-
Posts
23810 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Norel
-
Dianka w typie ast- zmarł właściciel Sosnowiec
Norel replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Psina miała najgorszy scenariusz który mnie nocami przesladuje...... -
Greta- 7 miesięczna w typie doga W NOWYM DOMU!
Norel replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki:) -
WIELKI mix HUSKY - ok. Rzeszowa... prośba o pomoc!
Norel replied to Murka's topic in Już w nowym domu
nie wiem czy się interesowali, bo miał ktoś dzwonić ale dziewczyna mówiła że nikt się z nią w końcu nie kontaktował o ile pamietam... zaraz podeślę jej linki bo ja dość daleko jestem od niej....... -
WIELKI mix HUSKY - ok. Rzeszowa... prośba o pomoc!
Norel replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Właśnie pan został pogryziony przez Sybira!!!.... Pies leżał w ganku a facet wychodząc nie zauwazył go i uderzył drzwiami i pies ugryzł go mocno w nogę! Teraz to nie jest już zabawne bo jeśli za 2 tyg kiedy pan przyjedzie pies będzie jeszcze w domu osobiscie obiecał go otruć!!! I to nie są czcze pogróżki! W dogach na pewno któraś z organizacji w takiej sytuacji przejęłaby psa-jak jest w malamutach/huskach?!!! babka nie ma gdzie go oddać i nie stać ją żeby mu hotel opłacać bo pomaga i tak dużej ilości zwierzaków..czy ktoś może przejąć psa?????? mogę pomóc w przewiezieniu. -
A no chłopak śpi sobie właśnie, niespecjalnie chętnie teraz wychodzi na dwór bo leje deszcz i nawet w kubraczku jest blee bo nie daje się w błocie usiąść.... Mało biegają więc i Melowi i babce apetyt troche spadł.Chrapie chłopaczysko jak stary chłop ,Herbula jak zwykle uwaliła na nim tyłek bo też musi być blisko i jęczy bo jej niewygodnie, ale Mel ma twardy sen jak mu dobrze;)
-
WIELKI mix HUSKY - ok. Rzeszowa... prośba o pomoc!
Norel replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Wnioskuję że zdecydowanie tak...patrząc po ilości zwierząt z reg.chorych i starych na które przecież się zgadza to naprawdę musi się bardzo psa bać a pies bardzo go nie lubic.... -
WIELKI mix HUSKY - ok. Rzeszowa... prośba o pomoc!
Norel replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Sybir ze zwierzakami dogaduje się świetnie, jest tam tez sporo kotów..... Natomiast z panem nie i nie to jest problemem-bo mój tymczas tez poczatkowo atakował mojego męża ale dało się ich ze soba zaprzyjażnić, a tu po prostu pan absolutnie nie chce-i pies jak sądzimy czuje to- dlatego warczy lub kłapie zębami. Zwł że na spacerach były sytuacje kiedy toleruje ludzi spokojnie-zostaje pod sklepem uwiązany-o ile jest to na krótko, a były sytuacje kiedy uznał gwałtowny ruch faceta jakiegoś za zagrożenie i zaatakował.A jest naprawde duzy-widac to na zdjęciu z onką. Gdyby nie niechęć wręcz organiczna pana domu byłby tak pewnie na zawsze bo bardzo się przywiazał, uwielbia dziewczynki,nie czepia sie kotów,koni ani owieczek...kocha sie przytulac i cały czas byc blisko człowieka...... -
WIELKI mix HUSKY - ok. Rzeszowa... prośba o pomoc!
Norel replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A o mozna powiedziec że nic...:( Nie ma o niego wcale telefonów,tych kilka co było okazało się od całkiem nieodpowiednich osób żeby nie powiedzieć nieodpowiedzialnych osób. Sybcio bardzo chce być w domu i jest ciężko nieszczęśliwy jesli musi być uwiazany a nie luzem. Łatwo sobie wyobrazić jak wyglądały swięta w domu na raz z psem który nie lubi pana domu i panem który boi sie psa.... Sybir z reszta domowników-jak widać jest ich bardzo duzo a nie wszystkie są na zdjęciach....... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/dsc02587e.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/9884/dsc02587e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/dsc02579po.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4215/dsc02579po.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/688/dsc02550k.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/8076/dsc02550k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/265/dsc02576p.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/2864/dsc02576p.jpg[/IMG][/URL] -
njame--njame!! kiepsko by wyszedł na takim podziale bo one 2! Jemu może tam co i wspomoże stawy bo też ze skorupiakami karma i na pewno dietetyczniejsza od miesa:) może mu się taki wypełniacz przyda bo chodzi jak kulka i wiecznie głodny,a to się w miskę kładzie, a to brzeg stołu liże z nadzieją...... a suczom to byle pare kulek zachrupało na wierzchu-wrzuce w wiadro jakiegoś pedigra- bo worki Melowej maja fajne zamkniecia nie do otworzenia przez moje cwaniary to nie musze przesypywać.
