-
Posts
8476 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwna5702
-
Didzej za TM - pogryzienie, chora watroba to bylo ponad jego sily
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Niestety mam zle wiesci. Didzejek zostal ranny - chociaz walczylam o oddzielny boks dla niego, teraz widze, ze zle zrobilam - w domku chociaz mial ciasno to przynajmniej nic mu nie zagrazlo, Od czasu przeniesienia go na wybiegi ogolne ciagle byl przerzucany to boks, to podloga w geriatrii, znowu udalo mu sie odzyskac pojedynczy boks - ale nie na dlugo, zostal poraniony przez sasiadujace psy, ogrodzenie mialo za duze szpary - pies stracil ogon - a dzis planowalam z nim spcer - w ostatnie cieple dni . Lezal biedniutki na zasiusianym poslanku i nie mogl w ogole sie podniesc. opiekunka pocieszala nas, ze to ze wzgledu na bolace swieze szwy, Postaram sie go odwiedzic w tygodniu, moze juz bedzie mogl wyjsc chociaz na kocyk i polezec na powietrzu. -
POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czv Poker mial moze juz usg?- 437 replies
-
- owczarek niemiecki
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
ELJA dla domownikow MISIA odeszla za TM -kochana przez wszystkich
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Jeszcze kilka slow n/t stanu zdrowia Elji. Zewnetrznie sunia nie wyglada najlepiej - jest chuda, co ujawnilo sie po wystrzyzeniu sklebionej i brudnej po schroniskowym pobycie siersci. Przy okazji strzyzenia sunia i jej towarzystwo (2 psiaki) zostalo odrobaczone. Po miesiacu podawania innej karmy wydaje mi sie ze sunia troszke sie poprawila - ale nadal jest jednak chuda. Postanowilysmy ja pokazac Vetce na Bialobrzeskiej. Generalnie jest trudno wywnioskowac cos z jednego tylko badania - tzn z badania og. krwi - ale gdyby bylo cos nie tak takie badanie juz by cos wykazalo. Vetka ocenika, ze chudosc Elji moze wynikac ze zlego przyswajanai pokarmu - ale moze tez byc "taka uroda" psa. Sunia podczas badan podsypiala na stojaco - przeszlysmy i przejechalysmy spory kawal - wiec moim zdaniem zasypianie bylo wynikiem zmeczenia - a nie czegos z watroba co zasugerowal lekarz. Ale na wszelki wypadek oczywiscie trzeba zwracac uwage ne jej karme zeby nie miala zbyt duzej zawartosci bialka. Ostatnio Betaka zamowila dla Elji karme dla starszych psow - wiec powinno byc ok. -
ELJA dla domownikow MISIA odeszla za TM -kochana przez wszystkich
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img30.imageshack.us/img30/2060/opisbadania.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/2221/morfologia.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/8039/opisbadania2.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/151/rkzabadaniekrwiiwizyte.jpg[/IMG] -
ELJA dla domownikow MISIA odeszla za TM -kochana przez wszystkich
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img52.imageshack.us/img52/6209/rkzawizytewbabicach.jpg[/IMG] -
ELJA dla domownikow MISIA odeszla za TM -kochana przez wszystkich
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Dom na zime dla Elji byby najlepszy potwierdzam. To starsza psina, moze byc jej trudno przetrzymac mrozy. Elja potrzebuje tez wizyt u lekarza, a jak pisalam wczesniej jest to trudne przedsiewziecie, biorac nawet pod uwage wiek psa oraz brak wlasnego srodka lokomocji. Tym razem podroz podzielilam na dwa dni wczoraj odbior i wizyta u weta, dzis powrot, Dzis wyszlysmy ok 10.30, wrocilam do Warszawy na 15-ta z minutami. Elja i jej towarzysz z podworka byli zadowoleni kiedy sie znowu zobaczyli, Elja od razu pobiegla z zadarttym ogonkiem na powitanie. Bardzo dobrze dogaduje sie ze swoim towarzyszem, pod tym wzgledem jest ok. Wpadlam na pomysl, ze porobie jutro zdjecia ze wszystkich rachunkow i opisow lekarskich i wkleje na watek-zobaczymy czy beda czytelne. -
Pongo- z patologicznej rodziny do schronu
