARMA[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: parametropis"]PKWiU :[/TD] [TD="class: parametr"]10.91.10.0[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: parametropis"]Zawartość. op. jedn. :[/TD] [TD="class: parametr"]150 g[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: parametropis"]Karencja :[/TD] [TD="class: parametr"]Nie obowiązuje[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: parametropis"]Forma produktu :[/TD] [TD="class: parametr"]*PROSZEK[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: parametropis"]Zawartość. op. zbior. :[/TD] [TD="class: parametr"]0 *TOREBKA[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: parametropis"]Jm. :[/TD] [TD="class: parametr"]*TOREBKA[/TD] [/TR] [TR] [TD="class: parametropis"]Dostępność towaru :[/TD] [TD](+) [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [TR] [TD] [h=3]Opis produktu:[/h] ENTEROFERMENT [B]Skład[/B] 1 g preparatu zawiera 1x105 liofilizowanych, stabilizowanych, żywych drobnoustrojów Lactobacillus sp. (Streptococcus faecium M74). [B] [B]Właściwości[/B] i działanie[/B] Enteroferment reguluje biologiczną florę bakteryjna. Odtwarza naturalne mechanizmy utrzymujące produkcję kwasu mlekowego. Naturalne działanie flory kwasu mlekowego zmniejsza szkodliwe działanie flory bakteryjnej będącej przyczyna choroby. [B]Wskazania[/B] Przewlekłe biegunki, zapalenia żołądka, jelit. Może być podawany przy stosowaniu antybiotyków powodujących zaburzenia we florze bakteryjnej przewodu pokarmowego doprowadzając do jej regulacji oraz przy zmianie paszy u młodych zwierząt. [B]Stosowanie i dawkowanie[/B] Preparat należy rozpuścić w cieplej wodzie. bydło - 3 x dziennie 1 pełna łyżka stołowa cielęta - 3 x dziennie 1 pełna łyżka stołowa świnie - 3 x dziennie 1 pełna łyżka stołowa konie - 3 x dziennie 1 pełna łyżka stołowa owce - 3 x dziennie 1 płaska łyżka stołowa jagnięta - 3 x dziennie 1 płaska łyżka stołowa kozy - 3 x dziennie 1 płaska łyżka stołowa prosięta - 1 do 3 x dziennie 1 pełna łyżeczka do herbaty psy - 1 do 3 x dziennie 1 pełna łyżeczka do herbaty koty - 1 do 3 x dziennie 1 pełna łyżeczka do herbaty. [/TD] [/TR] [/TABLE]
  17. Przekopiowałam wszystko co się dało-ufff,w wolnej chwili zostanie wygładzone i może jednak trafi w końcu do tej książeczki dla psich potrzebujących :) zanim wątek gdzieś całkiem zniknie...
  18. Ja jednego konia krew też do Niemiec wysyłałam choć początkowo wydawało mi się to jakimś 'snobizmem' ;)
  19. :evil_lol:...................................................
×
×
  • Create New...