-
A! no to kłaniam się w pas też kociarzom:) Ja niestety muszę sukom tez zakupić jakiekolwiek chrupki do posypania odrobinę miesa przy drugim posiłku-bo jak słyszą że Mel chrupie to sie odrywają i usiłuja leciec sprawdzić dlaczego jemu chrupie i co chrupie..... :)
-
Nooo!!! 2 worki po 15kg, jeden co prawda rozerwany był z boku w transporcie-widac że sklejali ale ie sadzę by sie duzo wysypało.... też byłam zaskoczona że 2 paczki bo sądziłam że dadzą 15kg i szlus:) Ale wobec tego firma porządna i tym bardziej jej sie chwali i moze warto gdzies tam na fejsie w miejscu akcji odnotować tą ich chojność?!
-
Meluta dostał 30kg karmy Adult od 1-Choice :) a więc ma na ok 2 miesiące jedzonko:)
-
Jak się nie da z góry-można Mela od dołu docisnąć..... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/696/dscf1891w.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/3606/dscf1891w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/dscf1892n.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/7623/dscf1892n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/215/dscf1894n.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9718/dscf1894n.jpg[/IMG][/URL] Rakiji pozostało przytulić sie smętnie do pleców siedzącego pana...... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/dscf1896g.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/2636/dscf1896g.jpg[/IMG][/URL]
-
dzis też nie było.... Kotłowaniny w rodzaju-"kogo pani kocha bardziej" na Melmana włazi babka chcąc koniecznie przytulać do mie głowę, Mel nie odpuszcza bo on musi leżeć pani pod pachą.. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/dscf1868n.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/7892/dscf1868n.jpg[/IMG][/URL] minę ma bardzo...zgniecioną... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/210/dscf1871x.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/5600/dscf1871x.jpg[/IMG][/URL] biedny zagłodzony pies w ostatnio opracowanej precyzyjnie stosowanej pozycji [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/192/dscf1888l.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/4645/dscf1888l.jpg[/IMG][/URL] bo jestem taki sam...... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/220/dscf1890u.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/1811/dscf1890u.jpg[/IMG][/URL]
-
w razie jak nie dojdzie to trzeba bedzie zadzwonic do nich....
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Norel replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Niestety [B]Rzenia[/B] -jesli cokolwiek sie wyjaśni-wycofam ale chwilowo wpisuje.... zakupiła na bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218095-Cos-na-mikołajkowe(i-nie-tylko)-prezenty-na-dogi-do-25.11.g.21.00?p=18044019#post18044019[/URL] za 42zł skończył się dokładnie miesiac temu, na kolejne pw tu i na drugim forum nie mam ani jednej odpowiedzi....... -
Dziekuję ślicznie Allu! Wam też wszystkim życzymy usmiechu i duchowego spokoju który przynosi akceptacja i zrozumienie...a wraz z nimi szczęścia płynącego z tych wszystkich drobnych codziennych radości :) a...ps. wór nie przyszedł jak na razie-martwie się czy we wtorek na rehab.telefon w razie czego usłyszę...............
-
Dostawać dostaje-ale efektów nie widac na razie-sądzę że trzeba ta poczatkową zwiększoną dawkę "wyjeść" bo w końcu rzecz przewlekła więc cudów nie ma-natychmiast to nie idzie.... Przyszły mi w końcu te wyniki Mela z fakturą-po molestowaniach wysłane drugi raz wczoraj-na dzis doszły..... Powiem że nieco trupem padłam...Lakoniczniej to sie chyba już nie dało! "zwężenie szpary międzykręgowej między L5 a L6, zmiany zwyrodnieniowe w stawach biodrowych, główka lewej kości udowej płytko osadzona w panewce." i wsio.......znaczy ja wiem-u mnie w końcu identycznie wygladał opis na karcie szpitalnej, ale mógł choc stopień zaawansowania czy cóś dodać....? przy okazji-preparat dla Mela spróbowałam-rzeczywiście bez problemu dałby sie jeść-ale nic dziwnego konie wrażliwe stwory i byle syfu nie chcą... ogólnie przez mój szpital duzo śpi-zdecydowanie jak jest chłodniej wpycha mi się a tapczan w nocy-czyli mu po podłodze ciągnie(jak jest ciepło bez problemu śpi na pontonie). Na razie zamówiłam mu pikowaną ciepła kurteczkę,bo ze spaceru nawet krótkiego wraca przykurczony w krzyżu-babcinej kurtki dla niego nie zabiorę, a Rakiji jest grubo za duża.... w wolnej chwili świątecznej zgram fotki pyskatego.....
-
Zaglądam choć na poczatek do biedaka-o innych pamietam,ale po prostu z braku czasu na watki nie wchodze...... nie umiałabym okreslić co jest dla [B]psa[/B] wieksza tragedią-gdy od szczeniaka jest poniewierany i nie wie co to ciepłe słowo, czy gdy jest chuchany i pieszczony a potem nagle wyrzucany na bruk jak śmieć... patrzy się na zdjęciach na te smutne oczy setek schroniskowych psów-tyle zmarowanych istnień które patrzyłyby w człowieka jak w obraz i kochały bezwarunkowo.....
-
Mel robi za podpórke dla babki i nie jest specjalnie szczesliwy bo po prostu usiłowała go delikatnie wypchnąc z miejscówki...... wyciełam brzeg tapczaniku juz konkretnie obgryziony przez Meluta;) ja wiem ze przydała by sie nowa kanapa i jego sugestie sa słuszne ale jakoś budżet ciągle nie przewiduje wyposażenia domu :evil_lol:
-
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/707/dscf1758j.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/4783/dscf1758j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/841/dscf1756v.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/3262/dscf1756v.jpg[/IMG][/URL]