Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Natalia sie nie odzywa - bede do niej dzwonic w ciagu dnia - w poniedzialki zwykle jest na zajeciach.
  2. Nie bylo mnie tylko pol dnia w pracy a tu takie wiesci.:multi::multi::multi: Mamy jeszcze jedna deklaracje od Grazynki spoza dogomanii 20 zl. Dziekujemy - zdaje sie ze POKEREK moze powoli zegnac sie z przyjaciolmi z boksu:lol:, Szkoda ze oni nie moga jeszcze opuscic schroniska:shake:
  3. Cioteczki, a ta pudliczka, ktora miala isc razem w pakiecie - nadal w schronisku? (moze cos niedoczytalam?)
  4. Oj zapowiada sie nieco dymu - ale trzeba sprobowac - to jest wielka szansa dla POKERA. Beatka sie spreza - ja tez, ale u niej juz sa wyniki - ja czekam jeszcze na moje trzy kolezanki - jesli sie nie odezwa bede do nich dzwonic jutro lub w poniedzialek. Linki dostaly, zeby sie zapoznac z tematem. Boimy sie zastartowac bez wiekszosci kwoty - bo mamy juz jednego psiunka w platnym hoteliku i jesli sie zdubluja niedoplaty bedzie nam ciezko sie wyrobic
  5. Depczemy sobie po pietach:lol: - ja tez w sprawie leku, co to za cudowny specyfik dla zreumatyzowanych lap?
  6. Natalia mowila ze stoi jak mu sie pomoze, ale nie moze samodzielnie sie poruszac Jesli bedzie podtrzymywany i na dworzu - to Natalia bedzie probowala zrobic z nim pare krokow, natomiast w domu na podlodze jest dla niego za slisko.
  7. Barry zostal tez wykapany, wiec jest gotowy do wyjscia na przedwiosenny spacer - tyle, ze nie bardzo moze sam to zrobic
  8. Mamy potwierdzenienie hoteliku za 370 zl miesiecznie Hotelik jest gotowy na przyjecie POKERKA - do dyspozycji miejsce w "wiatrolapie" i spacery po podworku pod warunkiem dogadania sie z rezydentem - jesli nie, wygodny boksik - jedynka, oczywiscie ze spacerami i calodobowa opieka.
  9. Troszke wyskrobie, na razie jednorazowo - mam sporo deklaracji i cienko przede:oops:
  10. Jeszcze nie mam odpowiedzi hoteliku, ale po przejzeniu watku zauwazylam, ze byly jeszcze 2 deklaracje od znajomych Beaty - Mikolaja i Tamary M. Betako - sprawdz prosze, czy jeszcze aktualne - jesli tak to potwierdz prosze i dolaczamy deklarantow do pierwszego watku.:evil_lol:
  11. Po ostatniej sobocie i spacerze z boksem Pokerka widac, ze niestety ale jego forma jest coraz gorsza, tylne lapki odmawiaja posluszenstwa. POKER musi byc zabrany ze schroniska - chociaz do hoteliku, gdzie bedzie mial indywidualna opieke, leki podawane na czas i sprawdzone, ze faktycznie je przyjal. Zaraz zrobie przeglad wstepnych deklaracji , uzupelnie pierwszy post. Zaczynamy zbiorke dekalarcji stalych i innych. Sprawdze hotelik - czy jest jeszcze miejsce i czy cena 370,- za miesiac nie ulegla zmianie.
  12. Tak juz zanotowalam wplyw - bardzo dziekuje . Barry trzymaj sie:loveu:
  13. Dzis wychodzi przelew za dotychczasowe leczenie Barrego - na kwote 117,-.
  14. Dzis rozmawialam z Natalia, z naszym Barrym jest znowu odrobinke lepiej, nie chodzi ale juz moze samodzielnie sobie polezec na boczku. Byl na wizycie kontrolnej u wetki powoli ale dochodzi do zdrowia i w/g Natalii poprawa jego stanu jest widoczna. Natalia sprobuje napisac cos na watku o jego stanie ale ma chwilowe trudnosci z dostepem do internetu - jeden z rezydentow dobral sie do kabli i nadgrzyl - zrywajac polaczenie ze światem:evil_lol:, po sklejeniu plastrami internet powinien ruszyc. Dziekujemy za pierwsze wplaty za marzec od Israel, Magdy S i Renci.:lol:
  15. Jeszcze dzis rozmawialam z Agnieszka,ktora jest w stalym kontakcie z Pania Uszatka,piesio jest bardzo grzeczny, chodiz za PAnia krok w krok, na razie nie bardzo je.,tzn dostal ryz z kurczakiem i nie rzucilsie na to jedzonko. Chyba ciagle jest jeszcze w stresie musi troche czasu uplynac, zeby upewnil sie, ze to jest jego dom.:lol: Nie wiem jak Agnieszka to robi ale dzieki niej sporo starszych psiakow znalazlo swoje miejsce. Dziekujemy i serdecznie pozdrawiamy:multi:
  16. Po trudnosciach weszlam - ciekawe co u naszego wilczura? Natalia tez pewniee probuje sie polaczyc, przy okazji prośba o podsumowanie wydatkow zwiazanych z leczeniem.
  17. Ale przedtem mozolne zabiegi. Dobrze, ze pacjent spokojny i ze ma taka wspaniala opieke.:roll:
  18. Jakas kwota wstepnie sie kroi - tak bysmy chcialy chociaz jednego z nich wyslac na zasluzony odpoczynek do przytulnego, domowego hoteliku.
  19. Natalia miala cos napisac, wiec poczekamy na wiesci od niej - badzmy dobrej mysli.
  20. Wieczorem Barrus wydawal sie lepszy, apetyt dopisywal. oczy mial bardziej przytomne niestety nadal nie jest w stanie chodzic
  21. Natalia ma na razie wylaczony telefon - pewnie jest w szkole - jak tylko sie z nia skontaktuję zaraz o wszystkim napiszę, mam tylko nadzieję, że nie jest gorzej, bo jesliby tak bylo, juz na pewno ktos z Hoteliku dzwonilby do mnie. Na jutro Barry jest umowiony na kontrole u weterynarza.
  22. Mysle ze tak , na pierwszy rzut chodzi o kwote 150 zl?
  23. Z tym jedzeniem sniegu to chyba maja tak wszystkie schronskowe psiaki, ktorym zawsze brakuje w miskch wody do picia. Z Beata udalo nam sie wydac psa z prawie 6-letnim stazem w schronie, tez taki spory ONkowaty jest w domku juz chyba 2 czy 3 m-c rozmawialam z jego panem i wlasnie taka uwaga, pies prawie wcale nie pije, za to lubi jesc snieg. A co bedzie jak zima sie w koncu skonczy?
×
×
  • Create New...