Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Dzis mamy kolejna wplate majowa dla Barrego. Deklaracja stala wplata na maj malibo57 - 50 PLN Wplata jednorazowa iwna5702 - 20 PLN Zakup MELOXAM - 19 PLN
  2. Mysle ze doliczymy do rachunku Barrego, ja dorzuce extra 20 zl do wplat.:cool1:
  3. Bedziemy zbierac - na razie Beatka ma przelazac na Niunie 20 zl,nie wiem tylko czy jest to waplata jednorazowa, czy mamy stala deklaracje. Od wtorku bede lapac ludzi ktorzy rozjechali sie na majowke - moze co sie uda :roll:
  4. Czy zbierasz w tej chwili deklaracje stale czy na razie czekamy na ruch z Amosem?
  5. Mimo braku informacji akcja zabezpeeczen w schronisku jest. W ostatnia sobote bylysmy z kilkoma naszymi psiakami - nie zawsze udaje sie z nimi doleciec do lekarza ale znajac numer psa mozna srodek dla niego dostac i potem nawet samemu zaaplikowac (wyciska sie z tubki na kark/grzbiet psiaka)- z tym ze moze nie wszyscy wolontariusze o tym wiedza
  6. Jestem u Barrego - jemu sie udalo Coli i Nugatowi nie zdazylismy pomoc. Cola byla juz bardzo slaba, gdyby sie udalo ja wczesniej wyrwac z Palucha moze jeszcze by troszke pozyla. Miala zaawansowana mocznice , nieodwracalne zmiany w nerkach. :-( Nugata mimo naszych wczesniejszych zgloszen,ze powininen go zbadac lekarz (np. siusial z krwia) dopiero po dluzszym czasie zostal zabrany do schroniskowego szpitala - ale juz bylo za pozno na pomoc, okazalo sie ze mial babesjoze.:-( Jest mi bardzo przykro, to byly moje pierwsze pieski, z ktorymi zaczynalam moj wolontariat i caly czas mialam nadziej, ze zapewnie im choc troszke zycia na wolnosci na starosc - neistety nie udalo sie. Trwa drugi miesiac pobytu Barrego u Natalii, piesio odzyskal dawny wigor , dziekujemy Anett za ogloszenia . Zaczynaja sie wplaty na maj. Wplata 50,- Magda sdgm Wplata 20,- Israel Z rozliczenia ub. niesiacy mamy na plusie 206,- PLN Wszystkim jeszcze raz bardzo dziekujemy
  7. Dzien dobry wszystkim, wrocilam z podrozy i melduje sie na watku Niuni, jak widze czeka ja ostra walka o odzyskanie sil, moze znajdzie sie jakis chetny domek dla tej lagodnej sunci.
  8. Udalo sie troche zmniejszyc fotki Niuni, czekamy na wiesci od Astaroth. Od kolezanki spoza dogo, ktora rowniez uczestniczy w pomocy dla Niuni, wiem, ze sa gromadzone srodki na hotelik, na razie mamy troche malo deklaracji stalych. Sunia ma miec tez kupiona obrozke p/kleszczom:roll:
