Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. No coz, gdyby nie wsparcie rodziny to nie wiem jakby to bylo. Mam wlasnie jeszcze jeden techniczny problem. W aparacie jest fiilmik z Barrym- prawie 10 minut - ale nie daje sie wgrac na komputer. Czy ktos moze wie, o co chodzi i moze poradzic jak go przegrac :roll:
  2. Przesylam zdjecia i filmiki! Zdjecia (klikajcie w miniaturki i otworza sie Wam cale fotki): Filmiki (klikajcie w linki): http://yfrog.com/jddscn0419z http://yfrog.com/14dscn0420z
  3. Dziekuje Renciu - potwierdzam wplate, mam rowniez wplyw od Malibu. Wczoraj nie moglam sie jednak uporac z wklejeniem zdjec - postaram sie dzis . Zdjecia nawet niezle wyszly, widac jak Barrus chodzi sobie po trawce - caly czas z nosem przy ziemi. Jest po prostu w raju - jak pisalam, ze wzgledu na normalny w tym wieku u ONka nienajlepszy stan stawow, nie moze za dlugo wedrowac - wtedy siedzi sobie w swoim pokoiku na parterze, ma otwarte okno i caly czas lapie wiosenne zapachy z zewnatrz. W pokoju w ktorym mieszka towarzyszy mu Niunia kolezanka z tego samego schronu, dwie kaczki oraz kroliczek tez weteran schroniskowy. Kaczki i krolik oczywiscie sa w bezpiecznych klateczkach:lol:
  4. Wasze wplaty na kolejny miesiac darowuja im jeszcze jeden miesiac wspanialego zycia. Na czewriec wplywy z deklaracji stalych: Tatiana 50,00 PLN - spoza dgm Magda 50,00 PLN - spoza dgm Israel - 20 PLN Iwna5702 - 30 PLN Beat2010 - 30 PLN
  5. Wczoraj rano zapowiadalo sie, ze znowu bedzie lac, w zwaizku z tym wyjazd do Natalii znowu byl zagrozony - ale ostatecznie postanowilysmy pojechac niezaleznie od wszystkiego. Dobrze zrobilysmy bo po poludniu bylo w Warszawie i okolicach ladne slonko i dosc cieplo. Klebilo sie troche chmur - ale w koncu deszczu podczas naszej wizyty nie bylo. Mamy porobione zdjecia i filmiki - bede dzis to wszystko "obrabiac"i zobaczycie jakie wyglada Barry oraz jego kolezanka ze schroniska. Barry i Niunia to starsze psiaki - wiec nie nalezy sie spodziewac jakichs rewelacyjnych zmian, ale stan obydwu psiakow jest dobr, stabilny, maja swoj cichy kacik, maja ogrod swieze powietrze i wspaniala opieke - rowniez dzieki Wam . Nie wszystkim sie tak udalo. W sobote bylam u starszych psow w schronisku - to jest jedna makabra, siedza na duzej sali, leza w plastikowych wanienkach, pomieszczenia nie maja okien a niektore takze wyjsca na wybieg - pieski zalatwiaja sie na miejscu, kafelki sa polewane wode, dla zmycia nieczystosci, co powoduje ze jest tam stale wilgoc. Wiekszosc z tych pieskow juz w ogole nie wychodzi na spacery - czekaja tylko na swoj ostatni dzien. To zostalo zaoszczedzone Niuni i Barremu:roll:
  6. Ja juz w koncu wrocilam i wybieramy sie do Niuni oraz Barrego- moze wypali termin w najblizszy poniedzialek -zapraszamy osoby zainteresowane do zabrania sie z nami (PKSem):razz:
  7. Nareszcie wrocilam i melduje sie u BArrego na watku. Czas leci izbliza sie kolejny miesiac pobytu Barrego w hoteliku. Wplynely pierwsze wplaty -juz na czerwiec: Tatiana - sdgm 50 ,- zl stala deklaracja Magda - sdgm 50,- zl stala deklaracja Planujemy w poniedxialek -31.05 odwiedzic u Astroth Barrego i Niunie, mamy nadzieje ze tym razem wyprawa dojdzie do skutku i uda nam sie zrobic ladne zdjecia naszych pupilkow.:lol:
  8. Dzis zrobilam przelew na 20,- zl . pozdrawiam:cool1:
  9. ok dobrze, to sprobujmy sie przymierzyc do czwartku,piatek to taki dzien zakupowo-sprzataniowy, czyli widze ze kolezanka , ktora deklarowala pieniazki na Niunie jeszcze nie wplacila - . Dorotko ja jutro wyjezdzam na tydzien - moze jednak z Toba moglybysmy cos zaplanowac - po 25.5 ?
  10. Jak sie uda to sie zrobi - jak Wiesz nie mam zbyt wielkiej wprawy z dzialaniami technicznymi na dogo - ale zobacze, co sie da zrobic
  11. Jak najbardziej jestem za - zadzwonie do Astaroth i bede sie umawiac - mnie najlepiej pasuje wtorek 25.5 ale Natalia ma szkole i moze byc wieczorem ok. 18.30. Jesli Wam ten termin odpowiada to zaklepujemy wtorek - czy Magda ma transport, czy jedziemy tak, jak wczesniej palnowalysmy
  12. Czekamy na wiesci, przy okazji odwiedzin Barrego zobaczymy sie tez z Niunia. lija na razie nie pokazuje sie na watku , moze dolaczy do nas i pojedziemy wszystkie razem. W zaleznosci od stanu zdrowia i samopoczucia Niuni, ustalimy czy juz jest gotowa do adopcji. Jak wczesniej pisalam- spotkalam sie z osoba chetna do udzialu w skladkach na Niunie, Jest to Alicja spoza dgm. Lija potwierdz prosze,jesli nastapi wplyw pieniazkow odALicji na Niunie.
