Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Amancik ostatnie lata spedzil w budzie wiec nie powinno to byc dla niego trudnoscia. On chodzi lepiej niz Sara - wiec moze jest lepszy ze swoim kregoslupem i da rade wchodzic do budy. Kasiu - powinno byc dobrze jest lato wszyscy sa lepiej do siebie nastawieni - slonce dodaje dobrych fluidow. Moze stadko jakos sie pogodzi z nowym pensjonariuszem. Wyslalam pytnaie o transport - ale jesli nie wypali, postaram sie dowiezc psiaka, jak pisalam wczesniej ide na urlop od jutra. We wtorek jade na 4 dni -wracam w piatek - moze Amanta zabiore w przyszla sobote - a potem zobaczymy.
  2. Nie ja absolutnie nic nie mowie na temat wagi, przeciez Sunia byla tak mizerna ze kosci miednicy miala prawie na wierzchu obleczone tylko skorka. Nalezy sie cieszyc, ze doszla do siebie i tak ladnie sie prezentuje. Nozki miala niesprawne od dawna i tu sie nie da wiele zrobic, najwazniejsze ze ma pod nochalkiem trawke lub czyste poslanie ( a nie to co miala :(). Lece na watek Amanta...
  3. Kochana Kasia - Sarunia chyba nigdy nie miala tyle uwagi i opieki, tyle czasu poswieconego tylko dla niej, Moze na tylne lapki ma wplyw zwiekszona waga naszej Sarci? Kasiu wiem, jestem u...dliwa ale nasz Amant w koncu znlazal sie na geriatrii kolezanka ktora byla wczoraj zaalarmowala nas, ze amanta nnie bylo w boksie - od razu pomyslalam ze cos zlego musialo sie stac, Geriatria to ostatnie i najsmutniejsze miejsce pobytu starych i schorowanych psow w schronisku. Bardzo liczymy na Ciebie, ze zgodzisz sie do pary dla Sarci doloazyc Amanta. Bede w sobote w schronsiku to sie zorientuje czy Amant ma boks dla siebie, czy jest na wspolnej sali
  4. News dnia!!! Mamy kolejna deklaracje stala - w wysokosci 200 zl miesiecznie. Jest wielka szansa dla Amanta. Kto da mu miejsce na reszte jego dni???
  5. Kasiu, mamy sponsora dla Amanta - juz nieduzo nam brakuje - tak bysmy chcialy, zeby znalazl sie dla niego kacik u Ciebie. On teraz juz stracil na animuszu i tylko troszke poszczekuje dla fasonu.....
  6. Gdyby chipowanie bylo obowiazkowe - a do tego wspolna baza do odczytania to moze wreszcie nie byloby tak latwo "zgubic" psa
  7. Satwaiam sie na zaproszenie, niestety nie moge wesprzec finansowo. Psiaczek chyba nie za duzy - moze jak dojdzie do siebie uda mu sie znalezc domek
  8. Bylam wczoraj - wzielam wolny dzien, Amant juz nawet nie ma sily za bardzo na szczekanie. Zanetki w zw. z urlopem moz enie byc w przyszlym tygodniu wiec wychodzilysmy z licznymi klatkami. Dzieki watpliwej pomocy opiekuna przy wyjmowaniu z boksu, zwiala Szisza zajelo nam troche czasu zlapanie jej, to i tak w ogole graniczylo z cudem ale sie udalo. Szisza jest dzikawa to sa jej pierwsze spacery gryzie bez ostrzezenia -ale zapedzona w rog dala sie zlapac na petle i poszlysmy na spacer, nie dalysmy rady umyc Amanta - ma zalepiona cal pupe a na dlugiej sierci wisza przylepione stare quupy, oczka zamglone z ropa - serce sie kraje
  9. Poszedł przelew na barkujące 81,- zl. Ja od 3.08. biorę urlop i chodzi mi po głowie podróż do Słupska (i okolic:razz:)
  10. Piekne zdjecia i filmiki. Widac ze Sara nabrała ciałka oraz pewności siebie i nie wpuszcza za bardzo kumpli do swojego pokoju - bo jest on tylko jej własny. Po latach nedznego życia doczekala się normalności -a właściwie psiego raju za życia.:lol:
  11. Faktycznie, przepraszam bardzo i od razu prosba - sprawdzaj prosze jednak bo mnie sie zdarzaja czasem takie wpadki. Na razie skorygowalam wpis i przeleje Ci brakujaca kwote (60,- zl + 21 za przesylke leku - bo na razie przelalam rowno 200,- zl)
  12. O matko, czyzbym sie tak pomylila?, zaraz to sprawdze Pewnie dlatego przelalam tylko 300,- bo wczezniej poszlo 60,- za lek, ktory juz byl zaplacony wczesniej - ale powinnam byla wpisac 300 zl a nie 360.
  13. Kasiu, bylam jak zwykle w sobote u naszych psiakow w schronisku. Amant ma sie coraz gorzej - pomysl prosze, czy moglabys i na jakich warunkach przyjac go do siebie (moze za pakiet z Sara bylaby jakas nizsza stawka?) Jesli Sara tak walczy o swoj domek nie wiem, czy mogliby razem za mieszkac - ale moze dogadaliby sie. Ona mieszkala kiedys z pieskiem w boksie a amant mieszka teraz sunia i psem - wiec moze pogodzilyby sie.
  14. Kasiu, daj znac prosze jak kupisz leki - czy tez mam od razu przelac te 2-wie stowki?
  15. Tak, to prosba o zamowienie preparatu za 199,- - jesli chodzi o bazarki spozywcze to niestety ale sie nie pisze jako wykon:shake:
  16. Dziekuje za zaproszenie - moge w tej chwili wplacic 20,- (jednorazowo),
  17. Dziekuje za zaproszenie - w tej chwili nie mohe wspomoc = bede zagladac,, Usciski dla psiulka i jego pańci.
  18. No tak doczytalam sie teraz o ktora Malgosie chodzi. Zanetka oplacila 50,- zl za transport Sary z poprzedniego hoteliku do Warszawy, wiec teraz trzeba to z nia rozliczyc. Co do Piotra to chyba sie wylaczyl z wplat.
  19. Przepraszam, że tak rzadko wchodzę, ale z pracy nie bardzo mogę. Postaram się jutro bardzie szczegółowo wpisać wpłaty Hani i Ireny. Zdecydujemy też ostatecznie o zakupach dla Sary. Może dojdzie też ten przelew od koleżanki Beaty.
  20. Tak Kasiu, jestes nieoceniona, ja tez sie sprezylam akurat w tym samym momencie z bazarkiem - ale jak na razie kiepsko mi idzie. Moze dam rade jeszcze cos dolozyc do niego albo zrobie inny bazarek ulepiony z wczesniejszych
  21. Kasiu - dzięki za wiesci, dzis przelalam na razie 360 zl za hotelik. Co do siusiania - nie wiem, czy to cos u Sary pomoze - ale sasiadka ma mi dac preparat, po swojej suni, ktora odeszla, wlasnie na popuszczanie, jak go dostane napisze dokladniej co to jest. Na reszte tematow odwpowiem pozniej bo teraz pisze z pracy i nie bardzo moge. Zalozylam bazarek dla Sary - zagladajcie podnoscie prosze http://www.dogomania.pl/forum/threads/228992-Bazarek-dla-Sary-bizu-buty-i-inne-fanty-do-15-07-godz-20-00
×
×
  • Create New...