  9. W sobote moze cos sie uda wyjasnic - jedziemy do schroniska wyprowadzac psiaki.
  10. Niuni bda potrzebne fundusze podpytam na pw czy ktos moglby zrobic ogloszenia
  11. Jestem otwarta na propozycje tym bardziej ze musimy przy okazji zawiezc Barremu pare drobiazgow
  12. No wlasnie, podejrzewam, ze dodano mu lat na podstawie jego zaniedbanego wygladu, a faktycznie jest mlodszy - trzymamy sie 8 lat:evil_lol:
  13. Dobry Wieczor, na prawdę niezly witam wszystkie osoby. Jak widac z liczby postow jestesmy poczatkujace - ale kiedys trzeba bylo zaczac. POtrzebne wsparcie dla Niuni i troszke pozytywnegoszumu kolo niej. Zaraz zabieramy sie za produkcje bannerka.;)
  14. Czesc Beatko, witam w gronie , musimy podpytac jej wolontariuszke - mam nadzieje, ze sie odezwie i napisze nam wiecej o Niuni:roll:
  15. Zapraszam na watek kochanej Niuni, prosze chociaz o podrzucanie psiny do gory, moze ktos ja zauwazy:roll:
  16. Napisalam Ci kontakt na pw - Barry wychodzac ze schroniska zostal oceniony ostatecznie na 10 lat - ale wiadomo, ze byl w stanie bardzo zlym, moze do ogloszen troszke go odmlodzic?:oops:
  17. [FONT=Arial]ok 9 letni Barry - wspanialy ONek szuka domu.[/FONT] [FONT=Arial]Pies wyciagniety ze schroniska obecnie w hoteliku [/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial]- czeka na swoich nowych opiekunow i prawdziwy dom , [/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial]ktory zapewni mu milosc i schronienie do konca jego dni.[/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial]Barry jest aktywnym psem, moze dac jeszcze wiele radosci[/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial]swoim opiekunom.[/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial]Pies jest lagodny, nie wchodzi w konflikty z innymi psami[/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial]Obecnie przebywa w hoteliku z sunia i psem.[/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial]Wazne zeby mial domek bez duzej ilosci schodow (winda) -[/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial]nalezy sie liczyc ze z biegiem czasu moze poglebic sie dolegliwosc[/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial]naturalna dla rasy ON - choroba stawow bidrowych[/FONT][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial]Anett znalazlam to ogloszenie, chyba faktycznie nie wyszlo, dobrze, ze spytalam.[/FONT] [FONT=Arial]Jesli uznasz, ze sa potrzebne jakies zmiany tesktu zrob poprawki.[/FONT] [FONT=Arial]Bardzo dziekuje i pozdrawiam[/FONT] [FONT=Arial][/FONT]
  18. Zaraz przeszukam i przesle jeszcze raz
  19. Napisalam Ci w pw - moze cos nie doszlo, sprawdz prosze poczte jesli nie ma to powtorze, lub napisze na watku:roll:
  20. Witaj Anett, czy juz moze robilas cos w kierunku ogloszen?;)
  21. Asiu, dziekuje stworze sobie takiarkusz to faktycznie uporzadkuje temat.
  22. Potwierdzam kolejne wplaty na kwiecien: wplata 50,- PLN Tatiana spoza dgm wplata 30,- PLN anett Piekne dzieki Wyslalam tekst do ogloszen do anett - niedlugo Barry bedzie mial swoje ogloszenia
  23. Potwierdzam wplywy: wplata 40,- PLN - od Doroty K spoza dgm wplata 30,- PLN od Beaty spoza dgm wplata 30,- PLN od iwna5702 Barry bedzie mial obrozke p/kleszczom i innym insektom - zakup u Veta - 65,- PLN wyplata 65,- PLN obrozka Juz odzywala sie do mnie APSA - moze pomoze mi sie uporac z rozliczeniami.:roll:
  24. Dzis zostal zlecony przelew na nastepny miesiac pobytu Barrego w hoteliku. Wyplata: 450,- PLN - za kwiecien - hotelik Barrego, We srode wieczorem jedzie do Barrego jego porzednia wolontariuszka - jak sie uda beda zdjecia. W tym tygodniu zrobimy tez opis do ogloszen. Serdecznie wszystkich pozdrawiam:lol:
  25. Teraz jestem w pracy i mam urwanie ... Napisze cos o Barrym najpewniej w niedziele - w sobote jade do schroniska, zajmie mi to wiekszosc dnia i wieczoru, wiec nie bede miala glowy do komputera . Musze tez sie dowiedziec u Astaroth czy ONek byl badany na okolicznosc wspoistnienia z kotami:cool3:
×
×
  • Create New...