  13. Dziekuje za pomoc i udzielone rady -licze caly czas na Twoje sledzenie watku Barrego. Nawal obowiazkow codziennych a szczegolnie spora ilosc pracy jaka mam ostatnio nie daja sie zajac bardziej intensywnie promowaniem Barrego. Reklamuje Barrego wsrod moich znajomych Anett zrobila ogloszenia, bedziemy sie staraly z Beatka zintensyfikowac prace ogloszeniowa - . W drugiej polowie maja pojedziemy zwizytowac Barrego poprzytulac i podrapac za uszkami - o ile nam na to pozwoli. Postaramy sie o jakies super foty. Skoro psiak jest w dobrej formie powinien pojsc "na swoje" - ale nie jest lekko,a teraz przed wakacjami bedzie pewnie jeszcze gorzej z adopcjami. Moze macie jakies pomysly. Czy ktos sie orientuje, gdzie mozna zglosic Barrego np. do adopcji zagranicznej. Slyszalam o adopcjach chorych starszych psiakow do Niemiec.
  14. Kochana Kakaicezar, Twoja deklaracja stala to bylo 20,- zl, jesli juz przeslalas 30 zl to 10 zaliczymy na kolejny miesiac:cool1:.
  15. Zamkniecie maja wplata deklaracja stala Tatiana 50,- zl przelew za hotelik za maj wyplacono 450,- zl zostalo 147 zl.
  16. Jestempo spotkaniu ze sponsorka lady - mamy stale deklaracje od Marty i jej kolezanki. Dodatkowo Marta moze pomoc w transporcie Lady, ale prosi o zawiadomienie jej o tym z jednodniwoym wyprzedzeniem
  17. To w takim razie jeszcze sie naradze z Beata - ona miala taki chytry plan zeby dojechac z Twoim TZ jak bedize wraxal z pracy a wracalybysmy PKSem. Temat jeszcze uzgdonimy na pw
  18. Asiu, mozemy tak zrobic to Cie uwolniod pamietania o jeszcze jednym temacie -
  19. [quote name='iwna5702']Podsumowanie maja wplaty z deklaracji stalych za maj: 30 zł - Iwna5702 30 zł - Beat2010 50 zł - Magda (spoza dgm) 40 zł - rencia42 50 zł - malibo57 20 zł - israel 30 zł - al-ka -------------- razem 250,- wplata jednorazowa iwna5702 - 20,- zl Razem za maj 270,- zl Wydatki: preparat p/kleszczom - 19,- zl. Hotelik platny 15 dnia kazdego miesiaca. d kwietnia stala deklaracja Dorota spoza dgm wplata za maj 40,- zl stala deklaracja Mysza1 wpalata za maj - 50,-zl Bardzo wszystkim dziekuje
  20. Prawdopodobnie 25.05 bede mogla pojechac w odwiedziny do Barrego razem z Beatą - mam nadzieje, ze ten termin bedzie mozliwy dla Astaroth?
  21. Podsumowanie maja wplaty z deklaracji stalych za maj: 30 zł - Iwna5702 30 zł - Beat2010 50 zł - Magda (spoza dgm) 40 zł - rencia42 50 zł - malibo57 20 zł - israel 30 zł - al-ka -------------- razem 250,- wplata jednorazowa iwna5702 - 20,- zl Razem za maj 270,- zl Wydatki: preparat p/kleszczom - 19,- zl. Hotelik platny 15 dnia kazdego miesiaca. d kwietnia
  22. Mam obiecane jakies deklaracje na Niunie - prosba o podanie konta na PW. 11.05 palnuje spotkanie z osobami, ktore beda wlacac pieniazki ustale ktore sa deklaracjami stalymi a co jednorazowo
  23. Mam super wiadomosc - przeslalam juz na pw. do Migdaleny. Mamy 100% deklarcji stalych dla LADY od dwoch osob spoza dgm. Marta J i jej kolezanka - Marta jest moja znajoma natomiast drugiej osoby nie znam, ale jest z kolei kolezanka Marty.Wiem, ze sa to osoby pewne, na ktore mozna liczyc Wiecej informacji postaram sie przekazac w przyszlym tygodniu - 11.05 mam spotkanie z tymi osobami.
  24. wplata za maj Al-ka 30,- PLN czyli co jakis czas cos wpada, badzmy dobrej mysli. Podziekowania dla wszystkich sponsorow:lol:
  25. wplata za maj Mysza1 - 50 PLN Troszke malo mamy wplat z deklaracji stalych - na szczescie termin platnosci jest na 15 kazdego miesiaca i mam nadzieje ze wszyscy ktorzy deklarowali dadza rade wplacic pieniazki:roll:
×
×
  • Create New...