Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. slyszalam o wolnym miejscu w hoteliku w Jeziórku - zdaje sie ze tam jets koszt 10,- za dobe +karma. ale z kolei mysle, ze potrzebne byloby miejsce gdzie pies mogly sie oswajac a tam nie wiem jak jest - nigdy tam nie mialam swoich psiakow.
  2. [quote name='Beat2010']A Pokerek i Barry są na www.owczarki.eu. Mam wrażenie, że koresponduje sama ze sobą:klacz: No tak to na razie wyglada - wiec sie wlaczam na chwile, cos mi molestowanie tez nie za bardzo idzie. Na razie jedn osoba moze cos da ale nie wiem, czy na stale, czy jendorazowo. Jutro bede mogla sie z nia skontaktowac to cos ustale:roll:
  3. Wlasnie pislaam o naszym pobyvie u psiakow na watku BArrego. Zdjecia wkleje - jak tylko dostane od Beatki. Basterek ma chyba nawet dwie fotki - ale faktycznie ciezko go utrzymac na miejscu - piesio ma ADHD jak nic:lol:
  4. Dziekuje bardzo - wpisalam ta wplate do pierwszego postu:lol:
  5. Wczoraj bylysmy w odwiedzianch w Hoteliku Natalii, zobaczylysmy sie z domownikami no i oczywiscie z Barrym, Niunia, Tytusem i reszta psiego towarzystwa. Wszyscy miewaja sie niezle jesli chodzi o starsze pieski, no a mlodziez szalala, czesc psiakow wyszla z nami do ogrodka - szczesliwie byla ladna pogoda. Beatka porobila troszke zdjec - wiec jak mi je podesle to zaraz zamieszcze na watku ew. Beata umiesi w swoim poscie. Zaktualizowalam w pierwszym poscie wplaty - bardzo wszystkim dziekujemy. Natalia napisze jak wyglada leczenie Barrego na razie mial juz 8 zabiegow- w poniedzialek jedzie na kolejny. Zabiegi nie zrobily z Barrego szybkobiegacza - ale na pewno podtrzymuja go w dobrej kondycji, ma trudnosci z prawidlowym funkcjonowaniem tylnych lap, ale gdyby nie igielki byloby na pewno bardzo zle. Przy okazji wet stwierdzil, ze Barry jest zbyt szczuply, chociaz otrzymuje wysokobialkowa karme, dlatego konieczne bedzie badanie krwi.
  6. Niech mu sie dobrze wiedzie:lol:
  7. [quote name='Astaroth']W środę rano jedziemy na targ po jedzenie dla kaczek i może przy okazji wyskoczymy na grzybu ale po 16 powinniśmy być z powrotem więc zapraszam w odwiedziny do psiaków. Zrobimy wtedy rozliczeniebo ja powiem szczerze przy Barrym już się troche pogubiłam. Dzisiaj jedziemy znowu na igiełki to sprawdze jeszcze raz ile już było zabiegów.[/QUOTE] ok, dobrze ja wydrukuję swoją exelową tabelke i moze wszytsko sie wyjasni. CZy Barry dostal tez tez wirtaminy, ktore milay kosztowac ok 80 zl?:roll:
  8. No to Cywilkowi tez sie udalo w dobre miejsce trafic, zeby tylko nie lalo we srode;)
  9. Musze tez di niej zajrzec,jak bede spacerowac z moimi:cool1:
  10. [quote name='Beat2010']To co Iwonka, środa lub czwartek? jeżeli Natalia może nas przyjąć:) w tym terminie. A i mamy dla Barrego szelki :diabloti:[/QUOTE] To wstepnie sroda:lol:
  11. Potwierdzam - niestety u mnie tez w gre wchodza tylko popoludnia jesli chodzi o podroz do Hoteliku
  12. [quote name='luka1']to już tyle dni - nic nie wiadomo? w Ciechanowie jest oddział TOZu [B]CIECHANÓW (Oddział) [/B] ul. Batalionów Chłopskich 15 06-400 Ciechanów tel. 0-23 673-26-10 biuro urzęduje: pn.-pt. 10.00-16.00 może tak pukać[/QUOTE] Dzwonilam - ale neistety TOZu w Ciechanowie juz nie ma najblizszy w Plocku lub w Warszawie. Uadlo mi sie skontaktowac tez z Pani, ktora uruchomila temat - bedzie w tych okolicach dopiero za ok 2 tygodnie - pozostal jeszcze telefon do Urzedu Gminy - ale pewnie tylko mnie tam wysmieja - albo powiedza ze ok. i nic nie zaltwia. Ale sprobuję.
