Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Renciu juz sa pieniazki na koncie. Wplyw na kwiecien dla Barrego Wplata na kwiecien - deklaracja stala Rencia42 - 40 PLN
  2. Dziekuje, jak tylko otrzymam przelew potwierdze wplyw.:lol:
  3. Piekne zdjecia, piekny Barry. Czy piesio chodzi lepiej? Jak bylo w schronie to widac na zdjeciach, po przejsciu kilku krokow siadal slanial sie na nogach, tylne lapki same mu sie skladaly i padal na boki. Czy terapia parafinowala oczyscila go dostatecznie, czy trzeba bedzie zrobic badania kontrolne po przeprowadzonym leczeniu? Astaroth napisz prosze jak wyglada obecnie sytuacja, czy Twoim zdaniem Barry nadaje sie do oglaszania i szukania domu? To ze ma u Ciebie najlepiej pod sloncem to jasne, ale gdyby sie znalazl dla niego dobry domenk na stare lata jego miejsce moglaby zajac kolejna bieda. Mamy taka sunie w Geriatrium z tego samego schronu co Barry. Za kazdym razem, kiedy jade do schroniska boje sie, czy ja jeszcze zobacze. Jest to mieszniec ONka i owczarka collie - bardzo slaba i wychudzona, ledwie chodzi na spacerkach. Mam jej zdjecie - ale chyba nie umiem wkleic. Postaram sie w nastepnym poscie.
  4. kolejne wplaty na kwiecien: mysza1 - 50 PLN al-ka - 30 PLN Nie ma APSY - zalozycielki watku - do 13.04. i chyba do tego czasu bedziemy czekac na aktualizacje watku o wplatach. Wplaty i wydatki powinny sie znalezc w pierwszym poscie a ja chyba nie umiem za bardzo tego zrobic a nawet chyba nie moge technicznie tego wykonac, zatem rozliczenie wplat kwietniowych nastapi po 13.04 - a na dzien 15.04 bede robic przelew za drugi miesiac pobytu u Barrego w SPA u Astaroth:cool1:
  5. ale na watku sa na razie te 3 fotki:cool3:
  6. Wesolych, spokojnych i zdrowych Świat dla wszystkich sympatykow Barrego i uczestnikow tego watku. Barry odzyl, wtglada wspaniale, szkoda ze tak niewielu psiakom mozna pomoc.
  7. mamy kolejna wplate:multi: Wplata: malibo 57 - 50 PLN
  8. Strasznie wrazliwe te klawisze mam nadizje ze teraz bedzie dobrze: Wplaty: Dorota K (spoza dgm) 40,- PLN Magda S (spoza dgm) 50,- PLN Israel 20,- PLN Wydatki iwna5702 50,- PLN doplata za marzec Astaroth 80,- PLN (rtg+wizyta u weta+leki)
  9. Przepraszam jeszcze raz: Dorota K - 40,- PLN (spoza dgm) Magda S - 50.- PLN(spoza dgm) Israel Wplaty:
  10. Wplaty: Dorota K - 40,- PLN (spoza dgm) Magda S - 50.- PLN(spoza dgm) Israel
  11. Dzieki Astaroth, tej parafiny troche poszlo Solidne plukanko:razz:. Po Swietach wybierzemy sie na spotkanie z Barrym - jeszcze sie dokladniej umowimy.
  12. Zrobi sie, ale troszke pozniej - musze ise troche odkopac w pracy:lol:
  13. APSA w zwiazku z ogloszeniem technicznym mama prosbe o korekte ostatnich ruchow na koncie Barrego. Z kwoty 321,- wydalam 50 zl, doplata za hotelik w marcu, 80 zaliczkowo wydatli weterynaryjne oraz otrzymalam wplate na kwiecien z deklaracji stalej Magdy (spoza dgm) - czyli w/g tego rozliczenia zostaje 241,- na koncie Barrego :cool1:
  14. Astaroth, bardzo Ci dziekujemy. Barry biegajacy? . Na spacerach schroniskowych ledwo sie czolgal, przysiadajac co chwila na zalamujacych sie nogach.
  15. Anett, dziekuje bardzo juz z gory za ogloszenia - widze na zdjeciu, ze Barry to juz inny pies, jakby udalo mu sie dostac do domku to moznaby pomyslec o kolejnym psiaku na jego miejsce, ktory moze zaznalby troche szczesliwego zycia.:roll:
  16. W piatk zrobilam zlecenie na 130 PLN - w tym 50 PLN dpplata za hotelik za pierwszy mieisac i 80 zl zaliczkowo za wizyte u weta. Bardziej dokladne rozliczenie zrobimy po podliczeniu wszystkich wydatkow w tym transportu do lekarza i lekow. Jak tam Barrus sie sprawuje w pierwszych slonecznych dniach wiosny?:cool1:
  17. Dzieki Astaroth, Niedlugo bedziemy rozliczac wydatki dlatego bardzo prosze o numer kata -lub bede przekazywac pieniazki z rozliczen dla Ciebie bezposrednio, . Bardzo sie ciesze ze Barry znalazl taka wspaniala opieke. Moze jego stan bedzie na tyle dobry ze zrobimy mu ogloszenia i trafi sie jakis DS?:roll:
  18. Mysza 1 potwierdzila przeniesienie stalej deklaracji z watku UZIKA (TM) na Barrego. To nam podnosi kwote deklaracji stalych .(musze sprawdzic tylko o jaka kwote:cool3:
  19. Potwierdzam wplyw 40,- PLN od Doroty K (spoza dgm), to daje nam kwote pozostala do dyspozycji 361,-
  20. Tak, wlasnie rozmawialam z Astaroth. Barry ma sie swietnie:lol:, jest juz wykapany, ale jeszcze trzeba go codziennie wyczesywac. ONek zlapal forme i najchetniej caly dzien spedzalby na powietrzu (przy hoteliku jest ogrodek, po ktorym moze sobie swobodnie chodzic).:cool1: Astaroth prawdopodobnie dzis bedzie miala zmontowany dostep do internetu - moze cos nam napisze:cool3:
  21. Chcialbym zadeklarowac 20,-zl na Daszke na hotelik, deklaracja stala. Prosze o konto do wplaty, wplace jeszcze za marzec.
  22. Bardzo dziekuje - konto pzreslalam na pw Pozdrawiam
  23. Usilowalam wczesniej wkleic wynik badania Barrego, ale sie nie udalo - teraz drugie podejscie http://www.sendspace.pl/file/f81680ad604ef553cad71e2
  24. wspanaiala wiadomość, z kolei z APSA zajelysmy sie ONkiem Barrym ze schronu - piesio ma zalozony watek. Jest w hoteliku od wtorku (16.03) ma ok 10 lat i ma nieodwarcalne zmiany w stawach biodrowych , na dzien dzisjeszy wyglada nieadopcyjnie - ale czas pokaze:roll:
×
×
  • Create New...