Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Zaprosila mnie Ew Gonzales :) wiec lece - ale sliczny ten Tajgerek
  2. Szczęście się czasem niespodziewanie uśmiecha - miejmy nadzieje, ze Gryzia dobrze trafiła, podobną sytuację przeżył nasz Bezik, ktory wypatrzony na SGGW ostatecznie znalazł się w nowym domu w Krakowie :)
  3. Kochana starowinka musi uważać na serducho - silne emocje nie wskazane :)
  4. Wklejam zaproszenie na bazarek :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144582-bazarek-bazarek-dla-kasinych-staruszk%C3%B3w-i-nie-tylko-do-2112-g-2000/
  5. Zapraszam na bazarek - gdzie jest trochę do kupienia:) Różności dla staszych podopiecznych u Kasi i Izy http://www.dogomania.com/forum/topic/144582-bazarek-bazarek-dla-kasinych-staruszk%C3%B3w-i-nie-tylko-do-2112-g-2000/
  6. Cud, ze wytrwał w tym schronie i jeszcze można mu pomóc. Dziuniek - żeby zdarzył się drugi cud i pomogli ludzie Tobie i Twoim podopiecznym, masz ich sporo w domu,a każdy potrzebujący indywidualnej opieki, bo nie są to zwykle, zdrowe zwierzaki ...
  7. Coteczki - Twix jest własnie w tej chwili w lecznicy chcialam sie w zw. z tym niesmialo spytać - na jaką kwote pomocy mozemy liczyć? Kasia poprosilaby od razu weta o wystawienie faktury - czy moge prosić o dane do faktury ?
  8. Bardzo dziękuję - TWIXIO potrzebuje pomocy - :)
  9. Zwracam sie z prośbą do Skarpety Owczarkowej o pomoc dla TWIXA http://www.dogomania.com/forum/topic/135555-jest-takie-miejsce-bezpieczna-przysta%C5%84-u-kasi-zbieramy-fundusze/ Twix przebywa u Kasi77 - zostal zabtrany po 6 latach pobytu ze schroniska w stanie sporego oslabienia i wychudzenia. Dzisiejsza dianoza ujawnila guz sledziony - konieczna jest natychmastowa operacja byc moze z przetaczaniem krwi. bardzo prosze o przyznanie pomocy finasnowej dla TWIXA
  10. Niestety jest też i smutna wieść wczoraj odszedł za TM Mikuś - wilczek bez stópki z nowotworem szczęki udało mu się na koniec zycia pobyć w domowych warunkach i to jest jedyne pocieszenie w tej sytuacji
  11. Troche niewyrazne te fotki - ale tak wedruje sobie Lupusek po domu :} Krecil sie trochę przed snem i w końcu poszedl spać na swoje miejsce przy kanapie :)
  12. Toffik wyglada bardzo zle - dobrze,ze zdazyly wyjsc nie udalo sie jednak wyrwac suni, ktora jako trzecia byla przewidziana do wyjscia. :(
  13. Wpadam zobaczyć co u Klusi :)
  14. :) Lupusek w dobrej formie jak na jego stan poczatkowy - troche zarzuca tylaskiem ale biega, chodzi na spacery poza posesje - i tak ja na wczesniejszych zdjeciach widać załapal się na pokoje i właściwie stal sie psem domowym :)
  15. CZARUS - chodzi sobie po ogrodzie na ile starcza mu sil - widać, ze tylne lapki sa slabe - ale dzieki mozliwosci spacerow ćwiczy miesnie caly czas. Iza puszcza sukcesywnie psiaki na spacerki po ogrodzie w grupach, ktore dogaduja sie miedzy soba, dzieki temu moga sie bawic i biegac ile chcą , czasami troszke sie pomocuja ze soba ale zaraz wszystko wraca do normy ;) [media]http://youtu.be/I1cNhFtpghg[/media]
  16. U psiaczków u Izy zycie toczy sie na razie po staremu. Niestety Mikus jest coraz słabszy i właściwie juz nie wychodzi samodzielnie - trzeba go wynosic na dwór Poniżej wcześniejszy filmik z chwili przyjazdu - już bylo na nim widać ze Mikus ma klopoty z kregoslupem, teraz doszedl nowotwor szczęki .... [media]http://youtu.be/Z8bFfoziF3k[/media] BARTUS - okazal sie psem dominatorem :) Wszystkich goni po podwórku, na szczęście nie jest niebezpieczny. jest juz starutki i tez ma w paszczy guz - ale niezlośliwy. Wyglądał na psa w najgorszym stanie kiedy wychodził ze schroniska u Izy odżył, biega, szczeka, po prostu rzadzi :) [media]http://youtu.be/NpKtEKyic_M[/media]
  17. Przeczytalam poczatkowe wpisy watku - i w poście o tych , ktore odeszly w schronisku chyba nie ma wpisanego Kulawika no i dojdzie jeszcze biedna Bezunia i Sabina :(
  18. Z tego co mowila Wanda dopiero przed uspieniem zrobili badanie - bo ktoś z odwiedzajacych w sobote czy niedziele podobno nakarmil psy jakimis okrawkami czy kielbasa , po ktorych psy w geriatrii sie pochorowaly i z tego powodu podbno Beza trafila do lekarza gdzie przy okazji wyszla jej choroba
  19. Wando - trezba miec odporność słonia na to wszystko,, ale dzieki Tobie te biedne sierotki maja spokoj i oparcie, nawet kiedy odchodzą to przynajmniej nie samotnie w strachu i bolu. Biedna lala-Beza , a kroil sie dla niej domek, moj Bubu odszedl niespodziewanie - podobno na skret jelit nigdy sie ne dowiem jak bylo naprawde
  20. Niestety to bardzo przykre ...ze nie udalo sie im dluzej pozyc w domu, prawde mowiac liczylam ze Tolus przynajmniej do wiosny da rade - płakac sie chce od tego wszystkiego
×
×
  • Create New...