Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Mamy tez grudniowa wplate od Myszy-1. Wszystkim serdecznie dziekujemy i zyczymy wspanialych Swiat oraz prezentow pod choinka:lol:
  2. Hotelik za grudzien - 450,- zostal zaplacony - aktualizacja w pierwszym poscie. Wszystkim wplacajacym bardzo dziekujemy za umozliwenie BArremu kolejnego miesiaca dobrego zycia w hoteliku u Astaroth:lol:
  3. Wplacila Anett oraz Kakaicezar - aktualizacja wplat w pierwszym poscie - DZIEKUJEMY:lol:
  4. Mam wolny kubrak do oddania, spod z polaru, wierzch jakis rodzaj imprgnowanego chyba plotna, nie jestem pewna czy bedzie dobry na wiekszego psa ale ma regulowane zapiecie wiec moze, a jak nie dlaniej to moze inny psiak sie w nie ubierze - mieszkam na Ochocie przy ul. Niemcewicza bede dzis w domu okolo 19.00
  5. Moze sa jakies zmiany w skaldzie pensjonariuszy u Astaroth ? A moze jakas fundacja pomoglaby?
  6. No niestety Barrus mlodziankiem nie jest i raz ma lepiej a raz gorzej z kondycja :roll:. Dziekujemy za odwiedziny i fotki - zgodnej - przynajmniej na oko gromadki. Dzis wpisalam do wplat przelew od Liji - bardzo dziekujemy. Generalnie troche wplat brakuje - bede dzis pisac prosbe o przelewy na pw. Dzis rowniez przeleje pieniazki dla Natalii. Ruszyl bazarek pierniczkowo-ciasteczkowy, jest tez bazarek odziezowy - zapraszamy:lol:
  7. Nie jest tak zle, ale akurat boks POKERA jest jakos nizej niz pozosatle i wilgos tam straszna + bloto jak zaczyna topnic snieg. Niestety mamy juz tyle psiakow, ktore chociaz na chwilke chcemy wyprowadzic, ze nie dotarlysmy wczoraj boksu z POKERKIEM. Idziemy znowu w niedzile i od nich zaczniemy spacerki, damy cos cieplego na zab i zobaczymy w swietle dziennym jak wygladaja bo ostatnio ciagle spacerowaly jak juz sie sciemnailo i niewiele bylo widac.
  8. Wplacila Al-ka - 30,-. BArdzo dziekujemy i aktualizujemy grudzien w pierwszym poscie.:lol:
  9. Jest tez wplata od Malibo57 - zaktualizowalam wplaty w pierwszym poscie. Bardzo dziekujemy :lol:
  10. [quote name='rencia42']Poszła deklaracja za grudzień.[/QUOTE] Renciu, potwierdzam wplyw - bardzo dziekujemy:lol:
  11. Mamy juz wplyw od Israel za grudzien no i jeszcze w listopadzie awansem wplacila Magda S . W niedziele jedziemy zobaczyc jak zyja nasi podopieczny, ten tydzien byl makabryczny a to dopiero poczatek:shake:
  12. Zaraz sie zabieram za bazarek - bazarek bedzie oczywiscie na rzecz Niuni - Lija zadreklarowala mozlwiosc udzielania porad prawnych i pisania pism procesowych - co bedzie przedmiotem bazarku.
  13. Zagladam czasem do Gawelka i ciesze sie ze w te mrozy bedzie mu cieplutko i z pelna micha ;)
  14. Dzis ida na spcer POKER i AMANT a z nimi przy okazji wyjdzie ich towarzyszka z boksu - mila spokojna suncia FINKA, przy okazji dostana zapas slomy do bud:roll:
  15. Nasz Barrus przywital zime w cieplym domu, jego kolega z boksu - POKEREK - nadal w schronisku, tyle potrzebujacych biednych zwierzakow, dobrze ze listopad byl w miare cieply. Staramy sie z Beata ile sie da upchnac slomy do bud, chociaz tyle mozemy zrobic.:roll:
  16. Ja juz nie mam zadnego ruchu finansowego na ten moment - piekna Paris - moze jednak jej sie uda wyjsc na swiat.
  17. [quote name='iwna5702']Diana znalzala dom w Warszawie !!!!! Bala sie strasznie przez pierwze dni nawet troszke siusiala pod siebie ze strachu przed nowym Panem, strasznie boi sie mezcztzn - ale trafila na wspanailych. cierpliwych opiekunow i coraz bardziej otwiera sie przed niemei. Mimi bez oczka ma DT i czeka na nwych opiekunow a Maksio nadal w hoteliku - czeka z nadzieja na dom przed zima. Zapraszam wszystkich ogladajacych na bazarek dla MAKSIA:lol:[/QUOTE] Link do bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196350-Ubranka-i-obrozki-dla-malych-pieskow-na-bazarku-dla-MAKSA-ze-stacji-benzynowej?p=15752686#post15752686[/URL]
  18. Diana znalzala dom w Warszawie !!!!! Bala sie strasznie przez pierwze dni nawet troszke siusiala pod siebie ze strachu przed nowym Panem, strasznie boi sie mezcztzn - ale trafila na wspanailych. cierpliwych opiekunow i coraz bardziej otwiera sie przed niemei. Mimi bez oczka ma DT i czeka na nwych opiekunow a Maksio nadal w hoteliku - czeka z nadzieja na dom przed zima. Zapraszam wszystkich ogladajacych na bazarek dla MAKSIA:lol:
  19. Malibo co za makabryczne zdjecia,jakie bestialstwo, ja boje sie nawet otwierac ten banner .... co te biedy sa winne ...:-(:placz:
  20. Mamhy wplate od kakaicezar za listopad - w [ierwszym poscie zrobilam aktualizacje. Dziekujemy wszystkim za wspieranie nas w walce o lepsze zycie Barrusia.:lol:
  21. Mam wplate od Anett - 30,- PLN - dziekujemy - przelalam dzis pieniazki za hotelik+lek p/robalom:roll:
  22. Aha! W pierwszym poscie wpisalam wydatki listopadowe - ale przelew zrobie w piatek - bo czekam jeszcze na wplywy, ktore moga do piatku doleciec.:roll:
  23. Dziekuje potwierdzam :lol:- w pierwszym poscie zrobilam aktualizacje. Zostal takze rozliczony juz calkowicie bazarek, ktory zasilil troszke nadwyrezone zasoby Barrego. Pogoda jak na razie dla staruszkow niezbyt mila ze wzgledu na wilgoc - ale na szczescie jeszcze jest dosc cieplo i nawet starsze pieski, w tym nasz Barrus moga spokojnie korzystac ze spacerkow.:lol:
  24. NAjbardziej martwi mnie pogoda, ktore jak na zlosc sie popsula i ciemnosci juz od 16.00 - coz aby do Swiat - pozniej bedzie sie rozwidniac:roll:
  25. Kochani zaktualizowalam pierwszy post - bo mamy juz troche wplywow na listopad i nawet jeden juz grudniowy. Bardzo dziekujemy
×
×
  • Create New...