[quote name='sacred PIRANHA']Agusiu dziękujemy za wpłate (przez to zamieszanie z transportem nie zauważyłąm twojego posta) !!![/QUOTE]
Naprawdę nie ma za co. Jeśli to o mnie chodzi ;)
Napisałam do bumel, ale ma pełną skrzynkę. Mnie jutro nie ma w pracy i nie mam dostępu do internetu. A Zuza pisała, że będzie robic dzisiaj najpóźniej jutro ogłoszenia. I co mam teraz zrobic?
Ech jak się wali to wszystko. To dobrze, że płody są małe. Trzymam kciuki żeby wszystko poszło ok. Pipi wysłałam wczoraj 30zł na Żabunie. Wiem, że to mało, ale może się przyda.
Dziewczyny z Psiego Anioła czy ja mogę prosic numer telefonu bezpośredni do azylu i maila, albo do innej osoby, niż Taubi w sprawie ogłoszeń. Chciałam wysłac kolejne a do Taubiego to chyba nie ma sensu jak on teraz nieczasowy.
[quote name='_ogonek_']One są bardzo kochane, szkoda , że niukt ich nie chce..
AgusiaP , rotek mowila ze jej duzo maili aktywacyjnych przyszlo wiec ogl. chyba sa.[/QUOTE]
To super. Dziękuje:loveu:
Pipi porozsyłałam wątek na tyle na ile mi czasu starczyło. Ja niestety Żabunie prawdopodobnie będę mogła odwiedzic dopiero w poniedziałek. Trzymam kciuki, żeby udało się sunieczkę zabrac z tego piekła.