Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Same całusy w psie nochale podsyłam :)
  2. Dopiero teraz przeczytałam - zaraz podam na priv konto Kasi. Bardzo,bardzo dziekuje :)
  3. Powstał nowy bazarek-na który zapraszam :) http://www.dogomania.com/forum/topic/333947-nowy-staruszkowy-bazarek-dla-podopiecznych-kasi-i-ewy-do-0112-godz-2000/
  4. Zapraszam na min ezoteryczny bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/333947-nowy-staruszkowy-bazarek-dla-podopiecznych-kasi-i-ewy-do-0112-godz-2000/
  5. Przyszłam i ja na wątek - dużo tragedii, szczypta radości - ciągle naokoło tyle nieszczęść z udziałem zwierząt - trzeba mieć odporność i determinację żeby działać i nie załamać się od natłoku tych trudnych wydarzeń.
  6. Cudny filmik - u Izy głownie większe psiaki - to dobrze, ze jest takie miejsce dla nich. Z załatwieniem miejsca dla większego psa jest zawsze duzy kłopot. Film oglądam z przyjemnością - widać jak wspaniałe warunki maja psy i jakie są szczęśliwe
  7. Chciałam się zwrócić do Sakrpety o pomoc dla onki Zoji , która jest po opieką Kasi w jej azylu dla psich staruszków. http://www.dogomania.com/forum/topic/135555-jest-takie-miejsce-bezpieczna-przystań-u-kasi-zbieramy-fundusze/page-32#entry16652871 Zojunia jest na razie diagnozowana, ale vet podejrzewa nowotwór. Proszę o wsparcie na leczenie suni.
  8. Taka pogoda, ze tylko się urżnąć - psiaki musza siedzieć w domu - szczególnie te starowinki - taka wilgoć to zabójstwo dla ich kości.
  9. Ja tez poproszę o nr. konta - bo gdzies mi wcięło :)
  10. Biedne biedulki - musiały odejść - teraz kiedy nareszcie znalazły najlepszy w świecie dom :(
  11. Zapraszam na moj najnowszy bazarek :) http://www.dogomania.com/forum/topic/333795-na-sprzedaz-zlote-kolczyki-odziez-i-inne-roznosci-dla-psiak%C3%B3w-u-kasi-i-ewy-do-1111godz-2000/
  12. U Agnieszki smutek - odeszla jedna z naszych dawnych podopiecznych - Nózia {*}, w domu u Agnieszki znana jako Luśka. Kolejna ofiara mocznicy - ta choroba dziala po cichutku daje znc o sobie zwykle wtedy, jak juz jest za póżno.
  13. Na szczęście ciagle niezła pogoda - tak się zbieram w sobie zeby podjechać do Ewy i jej podopiecznych - na razie jednak musze sie podleczyć kaszlę i chrycham - zlapalo mnie przeziębienie.
  14. Żegnaj Aiszuniu {*} - dopiero teraz doczytałam, że nie ma już sunieczki z nami.
  15. Przekazałam koleżance wiadomości - ma dzwonić do schroniska we Wrocławiu . Prosiła o zamieszczenie takiego ogłoszenia - szkoda ze nie ma zdjęcia psiuni - bardzo wysoka nagroda za odnalezienie http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe,zaginal_pies_mieszaniec,GI59AKX9.html
  16. Znajoma z Pomorza jechała na płd-zach. Polski. Pod koniec jej podróży trasa przebiegała przez Dłużynę Górną - Zgorzelec-Lubań-Leśna i tam na koniec Platerówka. Za Urzędem Gminy miejscowości Platerówka znajduje się złomowisko. Na tym złomowisku bytują psy - różnej wielkości i w różnym wieku, Miejscowi ludzie nie zdziwieni tym widokiem - pewnie jest tam tak zawsze. Czy jest tu ktoś z tych okolic - może ktoś mieszkający tam lub w okolicy zna sytuacje? Bardzo proszę o informację
  17. Jak pokazało życie diagnozy schroniskowych lekarzy nie raz rozmijały się z rzeczywistością :(
  18. Ralfik jest przekochany - ale taki bardzo chudziutki . Wydaje się, że nie zrobi samodzielnie kilku kroków - a jednak jak do niego podchodziłam zawsze wstawał na łapki przy mojej niewielkiej pomocy i maszerował razem z resztą grupy, a potem szedł sobie na drzemkę pod choinkami w ogródku.. To są wiadomości z sierpnia - nie wiem jak teraz z jego chodzeniem, jest coraz zimniej więc chyba w ogródku już nie przesiaduje tyle, jak to było latem, ale za to grzeje doopkę w swoim pokoju, zaslanym materacami i ciepłymi pledami, w których do snu może się zakopać po uszy :)
  19. Dorcia, dziekuje za to zdjęcie - gdzie Lupusek pięknie wygląda i uśmiecha się do nas.
  20. Jest mi strasznie smutno z powodu jego odejścia - on był taki kochany, probowal nadrobić starcone lata, biegal za pilka na ile mu sil starczało, szkoda ze tak krótko trwalo jego szczęście :(
  21. Przepraszam ze wpisuję się nie w temacie - ale nie mogę nic wysłać do Ciebie :( Chyba zapchana skrzyneczka a chciałam się umówić w bazarkowej sprawie
×
×
  • Create New...