Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Matko APSA bylabym za tylko juz nie wiem za kim, a moze Niunius jest malutki tylko nie wiem, czy nie jest zbytnim gryzoniem, a tu w koncu wychodzi sie na grupowe spacerki, a jak sadzisz dlabys rade kogos namowic na stale wplaty?I to niejedna osobe:crazyeye: O Fince tez nalezy myslec w tym kierunku z tym, ze Niunius z hoteliku moze wyszedlby w koncu do DS i wtedy sciagnelybysmy na jego miejsce Finke.
  2. Kakaicezar rowniez zasilila konto naszego ONka - dziekujemy bardzo.
  3. Barry wyglada wspaniale - szeleczki dodaja mu wdzieku , widac ze dobrze sobie radzi , nozki wyprostowane,naprawde super. Jak zwykle w ulubionej pozycji z nochalkiem przy ziemi:cool3:. Pewnie bylby jeszcze bardziej zadowolony, gdyby dolaczyl do niego dawny przyjaciel z boksu - POKER - ale co na to powiedzialaby Astaroth?
  4. Przewaznie tak sie dzieje gdy psiak dlugo nie moze znalezc domu. Na poczatku sporo deklaracji a pod koniec zostaja tylko najwytrwalsi,ktorym serdecznie dziekujemy.:loveu: Pierwszy post zaktualizowany - dzieki bazarkowej robocie Beaty i wplatom naszych Darczyncow luty zapowiada sie nie najgorzej.
  5. Kochana cichutka sunia, udalo jej sie na koniec wyrwac z koszmaru i zazanc lepszego zycia,ale organizm miala juz byt wyniszczony 8letnim pobytem w schronisku Strasznie to smutne, ze jej juz nie ma z nami
  6. A moze ktos z Kielc rozpowszechnilby temat Miśka w swojej okolicy - chociaz Kielce i świetokrzyskie to akurat psie zaglebie:shake:
  7. Potwierdzam, super pies mialam okazje sie o tym przekonac
  8. [quote name='kavcia']dziekujemy za mile slowa najwieksze PODZIEKOWANIA DLA tOYOTY, ktora wlozyla serducho i zorgnizowana Once bezpieczne miejsce odzyskuje sie wiare w ludzi z checia sie dolozymy- ja i mama b.prosze o podeslanie nr konta na maila deklarujemy stala skladke 20 zl 50 zl dorzucimy sie do wyprawki dla Onki transportowo polecamy sie na przyszlosc warszawa i okolice + do konca marca kielce/generalnie swietokrzyskie jakby ktos szukal przyjaciela ukrytego w malym cialku - polecamy nasza kielecka znajdke - Miska [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201101-Czarny-Misiek-szuka-domu?p=16271596#post16271596[/URL] wika senior&wika junior[/QUOTE] Czesc Drogie Panie, wlasnie milam odpowiedziec cos na pytania o Was no i prosze - dolaczylyscie do eksluzywnego klubu dogomaniakow.:loveu:
  9. Potwierdzam przelew od Renci, dziekujemy bardzo:lol:
  10. [quote name='toyota']Tak, wielkie dzięki dla P. Iwony i P. Wiki ! P. Wiki jest wspaniałą osobą.[/QUOTE] Pozdrawiam wszystkich bardzo sie ciesze sie ze sie udalo:lol:
  11. Wplacila Malibo - 50,- PLN dla Barrego na luty - piekne dzieki.
  12. Mamy wplate od Migdaleny - 200,- zl:multi: w sama pore , Barrus potrzebuje extra kasy .
  13. Ja moze dzis wieczorkiem sie wyrobie z bazarkiem odziezowym, Beatka produkuje ciasteczka na bazarek walentynkowy - cos sie uzbiera. Za luty wplacila tez Al-ka i Israel - Podziekowania:lol:
  14. Czyli bardzo smutne wiesci, tak by sie chcialo, zeby wytrzymala, zeby dotrwala do wiosny, zeby mogla jeszcze polezec na sloncu, powachac swiezej trawy....