iwna5702 replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beat2010']Wczoraj byłam w schr, ale tam nie zaglądałam , żeby nie sprawić im przykrości, że nie maja spaceru. Dada, kolejny wspolny boks :) Twój Bej jest niezły :evil_lol: on nie lubi ani Jazzika ani Koli ( suni!!!) , z którymi mieszka, łobuz jeden[/QUOTE] Dla.jasnosci.ten.dolozony.psiak.to.nasz.Szary-ktorego.najpierw.dolozylymy.do.psa.Eli.W.,ktore.w.zeszla.sobote.znalazly.sie.w.boksie.po.Borysie. Potem.do.tego.boksu.wlozone.dwa.nowe.psy.z.psem.Eli.nie.weim.co.sie.stalo.dalej.a.nasz.Szary.zostal.dolozony.do.Dropcia. -
ELJA dla domownikow MISIA odeszla za TM -kochana przez wszystkich
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Jeszcze jedna interesujaca rzecz - Elja akceptuje koty - a scislej mowiac sa jej calkowicie obojetne:lol: Zalaczam fotki z wczoraj: [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4065/eljaidoda.jpg[/IMG] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/6747/eljaisonia.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/5035/elja2.jpg[/IMG] -
ELJA dla domownikow MISIA odeszla za TM -kochana przez wszystkich
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Wczoraj zabralam Elje do lekarza, bylysmy w lecznicy na Bialobrzeskiej a po wizycie Elja przyszla na noclego do mnie. Musilam zachowac podwyzszona ostroznosc ze wzgledu na moja domowa sunie, ktora jest raczej niechetnie nastawiona do wszystkich psiakow. Postanowilam jednak zapoznac obydwie panie, tym bardziej ze znam spokojny i ugodowy charakter Elji. Nie obylo sie jednak bez powarkiwan i malutkiej kotlowaniny. Moja sunia dla demonstarcji swej wyzszosci w stadzie wyjatkowo spedzila noc na moim lozku, czego zwykle nie robi bo jest jej za goraco i zwykle do spania idzie na swoje poslanie. ELja nadal jest bardzo chuda, pani wetka pobrala krew, mimo ze poprzednie wyniki byly dobre - zeby wykluczyc jakies chorobsko. Na oko wyglada to tak, jakby sunia byla niedozywiona. Pani Kasia potwierdzila, ze Elja zjada wszystko, co jej sie poda, pies pani Kasi w tym samym czasie dostaje swoje jedzenie i obydwa psiaki sa pilnowane, zeby sobie wzajemnie nie podkradaly jedzenia. Elja generalnie bardzo.malo spi w ciagu dnia - caly czas wedruje po podworku, a przeciez psy w ciagu dnia czesto leza, podsypiaja. Dzis u mnie suncia po porannym spacerze polozyla sie na dywaniku i odsypia cale zmeczenie. Elja jest najprawdopodobniej domowym psem, ktorego los niespodziewanie rzucil do schroniska. Wczesniej nie znala budy i ciezko jej nadal w tym wszystkim sie odnalezc. Dzis dostanie kubraczek - bo noce sa bardzo zimne juz. Nie wiem co zrobimy zima, jej futerko po strzyzeniue bardzo wolno odrasta. Poniewaz nie obecnie nie pracuje nie mam dostepu do skanu i kopiarki ale postaram sie w koncu przeslac rachunki i wyniki badan Elji. W zw. z tym, ze u Pokerka jest spory plus - przesle pieniazki z bazarku z jego konta na konto Elji. -
Chcialabym.zeby.to.Wam.udalo.sie.ie.zlapac
-
POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ok Megii - to ja anuluje ta wizyte w Legionowie i prosba o USG Pokera w Serocku.- 437 replies
-
- owczarek niemiecki
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
ELJA dla domownikow MISIA odeszla za TM -kochana przez wszystkich
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Elja mimo dokarmiania przerazliwie chuda. Pani Kasia daje jej teraz mokra karme zmieszna z chlebem, le na razie nie widac zeby od tego sie poprawila. Bedzie potrzebne badanie psiny. Badanie lekarskie planujemy na nadchodzacy tydzien. -
POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie jest dobrze - Pokerek juz po zastrzykach - we srode powtorka. Wstepnie wpisalam wydatki na lekarzy do rozliczen- jak tylko dostaniemy od Megii info o kwocie z bazarku od razu zaktualizuje rozliczenia. Mamy klopot ze zorganizowaniem transportu dla Pokera. Jest zapisany na srode na godz 15.15. w Legionowie (774 04 77). Megii, czy moglabys poprosic ktoregos z lekarzy o dostarczenie Pokera do badania? Czy pojedzie do lecznicy w rezerwowanym terminie, czy robic jakies inne ustalenia?- 437 replies
-
- owczarek niemiecki
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Klara- stara psica,wyrzucona jak śmieć!!!!!MA DOMEK :)DZIĘKUJE!!!