  13. Niestety - napislaa do mnie ponownie tylko Pani, ktora zglosila temat, czy zalozylam watek - co potwierdzilam, poprosilam ja mailem o numer telefonu i znowu cisza:shake:
  14. I z tym tez problem od wczoraj pisze do nich maile i tez sie nie odzywaja - juz sobie mysle, ze moze pojechali do psiaka - moze do wieczora sie odezwa, niestety nie wzielam od nich telefonu i nic nie wiem
  15. siedze cicho a tu jest troche wymiany pogladow. Wrocili znajomi z wakacji - bedziemy molestowac:eviltong:
  16. Odwiedzilam watek - zeby chociaz poszedl troszke w gore. Dobrze ze na te deszcze Piateczek ma dach nad glowa i jakas karme.:roll:
  17. Moze Natalia cos przed zima dla POKERKA znajdzie - byloby super gdyby dwaj starzy kumple znowu sie spotkali.:roll:
  18. Dzikuje - zmienilam tytul - ale jakos cicho - nikt sie nie odzywa, nawet nie wiemy, czy dziala tam w okolicy jakas organizacja/fundacja prozwierzeca.
  19. Czy jets moze ktos na dogo z tej okolicy?:shake:
  20. [SIZE=4][FONT=Arial]Witam wszystkich , dzis od osoby ktora poznalam za posrednictwem jednej z fundacji otrzymalam nastepujaca wiadomosc:[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Arial]Na tracie Grudusk - Chorzele we wsi Rzęgnowo na skrzyżowaniu po prawej stronie ( po lewej są dwa spożywcze sklepy) [/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Arial]przebywa piesek , mały taki do pół łydki czarny podpalany z krótka sierścią .Ma złamaną tylna prawa nogę i to jakoś tak dziwnie bo zwisa mu bezwładnie i w dodatku [/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Arial]jest jakoś do środka przekrzywiona.Piesek boi się nie chce podejść jak się go woła.Był tam w sobotę i w niedzielę.[/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Arial]Chyba ktoś wyrzucił go z samochodu bo widziałam jak chodzi tuz przy jezdni i na jezdni[/FONT] , stoi tam i rozgląda się. Chowa się na terenie budowy domku jednorodzinnego ale tam nikogo nie ma.Piesek na pewno bardzo cierpi. Może ktoś kto mieszka w tamtym rejonie ulitował by się nad maluchem i spróbował go złapać. Mnie niestety się to nie udało ale może dlatego że w samochodzie miałam dwa swoje psy które bardzo szczekały i chyba go odstraszały.[/SIZE]Z[SIZE=4]ostawiłam mu tylko jedzenie tylko tyle mogłam dla niego zrobić., ale może ktoś mu pomoże bardziej.dlatego bardzo proszę jak pani może to proszę rozesłać tą informację do ludzi o wielkim sercu .[/SIZE] [SIZE=4]Pozdrawiam .[/SIZE] [SIZE=4]Czy jest ktos na dogo z tej okolicy,kto mozglby zalapac pieska. Jesli tak bardzo prosze o pomoc i skontaktowanie sie ze mna moze wspolnie bedziemy mogli pomóc[/SIZE]
  21. Witamy kolejne osoby na naszym watku. Na razie mamy jedna deklaracje i my z Beata tez sie zrzucimy na pewno ale poki co to troszke malo, no i na razie jeszcze sie zastanawiamy na ktory hotelik postawic. Przed nami miejski festyn na ktorym bedziemy promowac min . tez naszego POKERKA .
  22. dziekuje za odwiedziny na naszym watku - mam nadzieje ze uda nam sie dzieki niemu wyprowadizc takze POKERKA ze schroniskowego boksu do lepszego zycia.
×
×
  • Create New...