  15. Wplacila za hotelik Barrego Magda S sdgm juz za luty - dziekujemy:lol:
  16. Barry jest sporym i starszym ONkiem brak slonca, brak mozliwosci wygrzania sie na sloneczku daje takie efekty - jak dobrze, ze ma opieke Natalii.:roll:
  17. [quote name='santino']Apsa, przepraszam, ale jakoś wcześniej nie zauważyłam Twojego postu. DT w bloku. To jest starszy Pan, któremu odszedł po 14 latach piesek (bokser). Rozmawiałam z jego wnuczką. Pan zgodzi się dać tymczas bezpłatnie - tak naprawdę to wziąłby i na DS, ale jest straszą osobą i "gdyby coś się stało" to jego rodzina nie będzie mogła się zaopiekować psem. Tymczas zatem możliwy do... końca życia Pana. Pan jest w pełni władz umysłowych i fizyczny, no ale ze względu na to że jest starszą osobą, oferuje tylko do momentu dopóki będzie mógł się nim opiekować. Wnuczka mówiła, że Pan ma świadomość że DT oznacza, że po krótkim lub dłuższym czasie pieska trzeba będzie oddać do adopcji i Pan jest na to gotowy. w takiej sytuacji - w zależności od jego kondycji - mógłby kolejnemu dać DT. Pieski chore chyba średnio wchodzą w grę, bo niestety trzeba poświęcić im dużo więcej uwagi i czasu. Wstępnie jest "zarezerwowany" ten DT dla suni a Azyla więc nie chciałabym tutaj robić wielkich nadziei, no ale może... jeśli azylowa sunia zostałaby zaadoptowana... Przy okazji wszystkich przebywających jutro w Warszawie zaprosić na imprezę: [IMG]http://i53.tinypic.com/2q0ugdl.jpg[/IMG] Obiecuję więcej nie śmiecić![/QUOTE] Czy ten DT/DS jeszcze aktualny - moze moglaby pojsc do tego Pana Elja - jest starszym pieskiem byla jakis czas w Geriatrii ale wrocila do boksow ogolnych bo jestw lepszej formie - jest spokojna , grzeczna, zadnbych eskcesow i ciagniecia smycza na spacerze:lol:
  18. Chociaz podejde sie przywitac - w sobote maja byc jakies zbiorowe spacerki w moim rejonie - chcemy wyprowadzic jak sie da najwiecej psiakow atu pogoda sie nie kroi - ale co tam tak czy tak spacer bedzie;)
  19. W sobote bede u naszych - Malwinka jest w pawilonach , czy gdzies dalej ?:roll:
  20. Ale oprocz tego wszystko inne ok - i do domku nadaje sie jak najbardziej:lol:
  21. Wybraloby sie u nas jeszce paru takich pilnowaczy a nawet i pilnowaczek:razz:
  22. Mamy jeszcze wplywy na styczen - od Anett i Al-ka, po 30,- zl, czyli stan konta Barrusia poprawil sie o kwote 60,- zl. - aktualiazcja w pierwszym poscie. Bardzo dziekujemy Wszystkim Darczyncom.!!!:lol:
  23. Tak bazarek wznowiony :multi:- wstawione zdjecia z mozliwoscia ich powiekszenia - moze tym razem cos dla Niunci uzbieramy, zapraszamy sympatykow watku i ich znajomych. Pozdrowienia dla slodkiej psicy:lol:
  24. Apso, chyba wole Twoj obecny avatar. Te dwa numery ciagle sie myla - sa to bardzo dawne rejsetry z opisami i pechowo opisy obydwu peiskow odpowiadaja stanowi faktycznemu bo obydwa sa to akurat . male pieski mixy, czarno biale.:evil_lol: Uszatek ostatecznie ma numer 3216A - ale dla 200% pewnosci sprawdzimy to jeszcze raz w sobote.
×
×
  • Create New...