iwna5702 replied to romenka's topic in Już w nowym domu
Boze na razie jestem na etpaie szukania pracy - moze moglabym jednorazowo poki co 30 zl na sunie:roll: -
Niewidomy Szekspir mix bernardyna i malamuta prosi o grosz i szuka domu!
iwna5702 replied to APSA's topic in Już w nowym domu
Dobrze, ze jestes, jak to wspanaiale sie stalo, ze zajelas sie Bajem, dzieki temu udalo mu sie przejsc na lepsza strone zycia. A przede wszystkim super, ze przyjela go do siebie Fundacja i jak wiemy, jest on tam nie tylko psem fundacyjnym - ale po prostu kolejnym domownikiem:lol: -
Niewidomy Szekspir mix bernardyna i malamuta prosi o grosz i szuka domu!
iwna5702 replied to APSA's topic in Już w nowym domu
Nikt,nie,zaglada:roll: -
Niewidomy Szekspir mix bernardyna i malamuta prosi o grosz i szuka domu!
iwna5702 replied to APSA's topic in Już w nowym domu
A czy moglabym po znjaomosci wrzucic moje dwa - z tego samego rejonu co benek i kaukazik. Przede wszystkim ciekawi mnie, czy widac po nich slad jakiejs rasy? SIMBA [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/639/simba2.jpg[/IMG] ELGREY [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/3925/elgreya.jpg[/IMG][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/3839/elgrey3.jpg[/IMG] -
Bezdomny,przeganiany,bity Kubuś dzięki Tamb w DS!!! ;)
iwna5702 replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
Czy Kubus jest pokazywany na forum kociarzy - Miau? -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
iwna5702 replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
...................chociaz,zapisze -
Didzej za TM - pogryzienie, chora watroba to bylo ponad jego sily
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Bylam wczoraj ale juz nie zdazylam go zabrac na spacer - moze sie zalapie w sobote z nasza ekipa . Beatko, pomyslalam, ze jesli podjedziemy we czwartek, bedzie malo ludzi to podepniemy Didzejkapo spacerze do ogrodzenia, zeby sobie posiedzial zamiast w boksie to na trawce. -
ELJA dla domownikow MISIA odeszla za TM -kochana przez wszystkich
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Weterynarz powiedzial,ze bez przebadania to nic konkretnego zalecic nie moze - wiec zostala kupiona sucha karma Brit bardziej kaloryczna. Jeszcze dokupimy puszek - bo Elja ze smakiem zjada puszkowe jedzenie zmieszane z chlebem, ale moznachyba bedzie domieszac i suchej karmy, Byc mkoze po prostu ma dosyc suchej karmy i potzrebuje jakiejs odmiany w swojej diecie . -
POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moze dzis uda mi sie wyslac przelew za zalaczone tematy lekarskie, postaram sie tez kupic w koncu artresan i wyslac - niebawem bedziemy tez placic za kolejny miesiac pobytu POKERKA u MEGII. Zaraz zabieram sie za nowy bazarek - ludzie wracaja z wakacji - moze cos sie posprzedaje.:razz:- 437 replies
-
- owczarek niemiecki
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
ELJA dla domownikow MISIA odeszla za TM -kochana przez wszystkich
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Już w nowym domu
Elja juz po pierwszej kpieli - za dwa dni bedzie powtorka, Szykuje sie troche cieplejszych dni - wiec powinno sie udac. Jest chudziutka bez swojego futerka. Bedzie trzeba ja pokarmic chyba troche bardziej kaloryczna karma. -
POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dawno mnie nie bylo - ale sezon urlopowo-ogorkowy mnie dopadl. rozmawialam z Megii, Pokerek chyba wreszcie wychodzi z uszami na prosta. Juz daje sobie bez problemu wpuszczac Oridelmyl. Nowy Pan doktor wykonal zabiegi, o ktorych pisala Megii. Byc moze bedzie konieczne dalsze leczenie - lekarz ma jeszcze zdecydowac - Megii zaoferowal sie ze wystawi bazarek na rzecz Pokerka . Dziekujemy serdecznie:lol:- 437 replies
-
- owczarek niemiecki
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with: