Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Niestety LUPUS nie dał rady - mimo intensywnego leczenia nie dało sie już nic zrobić Lupusek odszedł za TM {*}. Po serii kroplówek chwilowo jego stan sie polepszyl - zaczął ciekawie sie rozglądać i obserwować ze swojego legowiska otoczenie - ale jednak choroba okazała się silniejsza. Nerki całkowicie przestały pracować i juz nic nie można było na to poradzić. Jedyne pocieszenie to to, ze ostatnie miesiace przezyl w domu u boku swoich Państwa miał legowisko w pokoju miedzy kanapa a telewizorem. Był kochany, był czyjś ....
  2. Tez się cieszę - ale jak co roku dobija mnie myśl o tych , które zostały w schronisku i beda znowu marzły.
  3. Potwierdzam wpływ 150 zl na Lupusa - na konto Izy. Jeszce raz bardzo dziekuje :)
  4. Chciałabym prosić o pomoc finansowa dla Lupuska , http://www.dogomania.com/forum/topic/138140-staruszki-bartuś-i-czaruś-za-tm-u-izy-zostal-lupus-po-9-latach-schroniska-nareszcie-w-dt/page-9 który przechodzi nawrót objawów po przebytej babeszjozie - musi mieć przepłukane nerki, bierze dożylnie antybiotyk. Czy mogłabym prosić o jednorazowe wsparcie w kwocie 150 zl.?
  5. Dziękujemy za wsparcie - 150 zl dla Bibi w u Kasi 77 :) Pieniązki wpłynęly
  6. Stan Lupusa bardzo sie pogorszyl, nie wstaje - wczoraj bylam u Izy akurat Lupus brał kroplówki. Nasz weteran nie chce jesc i pic więc zostalo podejęte odzywianie dozylne oraz leczenie antybiotykiem , Lupus mial tez zrobione badania krwi. Na ten moment nie mozna podac komórek bo piesio jest leczony i za słaby na razie. Zobaczymy co przyniesie obecne leczenie. Pozstaram sie wieczorkiem umieścic zdjęcia Lupusa i film z reszta psiaków u Izy - min tez z Portosem i Czupurkiem :) Będe prosila o pomoc skarrpete staruszkową bo wydatki skoczyly !!!!
  7. Bazarek min . tez dla Tawcia - zapraszam :) http://www.dogomania.com/forum/topic/333494-staruszki-w-potrzebie-bazarek-jesienny-do-1010-do-godz-2000/
  8. Zapraszam na bazarek:min tez na potrzeby Lupuska: http://www.dogomania.com/forum/topic/333494-staruszki-w-potrzebie-bazarek-jesienny-do-1010-do-godz-2000/
  9. Portos po zbadaniu ma diagnoze, ze to zpalenie - dostal antybiotyk. Lupusek słabnie - w najblizszym czasie dostanie komórki macierzyste - niestety zaczynaja sie poważne kłopoty z chodeniem
  10. Zapraszam na bazarek z ciepłymi rzeczami i nie tylko :) http://www.dogomania.com/forum/topic/333494-staruszki-w-potrzebie-bazarek-jesienny-do-1010-do-godz-2000/?p=16578219
  11. Npisalam wiadomość na priv.
  12. Portosek ma jeszcze sporo siły, jest nadzieja, ze nacieszy sie dłużej wolnością, ma tylko jedna niepokojaca rzecz - wysadzone oko. Zaczęlomu się to jakiś rok - póltora temu, trzeba będzie go przebadac pod tym katem jak się juz zadomowi :)
  13. Tak, nasza koleżanka Hania dała lepsze zycie kolejnemu weteranowi schroniskowmu PORTOSKOWI, A to zdjęcia z przybycia do hoteliku po 8miu latach pobytu w schronisku:
  14. Tawcio milo spedza czas, na szczeście w hoteliku mial gdzie się schowac przed upałami. Duzo trawy troche krzaczków, W ogródku została tez postawiona wanienka z woda dla ochłody - prawdziwe wczasy pod gruszą :)
  15. Tez tak uważam :) Niedlugo pewnie dołaczy do niego kolega - z tego samego miejsca co poprzednicy . Jak tylko to nastapi - zaraz dam znac :)
  16. Zajrzalam czy cos o łapku wiadomo - ale niestety zapadł się jak kamień w wodę :(
  17. Mamy nowe zdjęcia Lupuska :) Lupus rozkoszuje się chłodną podłogą i wilgotną (mimo upałów) trawką . Piesio czuje sie świetnie jak na swoje lata - ma wspaniałą opieke i swoje własne miejsce w domowym hoteliku :)
  18. Biedny nie doczekał domu - zasła po cichutku :(
  19. Boże , boże - sunieczce się udało, o Łapku wszyscy myślimy z nadzieją, ze się jeszcze pokaże. Dziękujemy Ci Kasiu :)
×
×
  • Create New...